TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой


Не родись красивой

Сообщений 61 страница 77 из 77

61

nu da lai iet tās Makleota čāčas, bet kāpēc Puškarjova jārauj nost? jau tā daudz atņem un tad vēl vienīgo, kas interesants iet pa tv...

0

62

nju man jau arii nepatika kad uzzinaaju, ka buus tikai 1 seerija, bet nu jau apradu ar sho domu un tik traki vairs neliekas, lai gan ar 1 seeriju ir par maz :D ah. zeeel man Andreja un Katjas - jaashkiras paarpratumu deelj, lai gan.. arii Andrejs vainiigs pie taa. tachu maksaa par to - iemiiloties Katjaa :D Kira arii nabadziite - pie tam vinjai nav ceriibu palikt uz visu dziivi kopaa ar Andreju.. Vika uzjautrina - visi kliedz un ignoree  :rofl:

0

63

oj, jā. Laba sērija. Man pat Maļinovski žel sametās ar viņa atlūgumu... :rofl:  Un Koļu ar, kad šķīrās no mašīnas un Vikas...  :rofl:

0

64

albalonga написал(а):

Man pat Maļinovski žel sametās ar viņa atlūgumu...   Un Koļu ar, kad šķīrās no mašīnas

Maljinovski man arii zeel.. nabags bez darba palika.. un Kolja ar mashiinu - tas vispaar iipashs miilasstaasts :D bet saprotu vinju.. taa tachu ir mashiina :D

0

65

aNgeL написал(а):

un Kolja ar mashiinu - tas vispaar iipashs miilasstaasts

Aha, tas bija labs skats :D

0

66

šodien pēdējā reize, kad divas sērijas pēc kārtas... es to TĀ izbaudīju...  :cray:

0

67

aha...man pat 2 seeriju bija par maz :D ko dariiishu tikai ar vienu? :O kaa man tomeer patiik kaa teelo aktieri.. man arii iepatikas ljoti Juliaana - ar savu sharmu, stilu.. ja nebuutu zinaajusi, ka Katjai jaapaliek EEgiptee, tad buutu dusmiiga uz vinju :D

0

68

Par to ka šis seriāls ir garš es piekrītu, bet tas man patīk krietni vien labāk par Mīla lielā pilsētā, vispār neesmu sajūsmā par vācu filmām, bet šis seriāls man šķiet vnk stulbs!
Bet Yo soy Betty la Fea man patika!=)

0

69

Phoebe написал(а):

Par to ka šis seriāls ir garš es piekrītu, bet tas man patīk krietni vien labāk par Mīla lielā pilsētā, vispār neesmu sajūsmā par vācu filmām, bet šis seriāls man šķiet vnk stulbs!
Bet Yo soy Betty la Fea man patika!=)

Ja tu zinātu cik daudz to versiju ir! Labs man vēl likās Maria i Asximi grieķu, bet žēl ka Latvijā nerādīs.
Starp citu es gandrīz visu Ne rodis esmu salikusi youtube, ja kādu interesē. Vēl  palikušas kādas 45 sērijas pēdējās.

0

70

bumerbmw написал(а):

Starp citu es gandrīz visu Ne rodis esmu salikusi youtube, ja kādu interesē.

Es to zinu, skatījos savulaik. :) Liels paldies tev par tavu darbu.
Hm, bumerbmw, a tu gadījumā nezini, kur var dabūt seriālu "Колдовская любовь"?  :rolleyes:

0

71

Ragana написал(а):

Hm, bumerbmw, a tu gadījumā nezini, kur var dabūt seriālu "Колдовская любовь"?  :rolleyes:

Varu paskatīties. Vēlāk pateikšu ko atradu!

0

72

ES te paskatījos DC++ var nolādēt sērijas

0

73

bumerbmw написал(а):

ES te paskatījos DC++ var nolādēt sērijas

O, tas ir jauki. Paldies. :)

0

74

Tā pabeidzu ielādēt visas sērijas youtube!

0

75

Vēl ir izveidojušies 2 pāri (neskaitot Grišu un Juļu,un neskaitot,Artjomu un Mašu)-Pjotrs un Valērija Izotova(neatceros īsto vārdu!) viņiem pat nesen bērniņš piedzima.. un vēl Milko un Amura... :)

0

76

danali написал(а):

Milko un Amura

Vāks! Nespēju iedomāties šos abus kopā! :D:D:D

0

77

danali написал(а):

Vēl ir izveidojušies 2 pāri (neskaitot Grišu un Juļu,un neskaitot,Artjomu un Mašu)-Pjotrs un Valērija Izotova(neatceros īsto vārdu!) viņiem pat nesen bērniņš piedzima.. un vēl Milko un Amura...

???? Kā tā??????...  o.O Nesapratu.... :huh:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Не родись красивой