TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » LA TRAICION


LA TRAICION

Сообщений 41 страница 45 из 45

41

:P
Diezgan daudz informācijas te:

http://en.wikipedia.org/wiki/La_Traicin

Un pēc tur aprakstītā sanāk, ka plānotas vismaz 130 sērijas un telenoveli rādīs pēc La Esclava Isaura or 12 Corazones. Nu vismaz kaut kada iespējami konkrētāka informācija. Kaut nu šie abi beigtos pēc iesp'jas drīzāk!

0

42

Jā, vikipēdijā esmu skatījusies. Nu izskatās, ka pēc Esclavas būs Tiempos de Victoria. A 12 Corazones ir realitātes šovs. Nu nez - vispār baumas klīda, ka Telemundo nezina, kuru no novelēm sākt rādīt pēc Esclavas - Tiempos... vai Traicion. Man gan neticās, jo Tiempos tak viņi pat promo parādīja, ka novembrī sāks, bet par Traicion neko nav ziņojuši. Man gan bail, ka drīzāk janvārī viņi Traicion sāks.

0

43

albalonga написал(а):

Man gan bail, ka drīzāk janvārī viņi Traicion sāks.

Nu šitā nedrīkst, nu šitā viņi nedrīkst uzdrīkstēties.
Bet vienu lietu gan vņi prot - uzkurināt cilvēku ziņkāri tā īsti nedodot nekādu informāciju ar Dannu. Un nu nedomāju, ka esmu vienīgā, kas arvien, arvien vairāk tiek ieintereģēta.

0

44

ПРИВЕТ Я МАРИЯ ПОЧЕМУ ФОТО ИЗ ТЕЛЕНОВЕЛЛЫ ПРЕДАТЕЛЬСТВО ПОКАЗЫВАЮТСЯ ТАК МЕДЛЕННО ЕСЛИ МОЖНО ОТВЕТТИ СЕЙЧАС Я ЖДУ

0

45

MARYAM - prosto medļenno atkrivajutsa. Eto zovisit ot skorosti tvojevo interneta, a takže ot tovo, skoļķo v konkretnoje vremja potkļučenij v stranice, v kotoruju zarjaženi kartiņki.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » LA TRAICION