TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Testi


Testi

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

Un testi nopietni, ko izmanto psihologi un kuriem ir pietiekoši augsta ticamība, nevis tie, kas ir kaut kādos žurnāliņos. :P

1.Krāsu tests
Ir daudzi krāsu testi, bet pēc pasniedzēja teiktā šis ir ar visaugstāko ticamības pakāpi. Un es pilnībā piekrītu. Zilās krāsas raksturojums mani šokēja. :D

Tātad, uzdevums elementārs - sarindojiet pēc mīļuma šīs krāsas:
*melns
*pelēks
*brūns
*sarkans
*violets
*zaļš
*dzeltens
*zils

UZMANĪBU! Tālāk nelasīt pirms krāsas nav sarindotas!!!












Un tātad... jo augstāk šī krāsa sarakstā, jo vairāk tās īpašības raksturīgas :)
Sākam ar to, ka pirmajās četrās vietās vajadzētu būt zilai, zaļai, sarkanai, dzeltenai - tās ir pamatkrāsas. Ja tā ir, tad ar cilvēka psihi viss esot pilnīgi OK. Nu lab, man viena krāsa tikai nav no tām. :D jē! :D
Un tālāk...

Sarkana – raksturīga personībām, kam svarīgi panākumi, karjera. Aktīvas personības. Vēlme baudīt dzīvi, dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Sacensības krāsa. Ambiciozi. Prot konkurēt, sasniedz panākumus. Pamatā dzīvo tagadnē. Seksualitātes un erotikas krāsa. Līdera dotības.

Zaļa – ļoti patstāvīgi. Es visu pats. Nepatīk pārmaiņas, kritika, bail no kritikas. Paaugstināti spriedzes līmeņi, stress. Visvairāk laika atvēl pūlēm par veselību. Svarīgi, ko citi domā par viņu. Slēpta vēlme būt pārākam par citiem.

Dzeltena – intelektuāļu krāsa. Līdzsvarotas, mierīgas, zinātkāras personības. Ļoti labi adaptējas pārmaiņās. Nekad nestāv uz vietas, tendence uz pašattīstību. Līdera dotības. Darbaholiķi – darbā, kas pašam patīk. Prioritārā vērtība.

Zila – vissvarīgākais – miers. Attiecībās – savstarpējā uzticība, augstu vērtē mīlestību. Dod priekšroku dzīvei, kas rit pēc standartiem, viegli paredzama. Pārdzīvo, ja uzticību pieviļ, vairāk kā citas krāsas. (Ja zilā pēdējās 3, vajadzīga atpūta vai pat ārstniecība, viegli aizkaitināmi, nekontrolēti)

Violeta – infantilisma krāsa. Patīk būt uzmanības centrā, idealizē visu pasauli, lidinās mākoņos, meklē ideālus. Ideālas attiecības nevis kkādas vajag. Diezgan nepiemēroti ikdienas dzīvei. Nelabprāt uzņemas atbildību. Problēmas ar problēmu risināšanu. Daudzi pievērš uzmanību sev, analizē sevi, domā par sevi utt. Emocionālas bailes.

Brūna – trauksme, neapmierinātība, saistīta ar nesakārtotām šīszemes lietām, materiāla, fiziska rakstura problēmas. Grib dzīvot maksimālā komfortā, bet viņiem tā nav. Ģimenes krāsa. Pamatvērtības – ģimene, māja, drošība.

Pelēka – negrib izcelties, izolētība, nošķirties no pasaules. Nelabprāt ielaiž savā pasaulē. Skaļi nepaudīs savu viedokli.

Melna – protests pret visu, kas ir, patreiz esošo stāvokli. Nevēlas dzīvē ne no kā atteikties. Grib visu.

___________________________________________

Tālākais pašu izvēlē - padalīties ar mums vai vnk pašam noskaidrot, ko par viņu saka šis tests, kam piekrīt, kam nepiekrīt. ^^

Отредактировано Paloma (22.09.2008 19:04)

0

2

*zaļš
*violets
*zils
*dzeltens
*melns
*sarkans
*brūns
*pelēks

0

3

Paloma написал(а):

Slēpta vēlme būt pārākam par citiem.

es jau it kā neslēpju... :D

0

4

Paloma написал(а):

Violeta – infantilisma krāsa. Patīk būt uzmanības centrā, idealizē visu pasauli, lidinās mākoņos, meklē ideālus. Ideālas attiecības nevis kkādas vajag. Diezgan nepiemēroti ikdienas dzīvei. Nelabprāt uzņemas atbildību. Problēmas ar problēmu risināšanu. Daudzi pievērš uzmanību sev, analizē sevi, domā par sevi utt. Emocionālas bailes.

perfekti. :D

0

5

Paloma написал(а):

Sākam ar to, ka pirmajās četrās vietās vajadzētu būt zilai, zaļai, sarkanai, dzeltenai - tās ir pamatkrāsas. Ja tā ir, tad ar cilvēka psihi viss esot pilnīgi OK.

Khem....  :unsure:
Un par to, kas tālāk... :D Nē, nu... :rofl: Ak,..
Es vētēju pēc apģērba krāsām un man 1. vietā ir melna. Tieši dotajā brīdī.
Izlasīju skaidrojumu un nu jau 5 min smejos. :D Tādu raksturojumu vēl nekad nebiju dabūjusi. :D

0

6

Zils
Sarkans
Zaļš
Brūns
Dzeltens
Violets
Melns
Pelēks

Mmmm, zilais man atbilst! ^^

0

7

Nu man bija tā:

Zila, dzeltena, sarkana, zaļa, violeta, pelēka, melna, brūna. (pēdējās vietas gan ļoti nenoteikti tā)

Kam piekrītu un nepiekrītu:

Zila – vissvarīgākais – miers. (eu, bet tā ir! :O Kad pasaka acīs, tad man pielec. :D ) Attiecībās – savstarpējā uzticība, augstu vērtē mīlestību. (tieši mērķī! :O uzticība, uzticēšanās, draudzība, mīlestība - manas dzīves jēga.) Dod priekšroku dzīvei, kas rit pēc standartiem, viegli paredzama.  (arī šis lika padomāt un... laikam tā ir. Savā ziņā jā.) Pārdzīvo, ja uzticību pieviļ, vairāk kā citas krāsas. (ak jā, tā gan. Jo es tik devīgi dālāju savu uzticību un pieķeršanos, ka vilšanās 'var būt ļoti sāpīga.)

Dzeltena – intelektuāļu krāsa. (e-em.. maybe? :D ) Līdzsvarotas, mierīgas, (savā ziņā jā un savā nē, bet laikam jau jā.) zinātkāras personības (hm, mazliet... ). Ļoti labi adaptējas pārmaiņās. (Tā laikam ir. Cik apmierināta utt.adaptējos tas cits jautājums, bet pielāgojos...)  Nekad nestāv uz vietas, tendence uz pašattīstību. (e-em.. nē :D ) Līdera dotības. (again - NO) Darbaholiķi – darbā, kas pašam patīk. (velnsviņzin... bet principā esmu slaists. :D tas visu izsaka. :D ) Prioritārā vērtība.

Sarkana – raksturīga personībām, kam svarīgi panākumi, karjera. (nosacīti. Daļēji jā un daļēji nē. Patiesībā ir par ko aizdomāties) Aktīvas personības. (hm, kurā vietā? :D ) Vēlme baudīt dzīvi, dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. (tas gan! Tikai cik lielā mērā vēlme pārveršas darbos, lai tā būtu...? :D ) Sacensības krāsa. (vai, jā... Manī ir velniņš, kas vienmēr grib būt labākais un kad tāds ir, triumfē priekos) Ambiciozi. Prot konkurēt, sasniedz panākumus. Pamatā dzīvo tagadnē. (hm, hm, hm, laikam gan.) Seksualitātes un erotikas krāsa. (oukeeeei, izlaižam :D ) Līdera dotības. (kooo?? kur? :D )

Zaļa – ļoti patstāvīgi. Es visu pats. (noup :D ) Nepatīk pārmaiņas, (well, nezinu) kritika, bail no kritikas (njā, tas gan laikam. Daļēji. Kaut kādā mērā.). Paaugstināti spriedzes līmeņi, stress. (reizēm, bet kopumā nē :D ) Visvairāk laika atvēl pūlēm par veselību. (really? :rofl:) Svarīgi, ko citi domā par viņu. (nu ir, ir... Bet cīnos ar to un reizēm pat ļoti veiksmīgi. :P nav jau tik ļoti svarīgi ko citi domā, bet lai ir tādi, kas domā labu. ) Slēpta vēlme būt pārākam par citiem. (ak, nu to jau teicu... :blush: gadās)

Violeta – infantilisma krāsa. Patīk būt uzmanības centrā, idealizē visu pasauli, lidinās mākoņos, meklē ideālus. Ideālas attiecības nevis kkādas vajag. (nē, nē, nē, nedzīvoju ideālos. Tas var būt ļoti sāpīgi. Un manuprāt ir dumji dzīties pēc ideāliem, palaižot visu dzīvi garām. Tā lūk. ) Diezgan nepiemēroti ikdienas dzīvei. Nelabprāt uzņemas atbildību. (:rofl: šiem gan varētu piekrist) Problēmas ar problēmu risināšanu. Daudzi pievērš uzmanību sev, analizē sevi, domā par sevi utt. Emocionālas bailes. (hm, nez... maybe.. maybe nooot)

Pelēka – negrib izcelties, izolētība, nošķirties no pasaules. (hm, ne gluži) Nelabprāt ielaiž savā pasaulē. (Otrādi - gribat ienākt? Laipni lūgtum! Sirds durvis plaši atvērtas! :rofl:Skaļi nepaudīs savu viedokli. (okey, tas gan gadās.. )

Melna – protests pret visu, kas ir, patreiz esošo stāvokli. Nevēlas dzīvē ne no kā atteikties. Grib visu. (protests? hm, nez vai. Grib visu? Arī ne.. esmu pieticīga. Nu tā... diezgan. :P )

Brūna – trauksme, neapmierinātība, saistīta ar nesakārtotām šīszemes lietām, materiāla, fiziska rakstura problēmas. Grib dzīvot maksimālā komfortā, bet viņiem tā nav. (nebrīnos, ka šī krāsa pēdējā vietā :D ) Ģimenes krāsa. Pamatvērtības – ģimene, māja, drošība. (nu, neteiktu, ka pamatvērtības.. jā ir svarīgi, bet... nu ne tik lielā mērā)

Apsveicu, kas izlasīja šo visu un paldies tiem, kam tas arī varbūt interesēja. Ja tādi vispār bija. :D

0

8

:rofl:
Eu, ta jau mēs vismaz trīs - es, alby, gaby esam diezgan psihiski ok :D trīs krāsas ir četriniekā. :rofl:  Ragana neatklāj par pārējām vietām... :P

Man sākumā arī bija doma par pelēko pēdējā vietā, bet tad... mjā, man ar šo krāsu ir tādas asociācijas, kas to uzreiz uzmeta maksimāli augstu - uzreiz aiz košajām krāsām. :D

0

9

Paloma написал(а):

Apsveicu, kas izlasīja šo visu un paldies tiem, kam tas arī varbūt interesēja. Ja tādi vispār bija.

Izlasīju. :)

Paloma написал(а):

Ragana neatklāj par pārējām vietām...

Nu tālāk būtu rozā, gaiši brūna un gaiši zila. Visas apmēram vienādi mīļas. Bet teikt, ka tās ir sarkana, brūna un zila es nevaru.
Tā kā... Par manu psihi neko nevar zināt. :D Sargieties. http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/f4e7338aadaf0a99edf977fad91d03dc.gif

0

10

uuuu, es jau baidos!!! :rofl:

0

11

:unsure:

Отредактировано Ragana (22.09.2008 19:53)

0

12

oj, ar manu psihi nav labi :D

Sarkans
melns
zils
violets
dzeltens
brūns
pelēks
zaļš

:D

tātad, sarkanā krāsa, labs xD

Sarkana – raksturīga personībām, kam svarīgi panākumi, karjera. Aktīvas personības. Vēlme baudīt dzīvi, dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Sacensības krāsa. Ambiciozi. Prot konkurēt, sasniedz panākumus. Pamatā dzīvo tagadnē. Seksualitātes un erotikas krāsa. Līdera dotības.

un par melno ar daļēji var piekrist :D gribu visu :D

Melna – protests pret visu, kas ir, patreiz esošo stāvokli. Nevēlas dzīvē ne no kā atteikties. Grib visu

0

13

angy, nu pusaudžiem tava melnā dikti raksturīga.

0

14

melnajā var noslēpties.

0

15

albalonga написал(а):

angy, nu pusaudžiem tava melnā dikti raksturīga.

Tikai nevajag! Man melnais pilnīgi noteikti nav pusaudžu protests! Tas jau izslimots. bet melns apģērbs joprojām patīk. Un pēdējā laikā atkal tā pastiprināti.

angelina написал(а):

melnajā var noslēpties.

Vot tam es piekrītu. Lai gan ne jau vienmēr mērķis ir slēpties.

Jā, starp citu, Paloma... A baltu krāsu vispār nepiedāvāja???

0

16

Ragana написал(а):

Jā, starp citu, Paloma... A baltu krāsu vispār nepiedāvāja???

Interesanti, bet nē, nepiedavāja. Tikai šīs 8.

Par melno... kāreiz vakar lasot šīs sarunas padomāju, cik šausmīgi sen nevilku savu melno krekliņu un cik vispār reti to esmu vilkusi, es vienmēr ģērbju kaut ko košu krāsainu. Un protams iznāca tā, ka šodien es no skapja izvilku tieši to... Kkā tomēr apģērbs sasaucas ar iekšējo stāvokli...

0

17

Paloma написал(а):

Interesanti, bet nē, nepiedavāja. Tikai šīs 8.

Žēl gan, jo es vēl domātu, kuru tad pirmajā vietā likt. Visdrīzāk, ka baltā arī būtu pirmā.

Paloma написал(а):

Kkā tomēr apģērbs sasaucas ar iekšējo stāvokli...

Protams. :)

0

18

Sarkans
Melns
Zils
Dzeltens
Zaļš
brūns
Violets
Pelēks

hmm, nu daļa jau patiesības ir gandrīz katrā krāsā.. vienīgais nevaru izšķirties kura vairāk patīk - melna vai sarkana..tās man būtībā vienlīdzīgas, bet arī atkarīgs no noskaņojuma, kura vairāk kādā brīdī patīk. par melnā skaidrojumu gan kkā nepiekrītu, ar mani tā nav..
em, varbūt pusaudžiem vairāk izteiktas melnās krāsas īpašības, bet krāsa kā tāda - ne tikai pusaudžiem.

0

19

aNgeL написал(а):

vienīgais nevaru izšķirties kura vairāk patīk - melna vai sarkana..

Fūūūh, vismaz vēl kāds, kuram patīk melna krāsa. :D

0

20

Ragana написал(а):

Fūūūh, vismaz vēl kāds, kuram patīk melna krāsa.

man arī bij prieks par to, ka neesmu vienīgā :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Testi