TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Fifty Shades of Grey (2015)


Fifty Shades of Grey (2015)

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

https://31.media.tumblr.com/c9d349cc0ab1f40c73df0976a7c3214a/tumblr_mzxoas4uuu1re9im4o1_500.png

When literature student Anastasia Steele interviews successful entrepreneur Christian Grey, she finds him very attractive and deeply intimidating. Convinced that their meeting went badly, she tries to put him out of her mind - until he turns up at the store where she works part-time, and invites her out. Unworldly and innocent, Ana is shocked to find she wants this man. And, when he warns her to keep her distance, it only makes her want him more. But Grey is tormented by inner demons, and consumed by the need to control. As they embark on a passionate love affair, Ana discovers more about her own desires, as well as the dark secrets Grey keeps hidden away from public view.

The Cast:
Jamie Dornan as Christian Grey
Dakota Johnson as Anastasia "Ana" Steele
Eloise Mumford as Katherine "Kate" Kavanaugh
Luke Grimes as Elliot Grey
Rita Ora as Mia Grey
Victor Rasuk as José Rodriguez, Jr.
Max Martini as Jason Taylor, Grey's bodyguard
Jennifer Ehle as Carla Wilkes, Anastasia's mother
Marcia Gay Harden as Grace Trevelyan Grey, Christian's mother

Release: 13.02.2015.

0

2

Re kā, izrādās, ka filmai būs divas versijas, bet pat pirmai doma, ka būs R rated. Nais :D
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2516386/50-Shades-Grey-movie-2-R-NC-17-rated-versions.html

Es taga sāku domāt, ka nez kā kino būtu tādu skatīties, baigi awkward  :blush:

0

3

:love: no filmēšanas. Nezinu, bet kaut kas man ārkārtīgi patīk šajā bildē  :love:

http://img2.timeinc.net/ew/i/2013/12/09/Fifty-Shades-Of-Grey.jpg

0

4

omg! tik ilgi jāgaida līdz tai filmai! aaaahhhhhhhhh!
un jā, viņa sejas izteiksmē kkas ir

0

5

bumerbmw написал(а):

un jā, viņa sejas izteiksmē kkas ir

http://i360.photobucket.com/albums/oo42/pistache146/Smiley-nod.gif  :love:

0

6

tumblr var ieiet un pameklēt fifty shades of grey, tur pilns ar gifiem jau  :love: Es jo vairāk skatos, jo vairāk saredzu Džeimijā Kristianu. Viņš man ir procentuāli 95%īgs Kristians.

0

7

Pirmais oficiālais plakāts  8-)
https://31.media.tumblr.com/c9d349cc0ab1f40c73df0976a7c3214a/tumblr_mzxoas4uuu1re9im4o1_500.png

0

8

Filmēšana šodien tika pabeigta. Ta kā viss tika pabeigts ātrāk kā cerēts, tad treileri varam gaidīt kuru katru dienu  :crazyfun:

0

9

Nezinu kāda būs filma, bet Džeimijs ir fantastisks :D

0

10

Nu, dāmas, kuras būs tās drosmīgās, kas ies uz kino uz šo? :D

0

11

es jau esmu sarunājusi ar meitenēm iet, mēs taisswamies 23, datumā kkur ap 7 iet uz filmu. Tak ir jāredz uz lielā ekrāna

0

12

Es bojkotēju...

0

13

Gaidīšu Ze dienu laikam, jo tad arī sanāks līdz Rīgai aizbraukt, lai pie vienas reizes.

Bet nu pēc visa, ko es par to grāmatu analīzi palasīju, nav īsti vairs tāda gribēšana.

0

14

Es vakar biju. Mam patika, ir lietas ko gribējās vairāk un labāk, bet kopsummā - super :)
Nevajag lasīt citu domas, vajag pašam vismaz pirmo grāmatu līdz beigām izlasīt. Inguss nebij galīg sajūsmā, bet ne idejas dēļ, kā viņš teica, ka doma esot pat ļoti laba, viņam pati aktierspēle un viss cits likās stīvs un garlaicīgs brīžiem  :D Par grāmatu - viņš pat izteica vēlmi izlasīt pirmo vismaz, ja ne tālākās :D

0

15

cravey написал(а):

Nevajag lasīt citu domas, vajag pašam vismaz pirmo grāmatu līdz beigām izlasīt.

Man tās citu domas sēžas galvā šādu citātu dēļ:

PostSecret ‏@postsecret  "50 Shades of Grey Romanticizes the abuse I lived." [in today's mail]

0

16

Es palasīju iz grāmatas citātus. Palasīju arī grāmatas analīzes. Grāmata kaunā liek visu BDSM komjunitiju. To pat nevar nosaukt par S/M, jo tur ir sava kārtība, savi stingri noteikumi. subs vienmēr zina, kamā viņš iesaistās. subam vienmēr ir safe word. Doms vienmēr apstājas, ja subs lieto safe word. VIENMĒR ir aftercare. Nerunāsim par visu citu, kā ir daudz, bet šie vienkāršie pamatprincipi tiek ignorēti. Kas paliek pāri. Pliks abuse, savas varas izmantošana, savu iekšēju psiholoģisko problēmu izgāšana uz kādu, es pat teiktu, ka te nu tiesām IR jāārstējas. Protams, paldies Dievam, meitene ir stipra, meitene tiek galā, meitene nesalūzt, un tiešām mīlestība to visu murgu izglābj. Un jā, varbūt fantāziju līmenī tas der, bet tur ir miljoniem trigeru sievietēm, kuras cietušas no abusive attiecībā - un tādu sieviešu pasaulē ir ļoti, ļoti daudz.Savā ziņā es pat sevi varu pieskaitīt, tikai es uzreiz to nogriezu saknē un nepieļāvu.. Aizmirstot, ignorējot un neuzsverot BDSM pamatprincipus nezinošiem cilvēkiem māca, ka tā arī ir ok, ka tā drīkst darīt. Un vienkāršai sievietei, tie viņa kā miljonāra žesti, gājieni un dāvanas - tas paķer - īpaši sievietes, kuras ir mūsdienu supersievietes - pašas strādā tikpat daudz kā vīri, iespējams pat pašas pelna vairāk, par māju rūpējas, par bērnu rūpējas, par savu izskatu rūpējas, lai vīrs vēl kur neaizstaigā, bet no vīra iniciatīvu nejūt nekādu. Un paņem tas, ka te miljonārs un viņs izdara visu un ir greizsirdīgs, uzņemas vadību utt. Bet nu labi, katram savs. Man pat pēc sižeta riebjas - manai būtībai pretrunā atdot vīrietim vadības grožus. Bet tie citāti, ko lasīju - fanfiks cilvēkiem ar attiecīgiem kinkiem tas tiesām varētu būt un būtu ok, bet kā reāla grāmata - tik vāja valoda, nekādas atbildības sajūtas, par to, ko tu palaid pasaulē, pilnīga ignorance uz realitāti, es pat teiktu.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Fifty Shades of Grey (2015)