TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Blacklist (2013)


The Blacklist (2013)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Nolēmu, ka seriāls ir pelnījis savu tēmu. Tikko noskatījos 6.sēriju. Mūlu seriālu arvien vairāk. Nenormāli fanoju par Lizijas un Reda attiecībām.

Свернутый текст

Sestajā sērijā tas, kā viņš paņēma viņas roku un turēja, mierināja. Un beigu aina, kur viņa dusmīga un viņam acīs asaras un viņai tek asaras. Tik skaisti. Romantiski es viņus nešipoju, bet es tomēr ceru, ka viņš ir viņas tēvs. Un diezinu, kā viņi darbojas kopā. Jau gaidu nākamo sēriju, kur abi strīdēsies. hihihi. Un cik lepns viņš bija - that`s my girl. Ah, tik jauki. Dievīgi.

0

2

Свернутый текст

kom on - ikvienam taču skaidrs, ka ja vīriņš būtu vienkārš trešās klases skolotājs, pēc visa pārdzīvotā viņš jau sen būtu aizlaidies un nepiedotu Lizijai bez ministināšanās par to, ka viņa turējusi viņu aizdomās. Un nākamajā sērijā tēvu lietas tiks kārtotas. super. Gaidu. Tik labs seriāls. Un es arī šipoju to, ko veidotāji grib, lai es šipoju - Liziju un to aģentu, kurš kritizē Liziju, bet tajā pat laikā redzams, ka viņš ir gatavs jebko darīt, lai Liziju aizsargātu un pamazām viņam viņa patīk arvien vairāk. Protams, ka seriāla galvenā vērtība ir Reds - viņš paņem ikvienu ainu, kurā ir. Dievīgs. Nopietni. Es laikam kļūstu veca, bet viņš ir tik sexīgs. Te kārtējo reizi parādās, kabagāts, labi kopts, pašpārliecināts un harizmātisks vīrietis ir sexīgs neskatoties uz to, ka viņam pāri piecdesmit un atkāpušies mati. Nopietni, man aš zosene brīžiem no Reda.Un sērijas beigas ar to māju un Reda atmiņām un  uzspridzināšanu - to es negaidīju. Super.

0

3

wow, katra nākamā labāka par iepriekšējo. Un nākamā ir game changing, kur Reds tiks vajāts. Super.

0

4

maitas pārcēla to game changing epizodi par vienu nedēļu. bāc, nevaru sagaidīt.

0

5

Atsāku skatīties ar 9.-10. dubultsēriju.

Свернутый текст

Wresleram un Redam ir viena retā asinsgrupa. Vai tiešām nejaušība??? :)

0

6

wow, promo nākamajai nedēļai - nevaru sagaidīt. Gribu kaut cik beidzot tos noslēpumus saprast.

http://www.spoilertv.com/2014/10/the-bl … nus_7.html

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Blacklist (2013)