Skatījos Happy Endings, kuru pēc trijām sezonām atcēla, bet ļoti daudzi fano un uzskata par kulta seriālu. Knapi noskatījos pirmo sezonu - man nepatika. Patika tikai viens varonis - netradicionāli nesievišķīgs gejs. Uzksatu, ka tas seriāls arī bija sviestains, jo ja hetero tur regulāri sūcās, tad Maxam bija viens skūpsts un tas pats tikai humora pēc ar laāko draugu. Karoč vīlos, ka pat kulta seriālā tāda izteikta homosexuāļa sexualitātes noliegšana. Bet aktieris iepatikās un sāku skatīties, vai pēc Happy Endings viņs filmējas - un jā - viņš ir The Mindy Project sākot ar 2. sezonu.

Iesaku Mindy Project visiem. Nav tā, ka es baigi daudz smietos, bet ir interesanti un nevar nefanot par Mindiju un Deniju. Un Mindija nav tradicionāla. Sākumā man viņa kaitināja un arī vizuāli man viņa ne ipaši, bet viņa ievelk - tagad fanoju. Reitingi serialam gana vāji visu laiku un tagad trešajā sezonā tika 13 sērijas pasūtītas un ar to arī laikam viss beigsies, bet ta tik nekaitīgi, nav jāpardzīvo un ir romantiski un jautri. :)