TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Šodien Likmes apraksta nebūs - vismaz es neuzrakstšu...


Šodien Likmes apraksta nebūs - vismaz es neuzrakstšu...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Šorīt aizgulējos un tā steidzos uz darbu, ka aizmirsu maģi uzlikt, tā ka Likmes aprakstu šodien uzrakstīt nevaru. Solos rīt un parīt tā nenolažoties... :cray:  Bet šodien lūdzu ja kāds ir redzējis uzrakstiet vismaz minimālu...

0

2

Žēl ka tev tā sanāca bet tas nekas es laikam pamēģināšu uzrakstī aprakstu kaa sanaaks nezinu jo es neesu laba rakstiitaaja skolaa nekad domraksti iisti labi nav padevušies!!!!! :) ;)

0

3

Paldies, Jolanta. Labi, ka vismaz kaut kāds apraksts būs. Pati uz sevi esmu nikna, jo šitās pēdējās sērijas tiešām interesantas...

0

4

luudzu man passai tak ssiis peedeejaas aizrauj, bet man jau visas patiik. Vakardienas bija vienkaarssi fantastiska!!!! ;) :)  :blush:

0

5

Njā, albalonga.. šitā reizēm gadās.. man par laimi var uzlikt lai visu nedēļu uzrakstās, un tad nav katru dienu jāatceras.. bet citreiz pēc brīvdienām aizmirstu kaseti ielikt vai vēl ko tml.. :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Apuesta por un amor (Televisa) » Šodien Likmes apraksta nebūs - vismaz es neuzrakstšu...