TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Vai turpmāk kāds rakstīs Likmes sēriju aprakstus???


Vai turpmāk kāds rakstīs Likmes sēriju aprakstus???

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Vai turpmāk kāds rakstīs Likmes sēriju aprakstus??? Julia ir prom, Paloma tagad ir laukos un arī slima vairs nav. missy cik saprotu ir aizņemta un nevar. Jautājums ir - vai kāds rakstīs un vai vajag rakstīt???? Ja joprojām ir liels pieprasījums, tad es varētu censties to darīt, bet apraksti visdrīzāk parādītos nākamajā dienā un gana nesakarīgi - Likmi neskatos jau kopš marta vidus un pat nezinu, kas tur īsti notiek...

Un tātad - ja vajag - sakiet un tad nu es kaut kā saņemšos un centīšos rakstīt. Sarunāsim tā - ja šajā tēmā ierakstīsies vismas 5 cilvēki, kuri teiks, ka vajag, tad rakstīšu. Un protams, ja kāds ir gatavs uzņemties šo pienākumu - laipni lūgts!!!! :D

0

2

manis spēc varētuarī nrkstīt tikuntā nesmu skatījusies kopš fioršais lnt ielika tik stulbā laikā vienīgais tēls kas man tur patika bija taurenītis pa viņu gan es kaut ko gribētu kaut ko uzināt, bet laika nav lai vēl ar to čakarētos. un man jau lieka ka mēs jau tev esam pietiekoši daudz ko uzkrāvušas lai tu vēl rakstītu, kaut ko, tas 'taču aizņem daudz laika. vai tas vispār ir vaidzīgs

0

3

Es domāju  ka vajag kaadam rakstiit jo daudzi lasa aprakstus bieži vien ieejot aktiivajos lietotaajos var redzeet ka daudzi viesi tiessi visu laiku pa likmes sadaļu ņemas taatad ir kas lasa!!!!!!!!!! ;) :) Buutu man vairaak laika, tad vareetu rakstiit, bet 'man nav daudz laika!!! :(

0

4

Es ļoti ceru, ka apraksti būs!
Man Likme joprojām patīk un es gribu noskatīties šito seriālu līdz galam, ja reiz iesāku.
Tāpēc saņemies, albalondziņ! Nav vairs daudz palicis...

0

5

ok, bet šodienas sērijai nebūs - maģi neuzliku...

0

6

es ariii domaju ka vajag...jo noskatiities nav iespēju...

0

7

Es domāju ka vajag, jo es nevaru redzēt Likmi jo jāiet uz skolu. :(

0

8

vienozīmīgi, ka vajag apraxtu....

0

9

Protams , es arii ljooti gaidiitu aprakstu :)  :kiss:

0

10

bet vai albalongai ir atm laiks

0

11

:) Druzcin par sodienas seriju es juums uzrakstiisu!
Nu taa.. :)
Pagajusa serija beidzas ar to ka Hulija bija atnakusi pie Gabriela. Vina pateica, ka lauzis doto vardu, jo navar iztureet bez Gabriela. :heart:
Tajaa laica Grasita nolada Huliju.
Nakamajaa dienta vini abi copa atnac Hulijas dziivoklii, kur Gabriela pazino, ka vini atkal ir kopaa.
Grasita piezvana Gabrielam un melo, ka Anxels ir slims. Gabriela atnaak pie vinas. Redzot ka Anxels ir vasls, vins tik un taa piezvana Felipe. Vini abi ar Grasiju atnaak slimnicaa. Tad kad doktors saka, ka beerns ir vesls, Gabrielam piezvana Hulija. Grasita atniem Gabrielam klausuli un kliedz Hulijai, lai taa vairs nekad nezvana Gabrielam, kad vins ir kopaa ar vinu un savu deelu.
Pagaaja dazas dienas. Bija radzams, ka Hulija ar Gabriela pastaigaajas un ka Nadja kopaa ar kamilo apciemo HulioGabriela. Eva gatavojas kaazaam, jo tie buus jau peec divaam dienaam.

Evas kaazas. Vina ir jau baltaa kleita. Hulija ar Soledad vinai paliidz.
Hulija piezvana ptversmee, lai uzzinaatu par mazo Felipe( iisto HuGa ). Vinai tur atbild, ka vins jau ir kopaa ar saviem jauniem vecaakiem.
Pie bazniicas. Visi gaida liigavu. Kad Eva izkaapa no masiinas, vina kopaa ar Cepe dodas pie viesiem. Bet peeksni vina atceras, ka nomira Profesors un Francisco. Vina bija tik izbijusies, ka aizbeg no bazniicas.
Tajaa laika atnak neielugta Grasita. Vina ieriko Gabrielam  un Hulijai scenu. Un pasas begas, kad vina grasitas aiziet vina  viniem Abies pateica, ka vini nekad nebuus laimiigi, jo starp viniem stavees HulioGabriels ena. Aizvainota hulija aizbeg.
Felipe vinu panaac. Vins centas vinu pierunaat apreceties. Felipe vinu mierina un saka, ka nekas ar vinu slikts nenotiks. Ka nevajag no musas ziloni dariit. Bat Eva nako navar padariit. Vinai ir bail. Felipe zaude ceriibu uz aiziet prom.
Hulijas dziivokli. Kads klauve durvii. Ienaak Felippe. Vins atdot evai biletes  un saka ka gaidiis vinu. Taa bus vinas padeeja iespeeja salaulaties. Hulija censas pierunaat Evu, bet nakas neizdodas un Felipe aizbrauc viens.
Pie Grasijas. Grasija sarunajas ar Domingo. Domingo saka, ka Grasita ir loti nezeliiga pret Huliju. Vins saka, ja Grasita pati neteiks patiesiibu par HuGa, tad to izdariis vins pats.
Domingo sarunajas ar Gabriela ofisaa. Vini abi runa par to, ka Gabriela ir aizgajis no Grasias pie Hulijas. Domingo visu saprot. Gabriela saka, ka vins ar Huliju ir laimiigs, bet vins vienmeer atceresies HuGa. Un tad Domindo ska, ka vinam navajadzeja kluseet, ka HulioGabriels ir dziivs! :swoon:
SERIJAS BEIGAS… ^_^

0

12

:lol:  :)  :heart: ha interesanti :)  bet irun4ik kļudaini tev ira un daudzus vardus es nesapratu... :rofl:

0

13

eeee! :blush:

0

14

ir jau labi...nekas ka kļūdas labi ka vismaz ir apraksts... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Vai turpmāk kāds rakstīs Likmes sēriju aprakstus???