TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Flash


The Flash

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://cdn1-www.superherohype.com/assets/uploads/2014/09/the-flash-header-4.png

Barry Allen wakes up 9 months after he was struck by lightning and discovers that the bolt gave him the power of super speed.
With his new team and powers, Barry becomes "The Flash" and fights crime in Central City.

Cast
Grant Gustin as Barry Allen / Flash, a Central City assistant police forensic investigator. An accident at the S.T.A.R.
Labs particle accelerator causes a thunderstorm, which precipitates a chemical explosion in Allen's laboratory.
When he revives from a coma, he has superhuman speed.

Candice Patton as Iris West, the daughter of Detective West and the best friend of Barry Allen.

Danielle Panabaker as Dr. Caitlin Snow,[4] named after the civilian identity of the DC Comics character Killer Frost.
A highly intelligent bioengineering expert, Snow believes she lost her fiancé, Ronnie Raymond during an explosion at S.T.A.R. Labs.

Rick Cosnett as Eddie Thawne. A recent transfer to the Central City Police Department, Thawne's past is a mystery and he harbors a dark secret.

Carlos Valdes as Cisco Ramon, named after the civilian identity of the DC Comics character Vibe.
A mechanical engineering genius, Ramon is the youngest member of the team of scientists at S.T.A.R. Labs.

Tom Cavanagh as Dr. Harrison Wells, the mind and money behind Central City’s S.T.A.R. Labs Particle Accelerator,
who becomes a pariah after the lab explodes. He serves as a mentor to Barry Allen after he exhibits his powers,
but Dr. Wells is keeping secrets from Barry and the plans he has for him.

Jesse L. Martin as Detective Joe West, a cop who acts as a surrogate father to Barry and is the father of Iris West

0

2

Vakar sāku skatīties! Un pašlaik I'm hooked!

0

3

Man patīk, bet nav tādas baigās sajūsmas. crossover epizoses ar Arrow ir super.

0

4

Man ļoti piesaista tas profesors un viņa dižais mistery! Es ātrāk gribu uzzināt ko viņš tur slēpj!

0

5

un jā sērija ar Arrow bija laba, tikko noskatījos!

0

6

Vai noskatījies arī Arrow 3.08?

Teikšu godīgi - Airisa man nepatīk. Man labāk patīk Keitlīna un gribu, lai vairāk ainas un viņus virza kopā. Pēc komiksiem Edijam būtu jākļūst par Flash galveno ienaidnieku, bet man viņš patīk un ļoti patika tā sērija, kur viņi trenējās kopā un Edijs mācīja viņam pareizi sist. Esmu praktiski gatava viņus šipot, ja autori dotu vairāk screentime abiem varoņiem. Bet, protams, viss tiek tradicionālā veidā vilkt uz Airisas un Barija attiecībā un Airisas un Fleša attiecībām.

0

7

albalonga написал(а):

Teikšu godīgi - Airisa man nepatīk. Man labāk patīk Keitlīna un gribu,

man ir ļoti līdzīga attieksme pašlaik it īpaši pēc pēdējās sērijas. es īstenībā no paša sākuma likās ka Barijam ar Keitnlīnu kkas vaŗetu veidoties, bet izskatās ka tā nebūs.
un Edijs ir forš pašlaik, bet redzēs kā viss turpinās

Sakarā ar Arrow es to vispār kkā neesmu pasākusi skatīties, bet iespējams vajag, jo nu tomēr viņš izrādās ir kruts! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Flash