TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » LA TRAICION


LA TRAICION

Сообщений 21 страница 40 из 45

21

danna no prieks jau palēcās.  :D
Kaut droši vien būšu vienīgā, kas telenoveli skatīsies  - paša sižeta dēļ.
Bet šoreiz Dannu Garciu nepalaidīšu garām.

0

22

Ogo! Tas būtu lieliski, tā kā PDG neredzēju, būšu priecīga noskatīties so novelli, jo vienmēr gribēju zināt, kā viņi piestāv viens otram. :)

0

23

ōōō.  :P
danna tagad sapriecājās par rubi komentāru.  ^_^

0

24

Pirmdien Telemundo demonstrēja pirmo promo, kurā vēsta par Mario Cimarro atgriešanos. Skaidrs ir tas, ka La Traicion būs nākamā lielā novele aiz PA - nenodāmu, ka ātrāk to sāks rādīt, jo La Traicion vēl joprojām īsti nav skaidrs galvenās varones atveidotāja...

http://es.youtube.com/watch?v=qnbsBdsxwJw

Un vecais promo ar Sandru Echarriju - skaidrs ir tikai tas, ka viņa pavisam noteikti nebūs šajā novelē...

http://es.youtube.com/watch?v=dxwdQit03oM

0

25

albalonga написал(а):

Skaidrs ir tas, ka La Traicion būs nākamā lielā novele aiz PA - nenodāmu, ka ātrāk to sāks rādīt, jo La Traicion vēl joprojām īsti nav skaidrs galvenās varones atveidotāja...

Nu netiekšu, ka ši ziņa mani iepriecināja...  :/

0

26

oj, es te baumas veselu kuchu salasījos. Nu visaktīvākās ir baumas, ka Danna būs Traicion galvenā varone, bet vēl ir baumas, ka Danna varētu būt Donjā Barbårā - es gan šim nemaz neticu. Un tad vēl ir bauma - un iespējams tas arī ir tas nezināmais piedāvājums dannai - tā ir Meksikas telenovele "SEÑORA ISABEL", kur tipa filmēsies arī Gabriela Spanika.... Bet šim es ar proincipā neticu...

Gracias a Rahingo
Junto con Arturo Piniche para Protagonizar la telenovela "SEÑORA ISABEL" que en esta ocacion la va a adaptar Ximena Romero Hija del Desaparecido Director y Escritor de la Original Bernardo romero Pereiro y Hija de Judy Enriquez, quien personifico la Señora Isabel.
El Proximo Lunes 3 de septiembre arranca las grabaciones de la nueva Version del caballero de rauzan, que va ser Protagonizada por Danna garcia y el simplon mario Cimarro donde hara dos personajes de Bueno y de malo, vamos a ver como le queda ya que actoralmente es pesimooooooooo.

http://es.wikipedia.org/wiki/Senda_Prohibida

Gracias a Dina
YO ESCUCHE UN COMENTARIO EN EL NOTICIERO DE FARANDULA DE MI PAIS, EN EL CANAL CARACOL EL DIA 23 DE AGOSTO; EN DONDE DIJERON Q DANNITA SI EFECTIVAMNETE REGRESARA A LA TELEVISION ; PERO COMO LA PROTAGONISTA DE DOÑA BARBARA UN LIBRO ESCRITO POR ROMULO GALLEGO. DIJERON QUE ELLA ERA LA MAS OPCIONADA PARA OBTENER EL PROTAGONICO Y Q ESTE ERA UN PROYECTO REALIZADO POR TELEMUNDO Y RTI, ESPEREMOS A VER SI REALMENTE ESTA EN ESTE PROYECTO Y SI NO ES ASI ENTONCES Q APAREZCA EN RAUZAN; DE TODAS MANERAS LO Q TODOS ESPERAMOS ES Q DANNA REGRESE NUEVAMENTE A LA TELEVISION Y NOS DE LA ALEGRIA DE VERLA NUEVAMENTE ACTUANDO!!!!

0

27

Nu man tā Tracion verisja varbūt pat patīk labāk. Gan Dannas, gan Mario atgriesānās un vēl kopā- t as vien jau varētu piesaistīt skatītājus. Bet Doņā Barbarā man patīk tavs iepriekš minētais varinats par Gaby Espino, bet Dannu nesēju tādā lomā iedomāties. Lai gan - galvenais, lai viņa kaut kur filmējas. Es vienalga skatīšos.  :D

0

28

danna, vari lekt gaisā!!!! Tikko pienāca apstiprinājums, ka Danna Garsija filmēsies kopā ar Mario Cimarro La Traicion!!!!!!!!!! :dance:

0

29

Oooo - super!!! Es jau par dannu vien ļoooti priecājos!!! :D

0

30

nu danna jau paspiedza un paspīdzināja manu sāpošo gtalviņu
bet nu prieks kau tnezinu kad sanāks tā kārtīgi skatīties, kaut gribētu, zinu ka man patika mīla un noslēpums rozana , bet mamma īsti neopatika ka skatos tāpēc ne''lāva, tad biju vēl maziņa

0

31

sorry pinocchio, bet Danna bija to pelnījusi. Jo ši danna, tas ir es, ir pārlaim;iga. Tagad tā tiešām izprotu Palomu, angel un angeinu, kas tāāāāā gaida Pecados ajendos. Pirms tam  - tikai tā formāli, bet tagad līdz galam to izprotu un arī izjūtu.  ;)

0

32

danna написал(а):

sorry pinocchio, bet Danna bija to pelnījusi. Jo ši danna, tas ir es, ir pārlaim;iga. Tagad tā tiešām izprotu Palomu, angel un angeinu, kas tāāāāā gaida Pecados ajendos. Pirms tam  - tikai tā formāli, bet tagad līdz galam to izprotu un arī izjūtu.

es jau nemaz nesaku ka nebihja to pelnmījusi,
sakars kur???

0

33

pinocchio написал(а):

es jau nemaz nesaku ka nebihja to pelnmījusi,
sakars kur???

Nu vot šito komentāru neizprotu.
Es tak tev atvainojos, ka spiedzu un tādejādi paspīdzināju tavu galvu.

0

34

danna написал(а):

Tagad tā tiešām izprotu Palomu, angel un angeinu, kas tāāāāā gaida Pecados ajendos

laipni lūgta bariņā :D  :friends:  vispār man baigais prieks, ka dannai jauns seriāls un ar Simarro :)

0

35

Apstiprinātie aktieri šajā npvelē:

Danna García (Pasión de Gavilanes), Mario Cimarro (Pasión de Gavilanes), Virna Flores (Gata Salvaje), Salvador del Solar (Pobre Diabla), Diana Quijano (Prisionera) y Rosanna Fernández-Maldonado (La Mujer En El Espejo).

0

36

Un pārējais aktieru sastāvs arī labs. Mans viedoklis par Dannu un Mario jau ir zināms.  :D
Bet īpašs prieks par Salvador del Solar un Rosanna Fernández-Maldonado. Dikti labi aktieri. Un tā Rosanna ir īpaši laba un pat eleganta ļauandare.

0

37

Visus tos aktieru zinu un viņi visi ir labi aktieri - manā izpratnē. Interesanti būs viņus visus redzēt vēsturiskā telenovelē..

0

38

albalonga написал(а):

Interesanti būs viņus visus redzēt vēsturiskā telenovelē..

Jau ar pašu Dannu iesākot.  :D Dikti nepierasti.
Un visi pārējie jau arī.

0

39

Nu nezinu, cik tas ir patiesi, bet kaut kur gāja runa par telenoveles nosaukuma iespējamo nomaiņu.
Nu tad atradu šādu informāciju. Pie 2007. gada telnovelēm.

EL CABALLERO DE RAÚL SÁNCHEZ (LA TRAICION, RAUZAN)

Remake kolumbijské telenovely "Rauzan" (2000) s Osvaldem Ríosem

Země výroby: USA - Mexiko

Produkce: Telemundo, Argos Producciones

Hrají: Danna Garcia, Mario Cimarro, Gabriel Porras, Martha Aura, ...

0

40

albalonga написал(а):

Nu nez - man Rauzana riebās...

Paloma написал(а):

Mna arī Rauzana riebās.. ļoooti.    Ceru, ka šis būs labāks..

mmaarriiaa написал(а):

Vispār man Rauzāna arī nepatika!!Murgains seriāls bija!!!

nu jus gan visas riebekles... man shis seriaals bija ok. neskatijos seriju aiz serijas, bet, manuprat, vismaz bija kaut kas nedaudz svaadaaks nekaa paarsvaraa... koroche man Rauzan bija normaala telenovele. taalu no ideaala, bet nekas... ;) nu lab, lab.. par gaumi nestridas :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » LA TRAICION