TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sons of Anarchy


Sons of Anarchy

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Mana pēdējā laika aizraušanās. Seriālam jau būs sestā sezona. Seriāls ir kabeļtelevīzijas FX vislabāk gan skatītāju, gan kritiņu novērtētais seriāls. Seriāls stāsta par motociklisku klubu ASV izdomātā Kalifornijas pilsētā Čārmingā. Seriāls stāsta par oriģinālo atzaru - kur tas viss sākās, bet klubam ir atzari visā ASV un Eiropā. Klubs pelna ar kriminālām darbībām - galvenokārt ieroču tirdzniecību. Visi varoņi ir pabijuši cietumā un vēl pabūs... Diezgan vardarbīgs seriāls, bet ar humoru un par vīriešu draudzību un kluba cilvēkiem, viņu ģimenēm utt. Seriāla centrā ir Džeksons "Džekss" Tellers, kura tēvs ir miris un mamma ir precējusies ar Kleju Morovu. Džeksa tēvs bija viens no kluba dibinātājiem. Klejs no oriģinālajiem 9 dibinātājiem bija visjaunākais - tagad viņš ir kluba prezidents, bet Džekss viceprezidents. Pilotā Džeksa šķirtā sieva - narkomāne - priekšlaicīgi laiž pasaulē Džeksa dēlu Ābelu, kurš ir dzīvs, bet inkubatorā. Tāpat Džekss atrod tēva mantas - un galvenais žurnālu. Džekss sāk pārvērtēt dzīvi, kluba uzvedību utt. Sērijas ir interesantas, notikumu pilnas. Džeksa mūža mīlestība ar ārste, ar kuru viņš bija kopā pusaudža gados un 1.sezonā viņi atkal saiet kopā. It kā tāds reāls veču seriāls, bet to visu redzams caur Džekšu un uz Džeksu ir ļoti patīkami skatīties. Interesanti, ka Džkesu atveido britu aktieris Čārlijs Hunems, kurš karjeru sāka atveidojot Neitana lomu skandalozajā britu Queer as Folk oriģinālā. Neitans britu versijā bija Džastins. ;) Ak, jā - vēl moči un vēl jau gados, bet labi saglabājusies Keitija Segāla, kura slavenajā amīšu Married with kids atveidoja Bandiju kundzi - dievināju aktrii toreiz un arī šeit viņa ir lieliska - atveido Džeksa mammu. Un vēl - autors teica, ka sižeta ideja ir iedvesmota no hamleta.

http://www.imdb.com/title/tt1124373/

0

2

OMG SoA is addictive. es nespēju gulēt aiziet. njā.

0

3

wow. es saprotu, ka es pati ar sevi te par šito seriālu runāju, bet tik labs. tikko noraudājos pēc otrās sezonas. vienkārši wow, kā viss savērpts un uztaisīs un kā viss sagāja beigās kopā. Nabaga Jax. wow.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sons of Anarchy