TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sleepy Hollow (2013, FOX)


Sleepy Hollow (2013, FOX)

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

http://cdn.tvwise.co.uk/wp-content/uploads/2013/05/Sleepy-Hollow.jpg

After Ichabod Crane "dies" during a mission for General George Washington in 1781, he awakens in 2013 Sleepy Hollow, New York. But so does the Headless Horseman, whose head Ichabod lopped off before his perceived death. The horseman begins his nightly killing spree, and Ichabod must partner with newly appointed Sheriff Abbie Mills.

The cast:
Tom Mison as Ichabod Crane
Nicole Beharie as Abbie Mills
Orlando Jones as Captain Frank Irving
Katia Winter as Katrina Crane

Trailer:

0

2

Kurš jau noskatījās pilotu?

Man dikti patika, noteikti paturu šo savā rudens sezonas seriālu listē :p Pilots kā jau pilots, ir vietas pie kā jāpiestrādā, bet visumā ļoti labi. Mitoloģija interesanta, ar nepacietību gaidu otro sēriju  :crazy:

1x02 promo:

1x02 preview:

0

3

Atgriezos no laukiem agrāk nekā plānots un tikko noskatījos, paralēli vārot senes, taisot salātu, vārot teju, mazgājot veļu utt. Tas vien jau liecina, ka nelikās man tik interesanti. Galvenokārt - jo nenormāli paredzami, kas notiks talāk, varoņi un varoņu uzvedība klišejiska.

Ja vēl par mīnusiem - kāpēc tas nves jātnieks šaujamieročus nebija apguvis jau pagātnē? Arī toreiz jau bija revolveri, ko apliecināja arī galvenais varonis, kas uz viņu šāva? Toreiz viņš nevarēja apgūt šaujamieročus, lai gan tie jau kādu laiku pastāveja un bija karšs - tātad bija tādi mmanāmi apkārt. Tagad ieradās un uzreiz bez problēmām apguva šaujamieročus un sāka tos izmantot. Pagaidi tik - drīz arī IT ieročus apgūs un tik būs.

Vēl mīnuss - ja demons varēja iziet caur spoguli un nogalināt to nodevēju policistu (starp citu - žēl, ka nogalinaja - man aktieris tas ļoti mīļš, jo Star Trek filmās atveido leitnantu Hikarū Sulū), kāpēc nevar iziet cauri spoguli un nogalināt Kreinu (vārdu pat necentīšos atcerēties)? Tas taču galvenais mistiskais spēks, kurš var apstādināt jātnieku bez galvas. Sviests.

Kāpēc nāves jātneiks bez galvas saules gaismā kūp? Kāds tam pamats? Ja viņš ir nāves fiziskais iemiesojums - nāvei jebkura dienas stunda laba. Nesapratu.

Mīnuss par to, cik stipri sieva-ragana bija nokrāsota. Ja viņa ir no 18.gs., tad varēja jau piebremzēt ar izteiktajām melnajām acu ēnām un uztaisīt gabīgāku, ja gribēja raganīgāku, barēja ar ogli acis apvilkt vai ko tādu. Te uzreiz jāsalīdzina ar galveno varoni detektīvi - viņai pat nagi nebija nokrāsoti, kas tikai radīja man viņas tela lielaku ticamību.

Un vēl galvenais pluss ir abi aktieri, kas atveido galvenos varoņus. Kreinu atveido britu aktieris - viņam ideāli padodas  senatnīgā stilā runāt - es noticu. Arī galvenā varone - es noticu. Mīnuss - nejutu ķīmiju starp viņiem. Pluss - sieva - ragana - tātad jau ļoti paredzams ir attiecību trijstūris.

Jškatās tālāk. Rietingi ir ļiti labi, bet noteikti pēc pilota nokritīs.

Man liekas, ka varoņi nedaudz jāmaina, jāpiestradā pie varoņu bekstorijiem, vairāk jāliek iekša komiskais - 18.gs. cilveks 21.gs.

Es pat nez - kāpēc mani tik ļoti garlaikoja. Ja viņi tā urpinās visu sezonu - tik dzīsies pakaļ jātniekam un tas tik randomā slepkavos visus katrā sērijā, tad es ātri pārstāšu skatīties.Tur būtu katrā sērijā jāatklāt noslēpumi, mistika un nevis tikai Bībelē, bet varoņos, kaut kādas spējas, jātnieka saite ar Kreinu - asinssaite. Ja jātnieks nav cilvēks bet materializēta nāve, tad arī Kreins ir materializēts kaut kas nezis cilvēks piemēram. Tas būtu interesanti

0

4

Jāgaid jāgaid, pēc pilota vien nevar spriest. Turklāt treilerī atkal bija daudz kas no plota, līdz ar to bija neliela deja vu sajūta.

0

5

Noskatī☻jos otro sēriju beidzot. Tā bija stipri labaka par pirmo.

Свернутый текст

Prieks, ka viņi aizvāca jātnieku - devies meklēt savus trīs draugaļas.  Prieks, ka parādās vairak viskautkas šova mitoloģijā un veidojas katras nedēļas ļaunumiņš, kuru apstādināt. Labās un sliktās raganas. Dēmons. Prieks, ka atdzīvināja dēmons to manu jaukā aktiera tēloto nodeveju policistu. Un vēl milzu prieks, ka seriālā ieveda mazo māsu. Nu var likt likmes, bet man liekas, ka viņa būs ļaunā - labā māsa un ļaunā māsa. Vēl ļoti patīk, ka pastāstīja to stāstu, kā galvenā varone ar to policistu iepazinās, kā viņš kļuva viņai burtiski par tēvu un arī ka viņai bija vīzija par viņu. Super. Mazie humora momentiņi ar bija jauki.

0

6

Šo nedēļ FOX jau atjaunoja šo seriālu uz 2. sezonu :) Bet, es nemaz nezināju, ka šim seriālam tik 13 sērijas. Būs vairāki pārtraukumi droši vien. No vienas puses iespējams, ka tas ir labi, jo nebūs izvilkts bezgala un nebūs gumijas staipīšana.

Trešā sērija bija ok, bet es nākamo gaidu, pēc promo likās, ka būs diezgan interesanta.

0

7

jā, es ar priecājos, ka jau ir iedota 2.sezona, bet nošokējos, ka pirmā tik īsa. A vispār nebūšu pārsteigta, ja daudz kanāli sāks pasūtīt pirmās sezonas tik īsas. Jau tagad daudzi pasūta sākumā pirmajai sezonai tik 13.sērijas, ja reitingi pirmajām trījām vai pat vairāk ir pieņemami, tad pasūta atlikušās 9 sērijas pirmajai sezonai.

0

8

Ooo, šis seriāls ar katru sēriju kļūst arvien interesantāks un labāks  8-)

0

9

Wow wow wow, jaunākā sērija - es apraudājos beigās. Pirmā sērija šai šovā, kas riktīgi uzdeva pa manām feels  :'( Šis seriāls ar katru sēriju kļūst arvien labāks, IMLTHO  :love:

0

10

1.06

I ship ichabbie. who`s with me?

0

11

albalonga написал(а):

I ship ichabbie. who`s with me?

MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif

0

12

Šodien nomaratonēju visu atlikušo 1. sezonu. WOOOW. Tāds cliffhangers, demmit, ka tagad tik ilgi jāgaid līdz 2. sezonai :(

0

13

panācu visas sērijas. Labi, ka uzreiz neskatījos un pēc 1.sezonas uzreiz otrās sezonas pirmo sēriju varēju sākt skatīties. Forši un gana vienkārši viss tika atrisināts.

Свернутый текст

Man patika, ka Sleepy Hollow mani pārsteidza. Es toč nebiju iztēlojusies, ka Džeremijs ir Henrijs un arī otrais jātnieks. Pilnīgs šoks. Galvenais, ka seriāls biki pat pasmejās, jo clues tiesām tika dotas. hihi. Piemēram Th Blacklist es uzreiz atkodu galveno ļaundari 1.sezonas beigās. A šiten man bija pārsteigums. Un Džos Nobls tik labs aktieris - mīlu viņu jau no Fringe. Zēl, ka Orlando Džonsu aizvāca (Frenku). Bet speciāli, jo cik lasīju spoilerus, jaunā kapteine būs saistīta ar māsu Millsu pagātni. Bail tikai, ka sezona debitēja tik vāji. Vispār FOX uztaisīja lielu kļudu - kad pagājušogad bija tik labi reitingi, vajadzēja asūtīt 22 sērijas. Gan jau sadomātu materiālu. Un seriāls būtu beidzies maijā un labākā atmiņā skatītājiem palicis. A tā daudzi noteikti nepamanīja, ka seriāls sakas un jau ir stipri aizmirsuši seriālu.

cravey, tu vēl skaties?

0

14

Jū, es skatos :) Arī man 1. sērija likās bik pavāja, jau tas sākums, varēja saprast ka mindfuck, bet es kko citu biju gaidījusi, pārāk vnk viss likās. Nez, ceru ka nākamās sērijas būs labākas. Ichabbie gan joprojām ļoti laba ķīmija  :crazy:

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sleepy Hollow (2013, FOX)