TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » 11.22.63 (2016)


11.22.63 (2016)

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

11.22.63

A high school teacher travels back in time to prevent John F. Kennedy's assassination.

+2

2

Šo seriālu skatījos pirms gada, un nezināmu iemeslu dēļ neesmu par to uzrakstījusi nevienu komentāru, lai gan šis seriāls atrodas manu seriālu topa augšdaļā! Tātad ir pelnījis manu uzmanību arī forumā! :D Es ļoti labi nepārzinu politikas vēsturi un priekš manis bija interesanti, ka seriāla pamatā bija izmantota Dž. Kenedija slepkavība. Vispār tagad daudzās filmās, piemēram, “Džekija” atkal pacelta Kenedija lieta. Vai arī man tas vienkārši ir iekritis acīs.

Bet par seriālu - galvenais varonis Džeiks atgriežas pagātnē, lai izmainītu dienu, kad nogalināja Kenediju un viņu izglābtu, bet viņš nekoncentrējas tikai uz to – tāpat ir palīdzība līdzcilvēkiem un Harija sižeta līnija mani ļoti šajā seriālā aizkustināja… tik daudz netaisnības un beigu beigās cilvēka liktenis nemainās.

Vispār scenāriji par mūsdiena cilvēka ierašanos nākotnē vai pagātnē vienmēr ir ļoti interesanti, jo jautri vērot to pielāgošanos procesu. Papildus tam, ka viņš plāno kā apturēt Kenedija slepkavību viņš iepazīstas ar Seidiju, kurā iemīlas un man tā bija daudz interesantāka sižeta līnija kā gatavošanas prezidenta glābšanai, lai gan tajā arī netrūka spriedzes un sajūtas, ka tūlīt visu atklās, ka visa gatavošanās gadiem ilgi būs veltīga un nāksies visu sākt no gala – glābt, meklēt sabiedrotos, iekarot Seidiju utt.

Ok, bet pats interesantākais, kāda pēc tam ir nākotne un ka vienīgā lieta, ko Džeiks vēlas izmainīt nemaz nav saistīta ar Kenediju. Fināls man likās ļoti neparedzams. Kaut kāda ziņā bija paredzams, bet tik aizkustinošs, skaists, netaisnīgs… katrā ziņā man patika, ka tas nebija klasisks un vienlaikus likās tik ļoti cilvēcisks, kas pierāda, ka dažas lietas nav iespējams nav izmainīt – ja tās nav ierakstītas tavā liktenī.

Sērijas tikai astoņas, bet ļoti interesantas! Ja būtu iespēja noteikti noskatītos vēlreiz.

Video satur spoilerus!!!

+3

3

Varētu paskatīties vien dēļ Džeimsa Franko :D Bet nezinu, kad varētu atrast laiku. Labi, ka maz sēriju.

+3

4

aNgeL написал(а):

Varētu paskatīties vien dēļ Džeimsa Franko  Bet nezinu, kad varētu atrast laiku. Labi, ka maz sēriju.

Tev tak maratoni padodas!  :D  :playful:

+1

5

Mariposa написал(а):

Tev tak maratoni padodas!

Ak, kur tie zelta laiki.. :D Man jau gara rinda uz maratoniem, bet vairs nav tādu iespēju :D

+1

6

Heidy, tās ir tikai astoņas stundas!  :D  Noziedo vienu nakti! Franko dēļ!  :playful:

+1

7

Mariposa написал(а):

Heidy, tās ir tikai astoņas stundas!    Noziedo vienu nakti! Franko dēļ!

Jāņem atvaļinājuma diena  :crazyfun:

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » 11.22.63 (2016)