TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Antes muerta que Lichita (Televisa, 2015)


Antes muerta que Lichita (Televisa, 2015)

Сообщений 1 страница 20 из 477

1

http://1.bp.blogspot.com/-YhkOmOVrWX8/VcZt-A9LKxI/AAAAAAAA_V8/FR3PaLsNpVo/s1600/licha.tiff

Labāk mirusi nekā Ličita
Producente: Rosy Ocampo (Que pobres tan ricos)
Sēriju skaits: 133
Žanrs: Komēdija
Pirmizrāde: 2015. g. 24. augusts (Pēc Amores con trampa)
Dziesma: Maite Perroni - Si alguna vez
Sižets:
http://i70.fastpic.ru/big/2015/0810/dd/f7dcb3b2fb12fbfc88813e9ac4cb38dd.jpg
Aktieru sastāvs:
Maite Perroni - Alicia "Lichita/Malicia" Gutiérrez López
Arath de la Torre - Roberto Duarte
Eduardo Santamarina - Augusto De Toledo y Mondragón
Ingrid Martz - Luciana De Toledo y Mondragón Iribarren
Chantal Andere - Sandra Madariaga
Manuel "Flaco" Ibáñez - Ignacio "Nacho" Gutiérrez Landeros
Sylvia Pasquel - Elsa López de Gutiérrez
Luz Elena González - Jesusa "Chuchette" Urieta
Macaria - Fátima García
Gabriela Platas - Beatriz Casablanca de De Toledo y Mondragón
Pablo Valentín - Gumaro Sánchez
Sherlyn - Margarita "Magos" Gutiérrez López
Eddy Vilard - Alejandro "Alex" De Toledo y Mondragón Casablanca
Patricio Borghetti - Néstor Acosta
Ricardo Fastlicht - Elías Merchant
Mónica Ayos - Valeria Iribarren Vda. de De Toledo y Mondragón
Wendy González - Brisa Pacheco
Diego de Erice - Braulio Moncada
Roberto Blandón - Rafael De Toledo y Mondragón
Gabriel Soto - Santiago de la Vega
Felipe Nájera - Marcelo Lagomarsino
Patricia Navidad - Marlene Garbo
Ana Paula Martínez - Ximena Gutiérrez
Vanessa Díaz - Dafne De Toledo y Mondragón Casablanca
Patricio de la Garza - Mateo Duarte Uribe
Jana Raluy - Venus Rodríguez
Carla Cardona - Martha de Vidal
Gonzalo Peña - Ángel Vidal
Ilse Ikeda - Ivonne
Rebeca Gucón - Ivette
José María Negri - Macario Santillana, Agente de la API #1
Roberto D'Amico - Agente de la API #2
Fernando Larrañaga - Agente de la API #3
Oswaldo Zárate - Gerardo "El Gerrys"
Estrella Solís - Paula "la Pau"
Ivan Nevelitchki - Draco
Roberto Sen - Héctor Ontiveros
Dominika Paleta - Sheila Uribe Lazcano
Luis Orozco - Vigilante
Ángeles Balvanera - Yesenia
Ricardo Baranda - Viriato
Eugenio Cobo - Isidro Pacheco "El General"
Odalys Ramírez - Magdalena "Madalena"
Cristina Dacosta - Ivanna
Fernando Bueno - "El Chanclas"
Jorge Cañas - Patiño
Harding Junior - Kenny Blake
Jorge Ortín - Gómez
Hugo Macías Macotela - Padre Pérez
Gerardo Bosco - Sr. Bisaborito
Celeste Galván - Sra. Bisaborito
Jesús Carús - Luis
Marychuy Aramburo - Sofía

+1

2

Galvenās sieviešu lomas kandidāte: Ariadne Diaz
Par spīti komēdijas žanram, stāsts skars nopietnas tēmas, kā aizskaršana darbā.
Filmēšana sāksies vasarā.

0

3

Un vēl nesen rakstīja, ka Ariadne pagaidām nefilmēsie telenovelēs, bet es domāju atteikt, ja piedāvā galveno lomu kādā telenovelē, turklāt Rosio, kurai ir tik kvalitatīvas komēdijas nebūtu prātīgi.

0

4

Komēdijas jau neviens aktieris negrib laist garām :D
Bet tā kā filmēšana sāksies gada vidū vai vēlāk, tad kāreiz paspēs nofilmēties filmā un atgriezties.

0

5

aNgeL написал(а):

Komēdijas jau neviens aktieris negrib laist garām :D
Bet tā kā filmēšana sāksies gada vidū vai vēlāk, tad kāreiz paspēs nofilmēties filmā un atgriezties.

Jā, arī fakts, var jau paspēt abus. Bet es reāli padomāju kā ir tiem telenoveļu aktieriem, viņiem taču visi filmēšanas mēneši paiet praktiski bez brīvajiem brīžiem, vismaz tāds iespaids radies, jo ir ainas, kuras uzņem 3 naktī un pat vēlāk.
Atliek vien nogaidīt vairākus mēnešus, kamēr beigsie Amores con trampa, nogaidīt, jo skatīties netaisos :D

0

6

mmaarriiaa написал(а):

Bet es reāli padomāju kā ir tiem telenoveļu aktieriem, viņiem taču visi filmēšanas mēneši paiet praktiski bez brīvajiem brīžiem, vismaz tāds iespaids radies, jo ir ainas, kuras uzņem 3 naktī un pat vēlāk.

Bet ir daudz vieglāk, ja tas ir vienlaicīgi kaut kas ko dievini. Man arī bija intensīvs teātris - 9ņos sākās un ap pusnakti beidzās vairākas dienas pēc kārtas, bet es biju laimīga un negribēju, lai tas beidzas.
Savādāk, protams, ir, kad naktī gribas gulēt, bet jāfilmējas.

0

7

aNgeL написал(а):

Bet ir daudz vieglāk, ja tas ir vienlaicīgi kaut kas ko dievini. Man arī bija intensīvs teātris - 9ņos sākās un ap pusnakti beidzās vairākas dienas pēc kārtas, bet es biju laimīga un negribēju, lai tas beidzas.
Savādāk, protams, ir, kad naktī gribas gulēt, bet jāfilmējas.

Vispār ir lieliski tiem cilvēkiem, kuri strādā profesijā, kuru dievina, jo tad tas nav vienkārši darbs uz kuru ej, lai nopelnītu naudu. Bet daudziem cilvēkiem tādas iepsējas nav, citi sevi vēl nav atraduši, es esmu pieskaitāma pie tiem, kas nav sevi vēl atraduši.

0

8

Manā gadījumā - es atradu, bet nevaru realizēt :D
Bet vispār jau, manuprāt, gandrīz katras sievietes labākā "profesija" ir būt mammai :D

0

9

aNgeL написал(а):

Bet vispār jau, manuprāt, gandrīz katras sievietes labākā "profesija" ir būt mammai :D

Nu jā, labākā, mīļākā, bet noteikti ne tā vieglākā.

aNgeL написал(а):

Manā gadījumā - es atradu, bet nevaru realizēt :D

Ārzemēs noteikti būtu vairāk iespēju, tur ir vairāk iespēju strādāt tajā, kas patīk, nevis tikai tajā, kamā ir piedāvājumi. Piemēram, es ārzemēs varētu dzīvot tikai neilgi, patīk man tomēr vislabāk Latvijā, lai kā būtu.

Отредактировано mmaarriiaa (19.03.2015 03:07)

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Ārzemēs noteikti būtu vairāk iespēju, tur ir vairāk iespēju strādāt tajā, kas patīk, nevis tikai tajā, kamā ir piedāvājumi. Piemēram, es ārzemēs varētu dzīvot tikai neilgi, patīk man tomēr vislabāk Latvijā, lai kā būtu.

Es padzīvoju ārzemēs, uzreiz sajutu tik daudz dzīves kvalitātes labumus, ka labprāt tur arī paliktu.. Bet Latvijā tomēr radi, pazīstamās vietas un tml..

mmaarriiaa написал(а):

Nu jā, labākā, mīļākā, bet noteikti ne tā vieglākā.

Nav vieglākā, bet es labāk ar mazo, nekā katru rītu uz darbu :D

0

11

Visu laiku gribēju ierakstīt, bet pa ceļam uz tēmu novēršos un aizmirstu...

Viens no galvenajiem galvenās lomas kandidātiem ir Dāvids Zepeda.

Neiedomājos viņu komēdijā. Tāpēc gribētu redzēt...

0

12

aNgeL написал(а):

Neiedomājos viņu komēdijā. Tāpēc gribētu redzēt...

Neesmu viņu skatījusies Hasta fin del mundo, jo tur viņš parādījās, kad aizgāja Pedro Fernandez, un Pedro vienmēr ir komisks bijis, tāpēc varbūt jau šajā lomā no viņa, kas tāds parādās. Bet es arī godīgi viņu nevaru iedomāties kā komēdijvaroni, viņš šķiet tāds nopietnā tipa cilvēks, kuram muļķošanās izskatītos dīvaini. Piemērams, Fers arī ir filmējies komēdijā, bet godīgi sakot, viņam ne pārāk piestāvēja komiskums, man tomēr patīk tādi varoņi kā Manuels no viņa.

0

13

Tā ir pirmā Televisas telenovele, kas tiks filmēta 4K jeb Ultra HD kvalitātē!

0

14

Super :) Noteikti pēc šīs, visas telenoveles sāks šādi filmēt un tad ar laiku arvien labākā. Mums kā skatītājiem labāk :) Visforšāk, ja šādās telenovelēs ir daudz skaistu dabas skatu, tad lielāka vērtība šādas kvalitātes izmantošanai.

0

15

https://pbs.twimg.com/media/CCfx-yjW0AAEz3W.png
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

16

https://pbs.twimg.com/media/CCficFOUAAAC4WG.png
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

17

Nobrīnījos, kad TelenovelesLV ask.fm izlasīju, ka šeit galvenos varoņus tēlos Arath de la Torre un Iran Castillo, ar šādiem galvenajiem varoņiem šaubos, ka telenoveli skatīšos.

0

18

Irana ir viena no kandidātēm, taču visvairāk no kandidātēm tauta prasa Ariadni Diasu. Tā ka redzēs, kura beigās tiks pie lomas. Pie kandidātēm arī tiek minēta Maite.
Dažās vietās raksta, ka būs Arath, bet kamēr Rosija nav oficiāli paziņojusi, 100% nevar ticēt.

0

19

aNgeL написал(а):

Irana ir viena no kandidātēm, taču visvairāk no kandidātēm tauta prasa Ariadni Diasu. Tā ka redzēs, kura beigās tiks pie lomas. Pie kandidātēm arī tiek minēta Maite.

Es gribētu Ariadni, man Irana kaut kā nekad nav patikusi.

aNgeL написал(а):

Pie kandidātēm arī tiek minēta Maite.

Vairāk ticās, ka Maite būs Simpelmente Maria.

aNgeL написал(а):

Dažās vietās raksta, ka būs Arath, bet kamēr Rosija nav oficiāli paziņojusi, 100% nevar ticēt.

Arats ir no tiem, kurš man arī nekad nav paticis. Tāpēc cerams, ka atradīs kādu citu.
Bet labi, ka vēl info nav 100% apstiprināts, likās jau, ja ask.fm tā rakstīts, tad jau tā ir. To TelenovelesLv ask.fm Tu raksti vai arī kāds cits no foruma?

0

20

mmaarriiaa написал(а):

Es gribētu Ariadni, man Irana kaut kā nekad nav patikusi.

Neesmu neko īsti skatījusies ar Iranu..tikai kaut kādas ainas no dažādām telenovelēm, treileriem, tāpēc nespēju novērtēt viņu kā aktrisi. Bet komēdijās jau aktieri tēlo pavisam savādāk.

mmaarriiaa написал(а):

Vairāk ticās, ka Maite būs Simpelmente Maria.

Es arī tā domāju.

mmaarriiaa написал(а):

To TelenovelesLv ask.fm Tu raksti vai arī kāds cits no foruma?

Forumam nav ask.fm lapas. Vienkārši sakrīt nosaukums.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Antes muerta que Lichita (Televisa, 2015)