TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Modern Family


Modern Family

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Pēc cravey ieteikuma devu otru iespēju seriālam, jo kaut kad jau skatījos pirmās kādas piecas sērijas un nepatik. cravey solīja, ka talāk paliek labāk. Taisnība. Tagad sāku uzreiz ar otro sezonu skatīties un tikko pabeidzu piekto. Super. Sevišķi sērijas, kur ir parodijas par citiem televīzijas žanriem un filmām un kur ir absurdi un pārpratumi un viss sajūk kopā. Ir labakas sērijas, ir vājakas, ir brīži, kad nedaudz pārtinu, jo second hand embarrassment ir pārāk liels. Sākumā mani mīļākie varoņi bija Menija un Fils, bet tagad esmu iemīlējusi Lūku. Viņš it kā ir ģimenes Antiņš, bet patiesībā viņš dzīve gluži labi ar visu tiek galā, pats to brīžiem nemanot un ir tiešām cute. Skatoties četras sezonas pēc kārtas, skatoties, kā viņs pieaug - bija dīvaini, cik pēkšņi ļoti pieaudzis viņš ir piektajā sezonā. Un, protams, kādā brīdī piektajā sezonā sāku šipot Meniju/Lūku, LOL. Tiešām biki mirror-o Kameronu un Mitčelu. hihi. Un Piektajā sezonā Lilija ar ir baigi labā. Un vispār piektā ir tāda pieaugšanas sezona - arī Heilija pamazām kļūst par patīkamu cilvēku un Alexa vairs tik ļoti nekaitina kā sākumā. Nākotnē gribu vairāk Menija un Lūka ainas un Fila un Glorijas ainas - tiem ar ideāli kopā sanāk. Biki joprojām kaitina Klēra. Un gribu, lai Endijs ir vairāk nakamajā sezona un būs interesanti viņa attiecības ar Heiliju un aī, kad viņu salaiž kopā ar Filu  LOL. Klērai noteikti nepatiks, hihihi.

0

2

es tomēr ar sāku skatīties un ir tīri labi!  šajā visā ir kkas cits, un ir tīri labi. paspēju kārtīgi ismieties. Un galvenais, ka katrai ģimenei ir kkas īpašs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Modern Family