TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Alborada (Televisa, 2005)


Alborada (Televisa, 2005)

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Alborada

[реклама вместо картинки]

Valsts: Mexico   
Gads: 2005   
Sērijas: 90

Dziesma: Placido Domingo - "Alborada"

Pirmizrāde Latvijā 11. maijā 2007. - LNT 9:05

This epic drama is set in the late 1800s era of the French-imposed Mexican monarchy. Luis Manrique y Arellano, a reputable businessman, flees jail after being wrongly incarcerated. He takes refuge at the home of Adelaida, her son Antonio and his wife Hipolita.

Antonio, as its turns out, is gay and has been unable to consummate his marriage with Hipolita. Noticing the physical similarities between Luis and her son, Adelaida devises a plan that will allow Hipolita to finally conceive an heir, securing the family fortune.

By threatening to turn him over to the police, Adelaida forces Luis to take on Antonio's identity and seduce Hipolita.

A pregnant Hipolita eventually discovers she is the victim of a terrible scheme. Afraid of the future her illegitimate son may face, she goes in search of the man who stole her virtue, hoping to force him to legally recognize his child. Love and obstacles ensue.

Cast:

Lucero.......... Hipolita Diaz

Fernando Colunga.......... Luis Manrique y Arellano

Valentino Lanus.......... Martin

Daniela Romo.......... Doña Juana

Arturo Peniche.......... Antonio de Guzman

Beatriz Moreno.......... Mirta

Alejandro Tommasi.......... Felipe

Mariana Garza.......... Esperanza de Manrique

Iran Castillo.......... Catalina Escobar

Jose Luis Resendez.......... Andres Escobar

Mariana Karr......... Adelaida

Olivia Bucio.......... Asunción

Manuel Ojeda.......... Don Francisco Escobar

Sherlyn.......... Marina

Ernesto Laguardia.......... Padre Cristobal

Vanessa Guzman.......... Perla

Lucero Lander.......... Sor Teresa

David Ostrosky 

Luis Guzman.......... Diego de Aragon

Patricia Martinez.......... Carmela

Monica Miguel.......... Modesta

Arturo Vazquez.......... Ramon

Zully Montero.......... Adelaida

Gilberto de Anda.......... Gasca

Mario Ivan Martinez
   
Isaura Espinoza
   
Lupita Lara
 
Aaron Hernan
 
Rosa Maria Bianchi

0

2

vot šito man gan gribētos paskatties... ai jai jai... kakaja žalostj... neiznāks gan..  :rolleyes:

0

3

Super!!!tiešām forši ka rādīs Alboradu!!!!!!!

0

4

Nu tad kas - kāds grib būt mods un ņemties ar Alboradu???

Es jau ar priecājos. Arī gribu redzēt un noteikti vismaz reizēm arī sanāks...

0

5

Nu redzu, ka albalongas jautājumam par moderatoru nav pārāk liela atbildes.
Ja jau man kāds paskaidrotu,  :blush2: kas ir jādara, tad es arī varētu būt šīs tēmas moderators...  :blush2:

0

6

oho, danna... Kā mēs vienādi un vienlaicīgi domājam... Nu tur censties visu info no neta un bildes savilkt no šī seriāla, varoņu aprakstus un arī kaut ko uz diskusijām aicinošu. Sēriju aprakstus laikam taisīt nav lielas jēgas, jo ja kādu sēriju neredz vismaz spāņu valodā to var nokachāt...

0

7

:ok2: Ok. Es piekrītu.  :ok2:

Jā, mums tā domāšana sanāca tāda jauki vienāda sanāca...  :haha:

0

8

es jau sen gaidiiiju, kad paraadiis sho seriaalu, tas ir, cereeju, ka raadiis. un nu - izlasu, ka buus peec likmes. saakumaa baigais prieks, bet tad taa sajeega, ka tas buus no riita. nju, vismaz peec meenesha varees skatiiities - atkal nekaadas izguleshanaas vasaraa :D

0

9

Forši ka danna būs moderators šeit!!!!!!!!Es jau arī labrāt būtu jo man šis seriāls ļoti ļoti patīk!!!!Un arī aktieri!!!!!Bet es nepiesakos tāpēc ka man nav daudz laika!!!!!!Es esmu diezgan bieži aizņemta tāpēc par modu es te nevarētu būt!!!Bet ja man būs iespēja es vienalga ievietošu kautko ko varu atrastJā sanāk ka vasarā nekādas gulēšanas nebūs!!!!!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (04.05.2007 20:48)

0

10

Nu.. sākumā man nekādas īpašās sajūtas nebija, ka radīs šo seriālu. bet tad žurnālā izlasīju sizētu, redzēju reklāmu.. njā, finālā ļooti gaidu to. :D Kolunga gan man nekad nav paticis  :blush: bet šādā izskatā.. patīk it kā. :) malacis, danna, ka būsi moderators! Es tāda nevarētu būt kaut vai tāpēc, ka esmu baigi slinka uz rakšanos netā.  :blush2:

0

11

Noskatījos Alboradu. Diezgan daudziem no vēsturiskās Karlas triloģijas tieši šī ir mīļākā. Mani gan šī telenoveli mazāk aizķēra. Patīk..sižets nav banāls + vēsturiskais, romantiskais, galvenie varoņi (aktieri), mūzika, ir kvalitāte..bet nez..man biški par garlaicīgu laikam. Kolunga, protams, arī šeit lielisks!! Luisa rīcība, vārdi, žesti, skatieni utt. lika izjust abu kopainas. Bet piem. Susana Gonsalesa un Adela Noriega mani savās lomās vairāk pārliecināja un patika..vairāk lika dzīvot līdzi savām varonēm. Mana mīļākā Lucero loma tomēr ir "Tu esi mans liktenis".

0

12

Man par Rītausmu ir diezgan labas atmiņas,tomēr tik ļoti kā Kaislības un Īstā mīla,neuzrunāja,kaut arī Rītausmas varoņiem-gan galvenajiem,gan otrā plāna personāžiem netrūka traģisku un dramatisku pārdzīvojumu.Luiss kā varonis bija lielisks,bet Lusero Ipolitas lomā līdz galam nepārliecināja.Galvenais ļaundaris Djego ar savām paranoiskajām bailēm tikt atmaskotam un patstāvīgajiem mēģinājumiem nogalināt Luisu,kaitināja.No otrā plāna varoņiem man visvairāk patika Isabella,jo dzīvesgudras sievietes man vienmēr ir patikušas.Otrā plāna galvenais pāris Katalīna un Kristobāls man patika pat daudz vairāk kā galvenais pāris.

0

13

Man arī ļoti patīk tāda tipa varones kā Izabella - ne tikai dzīvesgudra, bet arī interesanta, uzticama... Tāpat kā Sofija Mansera "Kaislībās".

0

14

aNgeL - piedod, es Tevi domās nosaucu par kazu, kad ieraudzīju aktivitāti šajā tēmā. :D Es vienkārši Tevi apskaužu, ka esi noskatījusies... :D Es arī gribu. It kā skatījos tolaik, kad gāja, bet maz atceros. Bet jā, neatceros tādu aizrautību kā ar Kaislībām vai Amor real :)

0

15

Toties man bija interesanti palasīt Tavus komentārus, pirmo reizi skatoties, kad rakstīji, ka esi pārsteigta, bet Tev pat Kolunga liekas šeit ciešams.. nu un vēlāk, ka iepatikās. Tā ka Alboradai tas ir liels sasniegums - atvēra Tev beidzot acis uz Kolungu :D

jāa.. bet nu lielā aizrautība mums ar Tevi ir par to vienu ainu šajā novelē :D  :love:

0

16

aNgeL написал(а):

Toties man bija interesanti palasīt Tavus komentārus, pirmo reizi skatoties, kad rakstīji, ka esi pārsteigta, bet Tev pat Kolunga liekas šeit ciešams.. nu un vēlāk, ka iepatikās. Tā ka Alboradai tas ir liels sasniegums - atvēra Tev beidzot acis uz Kolungu

Ak... tik tiešām. Es pat aizmirsusi biju, ka ar šo telenoveli man "atvērās acis". :D Bet nu, fakts arī tāds, ka vēsturiskajās telenovelēs viņš ir visizskatīgākais :love:

aNgeL написал(а):

jāa.. bet nu lielā aizrautība mums ar Tevi ir par to vienu ainu šajā novelē

Es pat to nesauktu par ainu NOVELĒ. :D Bet jā, tā ir viena fantastiska aina :love:

0

17

Paloma написал(а):

Bet nu, fakts arī tāds, ka vēsturiskajās telenovelēs viņš ir visizskatīgākais :love:

Tas gan  :love: Vēsturiskās viņam vislabāk piestāv! Cerams, ka vēl kādreiz būs gaida kāda ar viņu tāda tipa telenovele.
Vispār vēsturiskās iedvesmo uz diviem darbiem :P

0

18

Runājot par Rītausmu,tad tomēr šajā seriālā neizdevās izvairīties dažām labām klišejām-,jo gan Ipolita,gan Luiss bija precējušies ar citiem,Luisa sieva bija garīgi nelīdzsvarota sieviete.No sākuma es biju domājusi,ka Luisa galvenais sāncensis uz Ipolitas sirdi,būs Mārtins,nevis Antonio,tādēļ bija pārsteigta,ka Mārtins gāja bojā jau seriāla pirmajā pusē.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Alborada (Televisa, 2005)