TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Testi


Testi

Сообщений 21 страница 22 из 22

21

interesanti bija to visu palasiit....... parlasiit arii juusu rezultaatus un komentaarus.
te ir mani rezultaati: (domaaju par kraasu savam apgeerbam, un kaadas kraasas patiik interjeros)
sarkans
zils
melns
zaljsh (pirmaas 4 kraasas - viena nav no taam super puper 4 labaakaam krasam)
violets
dzeltens
peleeks
bruuns

tas nu taa....... shoreiz es sastaadiiju taa, bet tas var mainiities, ja godiigi, jo kraasas man visas patiik, vismazaak bruuns..... tas laikam vienmeer buus pedejaa vietaa...

TAISNIIBA VAI NEEE........ (mani spriedumi par pashu sevi...... varbuut kaads tiem nepiekriit) nezinu, iisi un konkreeti

Sarkana – raksturīga personībām, kam svarīgi panākumi, karjera (pa pusei taisniiba ir, bet tochno nelikto to 1. vietaa, kaut arii kraasu ieliku kaa 1)
Aktīvas personības (domaaju ja)
Vēlme baudīt dzīvi, dzīvot pilnvērtīgu dzīvi (tada velme laikam visiem ir)
Sacensības krāsa. Ambiciozi. Prot konkurēt, sasniedz panākumus (gribeetos vairaak.. neko iipashi nesasniedzu)
Pamatā dzīvo tagadnē (ja.. tagadnee un naakotnee)
Seksualitātes un erotikas krāsa. Līdera dotības (pa pusei)

Zaļa – ļoti patstāvīgi (ja.... iekljuust pirmajaa chetriniekaa... 4 vieta)
Es visu pats (ja.... diemzheel jaa...)
Nepatīk pārmaiņas (jaa.. bet tomeer laiku pa laikam parmainjas vajag) bail no kritikas (neiipashi)
Paaugstināti spriedzes līmeņi, stress (nee)
Visvairāk laika atvēl pūlēm par veselību (pa pusei)
Svarīgi, ko citi domā par viņu (jaa... iipashi to neizraadu, bet tas man ir svariigi)
Slēpta vēlme būt pārākam par citiem (nee... nav taa)

Dzeltena – intelektuāļu krāsa (pa pusei... tapec ieliku dzelteno 3 no pakaljas :D )
Līdzsvarotas, mierīgas (jaa)
zinātkāras personības (neiipashi, tatad pareizi par mani)
Ļoti labi adaptējas pārmaiņās (adapteejos diezgan aatri)
Nekad nestāv uz vietas, tendence uz pašattīstību (pareizi ieliku kraasu - diemzheel biezhi staavu uz vietas)
Līdera dotības. Darbaholiķi – darbā, kas pašam patīk  (ja straadaaju, tad straadaju pec iespeejas labaak)

Zila – vissvarīgākais – miers (jaa! tapec ir zila krasa man top 2)
Attiecībās – savstarpējā uzticība, augstu vērtē mīlestību (jaaa!!! )
Dod priekšroku dzīvei, kas rit pēc standartiem, viegli paredzama (pa pusei)
Pārdzīvo, ja uzticību pieviļ (jaaa...!!! un biezhi vien neatgriezeniski! varu piedod varu arii piedod, bet aizmirst - nekad)

Violeta – infantilisma krāsa. Patīk būt uzmanības centrā (pa pusei tapec violetaa arii ir mana top 5 krasa)
idealizē visu pasauli, lidinās mākoņos (nekad!!!!)
meklē ideālus (savaa zinjaa iespeejams..... nezinu. kursh katrs man tochno neapmierina)
Ideālas attiecības nevis kkādas vajag (tieshi taaa)
Diezgan nepiemēroti ikdienas dzīvei. Nelabprāt uzņemas atbildību (neee.... galiigi nepareizi)
Problēmas ar problēmu risināšanu (nee, galiigi nepareizi)
Daudzi pievērš uzmanību sev, analizē sevi, domā par sevi utt. (pa pusei....) Emocionālas bailes (neteiktu gan)

Brūna – trauksme, neapmierinātība saistīta ar nesakārtotām šīszemes lietām, materiāla, fiziska rakstura problēmas (taapeec bruuna krasa man arii ir pedejaa vietaa.. galiigi nepareizi)
Grib dzīvot maksimālā komfortā, bet viņiem tā nav (galiigi greizi nepareizi)
Ģimenes krāsa. Pamatvērtības – ģimene, māja, drošība (tas nu gan ir taaa..... tatad kljuuda par mani, tas man ir viena o pimajaam lietaam)

Pelēka – negrib izcelties, izolētība, nošķirties no pasaules (reti..... ljoti reti, nav par mani, tapec peleekaa krasa ir manaa topa priekshpedejaa vietaa)
Nelabprāt ielaiž savā pasaulē (daudzus tomeer ielaizhu)
Skaļi nepaudīs savu viedokli (teikshu gan skalji)

Melna – protests pret visu, kas ir, patreiz esošo stāvokli (neprotesteeju es ne pret ko. nepareiz viedoklis, kaut arii melna man bija top 3 vietaa)
Nevēlas dzīvē ne no kā atteikties (ja labs, tad negriibeetos gan)
Grib visu (neee...... negribu es visu)

nu taa....... kas grib, lai lasa manas pashas domas par mani un manaam sarindotaam kraasaam :)

0

22

mna bija ļoti interesanti izlasīt. ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Testi