TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 45.- 49.


Pasion 45.- 49.

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

45. sērija

Inesa saprot, ka Vasko viņu nemīl un labāk būtu atcelt kāzas, jo nevēlas būt nelaimīga laulībā. Manuela ir sašutusi, kad Ursula tai paziņo, ka ir taču acīmredzami, ka viņai patīk Askanio. Dons Horhe savukārt saka donjai Sofijai, lai nemeklē Manuelai piemērotu vīru, jo tas būs Uriels. Rikardo pastāsta Kamilai, ka reiz tika nepatiesi apsūdzēts par slepkavību un, kad izglābās no soda, bija spiests kļūt par pirātu. Apsūdzība var tikt atsaukta vienīgi tad, ja izdosies atklāt kroņa naudas nolaupītājus, un viņš ir pārliecināts, ka zina, kuri tie ir – dons Horhe un Alberto Lafonts. Taču šīm apsūdzībām nav pierādījumu. Bet Kamila uztraucas, ka kaut kas slikts var atgadīties ar Rikardo. Lisabeta un Fransiska apciemo Ritu, lai uzzinātu ko vairāk par Kamilas pagātni. Rita abām pastāsta par Kamilas attiecībām ar Santjago – viņa ir pārliecināta, ka starp abiem joprojām kaut kas ir. Rita apgalvo, ka tad, ja Rikardo neaizvedīs Kamilu projām, noteikti draud nepatikšanas. Dona Sofija paziņo Ofēlijai, ka ir pamanījusi Santjago interesi par Ursulu – ja starp abiem kas notiks, vainīga būs Ofēlija savas klusēšanas dēļ. Kamila paziņo donam Horhem, ka vēlas pirkt dzirnavu īpašumtiesības, un ne jau kā Husto meita, bet gan kā donja Lopesa de Karvahala.

46. sērija

Dons Horhe apsūdz Kamilu par slepenu apprecēšanos. Kamila savukārt draud, ka, atriebjoties viņas ģimenei, dons Horhe zaudēs ciemata iedzīvotāju cieņu. Lisabeta izdomā, kā izraisīt Rikardo greizsirdību – viņa uzaicina Santjago uz savu māju, sarīkojot visu tā, lai Rikardo domātu, ka puisis ieradies pie Kamilas. Vasko lūdz Santjago pārliecināt Kamilu nepirkt dzirnavas, jo baidās, ka Lisabetas rīcībā tomēr ir vēstule, kas var māsu pazudināt. Kalpone pastāsta Lisabetai, ka ārsta vēstule ir pie Bernabes. Fransiska pierunā Lisabetu neko neteikt Rikardo, bet drīzāk – Alberto Lafontam. Mario paziņo Rikardo, ka kopš iepazīšanās ar Kamilu viņš esot ļoti mainījies, un tas nemaz neesot labi. Bet Rikardo atbild, ka viņš vairs nevēloties būt pirāts Antilietis.

47. sērija

Askanio izjautā Eusebiju par Bernabi, taču tā viņam nepasaka patiesību. Ursula dusmojas, kad Fortunata negrib to laist pie Santjago, atgādinot, ka tam ir sieva un bērns. Rikardo atrod Lazaro. Viņš gan mēģina aizbēgt, bet Rikardo to notver un nogalina. Alberto ir saniknots, kad uzzina, ka tā mājā bijuši zagļi. Rita sarīko vīram kārtējo scēnu, jo uzskata, ka viņš ir pārāk saposies, lai dotos uz baznīcu. Alberto uztraucas, kad atklāj, ka dažas viņa vēstules ir pazudušas.

48. sērija

Norūpējies, Askanio paziņo Vasko, ka viņam neizdevās atrast Bernabi. Donja Sofija saka Manuelai, ka Uriels būtu tai labs vīrs un viņai labāk būtu aizmirst Askanio, jo tās tēvs nekad nepiekristu laulībām ar to. Lisabetai nepatīk, ka Fransiska nelāgi runā par Rikardo. Rikardo ir norūpējies, jo Kamila tomēr nepaklausīja viņa padomam un nopirka dzirnavu īpašumtiesības. Viņš brīdina, ka gadījumā, ja Lisabeta panāks Timoteo testamenta anulēšanu, viņš nespēs samaksāt gan par sievas parādiem, gan brīvlaišanu, tāpēc būs atkal jākļūst par pirātu. Lisabeta brālēnam apgalvo, ka Santjago divreiz viesojies viņu namā, lai tiktos ar Kamilu. Notiek Vasko un Inesas kāzas. Rikardo dara aizdomīgu Lisabetas un Fransiskas draudzēšanās ar Alberto. Dons Horhe paziņo Hust, ka Kamila samaksājusi par dzirnavu īpašumtiesībām.

49. sērija

Dons Horhe paziņo Alberto, ka Uriels vēlas precēt Manuelu, bet viņš tam nepiekrīt. Dons Horhe smejoties jautā, vai varbūt Alberto gribētu par znotu Santjago? Bet Alberto atgādina kungam, ka viņš pats reiz izmantoja Santjago mātes bezpalīdzību, un ir pilnīgi iespējams, ka puisis ir viņa paša dēls. Ieraugot Santjago runājam ar Ursulu, Ritu pārņem traka greizsirdība. Viņa liek vīram zvērēt, ka tas vairs nemīl Kamilu. Taču Santjago Kamilas klātbūtnē paziņo, ka joprojām mīl gan. Bet Kamila uzsver, ka viņa mīl Rikardo. Donja Sofija paskaidro donam Horhem nepieciešamību atzīt, ka Santjago ir tā dēls. Jo viņa ir pārliecināta par savām aizdomām pat tad, ja Ofēlija visu noliedz. Donja Sofija uzskata, ka ar tādu dēlu kā Santjago būtu jālepojas un viņš būtu piemērots reiz kļūt par Sanfernando valdnieku. Dons Horhe mēģina piespiest Ofēliju pateikt patiesību, tomēr viņa joprojām liedzas.

0

2

aNgeL написал(а):

Manuela ir sašutusi, kad Ursula tai paziņo, ka ir taču acīmredzami, ka viņai patīk Askanio.

tā ir tik tipiska epizode , kad noliedz patiku :D :D :D bet būtībā ataino realitāti, tikai asāk .. ;) :D

aNgeL написал(а):

Dons Horhe savukārt saka donjai Sofijai, lai nemeklē Manuelai piemērotu vīru, jo tas būs Uriels.

brr.. cik tas pretīgi, kad meklē vīru..un vēl tādu.. :S es nez kā dzīvotu tādā laikā!

aNgeL написал(а):

Rikardo pastāsta Kamilai, ka reiz tika nepatiesi apsūdzēts par slepkavību un, kad izglābās no soda, bija spiests kļūt par pirātu. Apsūdzība var tikt atsaukta vienīgi tad, ja izdosies atklāt kroņa naudas nolaupītājus, un viņš ir pārliecināts, ka zina, kuri tie ir – dons Horhe un Alberto Lafonts. Taču šīm apsūdzībām nav pierādījumu. Bet Kamila uztraucas, ka kaut kas slikts var atgadīties ar Rikardo.

es jau pat paspēju aizmirst , ka Kamilla domā, ka viņš ir spiegs :D bet jauki, ka kaut ko viņš atklāja par sevi,..tikai žēl, ka nepateica par savu īsto vārdu, bet pēc tam, kad viņš pajautāja, Kamillai , viņa būtu spējīga aizbēgt ar viu un dzīvot tāpat, kļuva skaidrs, ka neatklās patiesību. būtīā arī tipiska epizode :P

aNgeL написал(а):

Kamila paziņo donam Horhem, ka vēlas pirkt dzirnavu īpašumtiesības,

pff.. tā Kamilla..bišķīt tomēr vairāk ar galvu varētu padomāt.. saprotams, ka grib palīdzēt, bet ja tā vēstule atrastos, tas vairs nepalīdzetu nevienam , un vēl vairāk kaitētu visiem.. čukčiņa!
bet kā gan bez tāa.. :D

0

3

aNgeL написал(а):

Askanio izjautā Eusebiju par Bernabi, taču tā viņam nepasaka patiesību.

cik kaitinoši brīži, kad tā samelo.. :/ bet nu kutelīga lieta tā radniecība.

aNgeL написал(а):

Rikardo atrod Lazaro. Viņš gan mēģina aizbēgt, bet Rikardo to notver un nogalina.

ak, viņš ir izcils cīnītājs! kgan tā baisi, ka Rikardo tomēr nogalināja Lasaro.. :S bet nu tā viņš vismaz apliecināja sevi pirātu priekšā..
ak, man tāa patika Himenas un Kamillas saruna, kurā Kamilla teica, ka ilgojas pēc Rikardo, ka vēlas, lai viņš vislaik ir viņai blakus... aahh  :love:
P.S .. lai cik tas negaidīti nebūtu, bet no Rikardo vārds "cierto" skan daaaaudz labāk nekā no Horhes :D

0

4

saruna ar sevi turpinās :P

ak, cik jauki Rikardo naktī atgriezās!! un Kamilla pamosties teica, ka redzēja viņu sapnī - ah, mīļi! un kā man patīk šādi brīži, kad Rikardo uztraucas par Kamillu, ka viņai var atņemt naudu, cietumā iemest utt.. un ka viņas dēļ  gatavs atgriezties pie pirātu dzīves.. un visi Kamillas vārdi, ka mirstu no bēdām, ja kaut kas notiktu ar Rikardo.. un Rikardo - neviens vēl nav nomiris no bēdām.. njāa- būtībā būtu jācitē katrs viņu vārds :D :D ak, bet kā man patīk vērot galveno varoņu gimenes dzīvi :)
hmm.. izrādās Inese un Vasko kopā labi izskatās :)  skaisti ar tiem vainadziņiem galvā :)
mani pārsteidza, ka Alberto grib Manuelai krietnu, labu vīru, jo viņa meita ir laba un tml.
un vēl - Sofija ir forša :D

0

5

nu, es šonedēļ atkal maz redzēju, bet sapratu vienu. Man nepatīk, ka Rikardo nogalina cilvēku. Nu, nevaru es uz to paskatīties  :no:

0

6

aNgeL написал(а):

ak, cik jauki Rikardo naktī atgriezās!! un Kamilla pamosties teica, ka redzēja viņu sapnī - ah, mīļi! un kā man patīk šādi brīži, kad Rikardo uztraucas par Kamillu, ka viņai var atņemt naudu, cietumā iemest utt.. un ka viņas dēļ  gatavs atgriezties pie pirātu dzīves

jaa, Rikardo vinju patiesi miil, ja jau vinsh ir gatavs uz visu Kamillas deelj....tik miilji  :love:  :insane:

aNgeL написал(а):

njāa- būtībā būtu jācitē katrs viņu vārds

wo wo :D :D :D :D

aNgeL написал(а):

ak, bet kā man patīk vērot galveno varoņu gimenes dzīvi :)

aha man arii  :love:

aNgeL написал(а):

izrādās Inese un Vasko kopā labi izskatās :)  skaisti ar tiem vainadziņiem galvā :)

man arii patiik  :love:

aNgeL написал(а):

mani pārsteidza, ka Alberto grib Manuelai krietnu, labu vīru, jo viņa meita ir laba un tml.

es biju nedaudz shokeeta, kad sho te njo vinja mutes dzirdeeju  :D  :unsure:

Norkys написал(а):

nu, es šonedēļ atkal maz redzēju

es arii shonedeelj neredzeeju ne pirmdienas ne piektdienas seeriju  :'(  :'(  :'(

Norkys написал(а):

Man nepatīk, ka Rikardo nogalina cilvēku. Nu, nevaru es uz to paskatīties

nja kad vinsh galina nost kaadu paargriezjot riikli, es vnk aizgriezjos, tik shausmiigi skati...fuu  %-)  %-)  %-)

0

7

Marlena Favela написал(а):

nja kad vinsh galina nost kaadu paargriezjot riikli, es vnk aizgriezjos, tik shausmiigi skati...fuu

nu tas tādēļ , ka telenovelēs kaut kas tād nav pierasts, bet , piemēram, filmās kur visi labie galvenie varoņi cīnās un arī slaktē sliktos, jau ir pierasts . kaut gan man tāpat tādi skati nepatīk..
wsp traki bij skatīties Ladron que roba a ladron brīdī kad piekaustīja Kolungas Alehandro :S beigtam var palikt skatoties uz asiņainu Kolungu :S

0

8

aNgeL написал(а):

Ladron que roba a ladron

es neatradu nevienā veikalā :(

0

9

Norkys написал(а):

es neatradu nevienā veikalā

jāā? :O manā Rimi joprojām ir.

0

10

aNgeL написал(а):

manā Rimi joprojām ir.

pie manis nebija ne Rimi, ne Maximā :(

0

11

aNgeL написал(а):

P.S .. lai cik tas negaidīti nebūtu, bet no Rikardo vārds "cierto" skan daaaaudz labāk nekā no Horhes

tiešām??? :D cik.. pārsteidzoši :P

Ak, bet Kamilla un Rikardo ir tiiiiik fnatastisks pāris!! Un tāds.. īpašs! Nevienu citu tādu neatceros, ar tādu maigumu, skaistu, aizkustinošu mīlestību, rūpēm... sapņu attiecības!! :love: 

Par to nogalināšanu.. nu nez... Tā, lai vajadzētu aizgriezties man noteikti nebij :D esmu skatījusies daaaudz riebīgākus skatus, tā ka... :P un nez.. Rikardo galu galā ir pirāts... :) nevar gaidīt ka viņš būs tik nez pat... pareizs un cēls tikai un kāds vēl ne.. Viņš tak arī nevar zaudēt cieņu citu acīs. Un Lasaro to bija pelnījis!!!

Oj, aNgeL, un neatgādini tu man par piekauto Kolungu!! :S Man jau arī AR bija smagi skatīties uz viņu savainotu... :S

0

12

Paloma написал(а):

sapņu attiecības!!

nuuu.. ar vienu bet!! - Rikardo viņai melo, ka viņu laulība nav īsta, un ka viņam cits uzvārds :P tas ir svarīgi! es nosistu,ja man tā samelotu..kgan..ja tas būtu Kolunga, tad es sev nevarētu tāādu nodarīt..bet vienalga.. priecīga nebūtu

Paloma написал(а):

Rikardo galu galā ir pirāts...  nevar gaidīt ka viņš būs tik nez pat... pareizs un cēls tikai un kāds vēl ne

pilnīgi piekrītu! °ja jau pirāts, tad tomēr prasās kaut kas tāds - cīņas utt..

Paloma написал(а):

Un Lasaro to bija pelnījis!!!

jāā! nabaga Anhels...

Paloma написал(а):

Oj, aNgeL, un neatgādini tu man par piekauto Kolungu!! :S Man jau arī AR bija smagi skatīties uz viņu savainotu... :S

nu bet AR tas bij mīļi..Matilde aprūpēja viņu, apsolīja, ka nekad nepametīs un..tas bij tik pozitīvi seriālam.. bet ladronā gan nekā pozitīva tas nedeva..

0

13

aNgeL написал(а):

nuuu.. ar vienu bet!! - Rikardo viņai melo, ka viņu laulība nav īsta, un ka viņam cits uzvārds  tas ir svarīgi! es nosistu,ja man tā samelotu..kgan..ja tas būtu Kolunga, tad es sev nevarētu tāādu nodarīt..bet vienalga.. priecīga nebūtu

nju jāāā. bet tomēr... Tas jau nemaina neko viņu attiecībās, tajās jūtās, mīlestībā, maigumā, jaukumā!! Protams ļoti nefoorši, ka melo, bet... bet... mjā... Tik un tā :)

aNgeL написал(а):

nu bet AR tas bij mīļi..Matilde aprūpēja viņu, apsolīja, ka nekad nepametīs un..tas bij tik pozitīvi seriālam.. bet ladronā gan nekā pozitīva tas nedeva..

nu kā nedeva? :D viņš bija uzmanības novērsējs. Ja ne viņa, plāns neizdotos :P

0

14

aNgeL написал(а):

nuuu.. ar vienu bet!! - Rikardo viņai melo, ka viņu laulība nav īsta, un ka viņam cits uzvārds :P tas ir svarīgi! es nosistu,ja man tā samelotu..kgan..ja tas būtu Kolunga, tad es sev nevarētu tāādu nodarīt..bet vienalga.. priecīga nebūtu

njaa tas tieshaam ir viens bet vinju attieciibaas  :disappointed:
bet ja tas buutu Kolunga piedotu taapat.....tas tacju Kolunga :D  :love:  :insane:

aNgeL написал(а):

Paloma написал(а):

    Rikardo galu galā ir pirāts...  nevar gaidīt ka viņš būs tik nez pat... pareizs un cēls tikai un kāds vēl ne

pilnīgi piekrītu! °ja jau pirāts, tad tomēr prasās kaut kas tāds - cīņas utt..

man jau patiik, ka vinjam ir ciinjas gars unvispaar taads kaads vinsh ir, es tacju negribeetu lai vinsh negalina nost ljaundarus kuri to tieshaam ir pelniijushi...ja nee vinh tacju miikstais buutu :D :D
bet tikuntaa uz to skatu naw patiikami skatiities :D  :dontknow:

Paloma написал(а):

nu bet AR tas bij mīļi..Matilde aprūpēja viņu, apsolīja, ka nekad nepametīs un..tas bij tik pozitīvi seriālam.. bet ladronā gan nekā pozitīva tas nedeva..

neesmu redzeejusi to noveli, bet izsklausaas patieshaam miilji  :love:  :'(  :love:

0

15

Marlena Favela написал(а):

neesmu redzeejusi to noveli, bet izsklausaas patieshaam miilji

Marlena, Tev noteikti jānoskatās Amor Real , ja neesi redzējusi!!!! tā tik tiešām ir spēcīga telenovele!!! mēs ar Palomu ar (kad tas bij..) ap 18.novembri , kā sākām skatīties, tā veselām dienam nevarējām atlipt :D nu man gan tā bij kāda 3šā vai 4tā reize.. bet Palomai pirmā, un aaak..cik super, ka viņai arī tāāa iepatikās!!  :love:

0

16

aNgeL написал(а):

Marlena, Tev noteikti jānoskatās Amor Real , ja neesi redzējusi!!!! tā tik tiešām ir spēcīga telenovele!!! mēs ar Palomu ar (kad tas bij..) ap 18.novembri , kā sākām skatīties, tā veselām dienam nevarējām atlipt :D nu man gan tā bij kāda 3šā vai 4tā reize.. bet Palomai pirmā, un aaak..cik super, ka viņai arī tāāa iepatikās!!  :love:

ok buus jaanoskataas, bet vispirms jaapabeidz Pasion skatiities  :love:  :yep:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 45.- 49.