TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 89. - 93.


Pasion 89. - 93.

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

89. sērija

Dons Horhe ir patiešām nikns uz Alberto un skaidri paziņo, ka tas pieļāvis vairākas ļoti nopietnas kļūdas, turklāt Santjago jau ir izdevies atklāt viņu mahinācijas. Un paziņo, ka viņš Alberto nogalinās, ja tas neļaus Manuelai precēties ar Askanio, lai novērstu viņu domas no izmeklēšanas. Manuela uzskata Lisabetas rīcību, nokristot bērnu, par cēlu. Bet Askanio nojauš, ka kaut kas te nav kārtībā, jo Lisabeta izturas pārāk dīvaini. Rikardo un dažus viņa vīrus apcietina sargi, apsūdzot par uzbrukumu ostai. Askanio pastāsta Vasko, Inesai un Himēnai par Lisabetas bērnu, viņiem rodas aizdomas, ka tas varētu būt Kamilas dēls. Taču vispirms ir jānoskaidro, kā bērns pie Lisabetas nonācis. Dons Horhe uztraucas par pulkveža Valensijas vizīti – tas esot atbraucis kādā īpašā lietā un esot atpazinis Marko un Urielu kā karavānu aplaupītājus. Santjago apsūdz tēvu par daudzajiem meliem, taču atzīst arī pats savas kļūdas – vainu Kamilas bērna nāvē. Kamila uzzina, ka Rikardo atrodas Sanbenito cietumā un steidzas mīļoto apciemot.

90. sērija

Dons Horhe ar ārstu un tēvu Augustīnu ierodas Sanbenito cietumā, lai palīdzētu Marko. Pulkvedis Valensija gan vēl cenšas no Marko panākt atzīšanos par to, kā interesēs viņš darbojies, tomēr Marko nomirst. Rikardo norāda Kamilai uz iespēju, ka viņai meloja, kad pateica, ka bērns ir piedzimis nedzīvs. Arī Inesa un Vasko domā, ka Lisabetas un Santjago kristītais bērns varbūt ir viņas. Kamila izvaicā savu tēvu par bērnu, sakot, ka netur viņu aizdomās, taču nav pārliecināta par Santjago, kas joprojām cerēja viņu apprecēt. Varbūt viņš atdeva sava sāncenša Rikardo bērnu Lisabetai? Kamila pieprasa, lai Santjago zvērētu, ka nav atdevis viņas dēlu Lisabetai. Dons Husto pastāsta Santjago, ka Kamila ir tikusies ar Rikardo. Askanio paziņo Santjago, ka noraida gan tā amata piedāvājumu, gan iespēju apprecēt Manuelu, jo uzskata, ka Rikardo ir tiesības būt brīvam. Savukārt Santjago nešaubīgi tic, ka Rikardo ir pelnījis karātavas. Askanio atbild, ka dons Horhe ir pelnījis to pašu. Rikardo aizbēg no cietuma. Kamila un Rikardo satiekas, kad katrs no viņiem cenšas uzmeklēt vecmāti.

91. sērija

Rikardo un Kamila saviļņoti apskaujas, viņš pastāsta par savu bēgšanu, lai uzzinātu ko vairāk par viņu dēlu. Rikardo un Kamila satiek Končitu, kas apsūdz Auksiladoru tās bērna nolaupīšanā. Viņi aizved to sev līdzi, lai parādītu Lisabetas bērnu. Dons Horhe ir izmisis, jo Askanio negrib pieņemt viņa amata piedāvājumu un precēties ar Manuelu. Viņš liek Manuelai pārliecināt Askanio precēties vai arī tam būs jāmirst. Askanio pastāsta Manuelai par patiesajiem dona Horhes rīcības iemesliem. Santjago mēģina pārliecināt Askanio neteikt par Alberto un viņa tēvu, jo arī Rikardo esot iejaukts un viņš nevēloties sagādāt Kamilai vēl vairāk ciešanu.

92. sērija

Alberto uzstāj, ka kalponei ir jādodas projām ar visu bērnu. Lisabeta tad paziņo, ka šis bērns ir Rikardo dēls un viņa samaksāja vecmātei, lai to viņai atgādā. Un bērns paliks, ja nē, viņa paziņos atklātībā, ka dons Horhe un pats Alberto bija tie, kas izplānoja karavānu aplaupīšanas. Alberto savukārt norāda, ka pašu Lisabetu var sodīt pa bērna nolaupīšanu. Lisabeta slepus liek Fransiskai sagatavoties aizbraukšanai uz Verakrusu, lai no turienes tad tālāk ar kuģi dotos uz Eiropu. Taču viņām jābūt ļoti uzmanīgām, lai Alberto neko neuzzinātu. Končita sāk trakot, kad ierauga Kandidu ar bērnu. Dons Gaspārs grib steidzami runāt ar Rikardo, lai paziņotu, ka karalis ir apžēlojis visus pirātus. Rikardo ierodas Sanfernando ar vecmāti. Dons Husto lūdz viņam piedošanu – viņš esot sapratis, ka Rikardo patiesi mīl Kamilu un ir godavīrs. Lisabeta ir ļoti pārsteigta, kad atklāj, ka Rikardo ir dzīvs. Bet Rikardo grib runāt ar Alberto. Viņš tam paziņo, ka tā rīcībā ir pierādījumi, kas var iznīcināt viņu un donu Horhi. Viņš tos apsola apmaiņā pret Lisabetas bērnu, jo ir pārliecināts, ka tas ir viņa un Kamilas dēls. Abi vienojas par maiņu nākamajā dienā. Rikardo un Santjago cīnās un apsūdz viens otru.

93. sērija

Rikardo piekauj Santjago par Kamilas apvainošanu, atgādinot tam visas kļūdas. Ir velti cerēt, ka Kamila viņam varētu piedot, jo īpaši ņemot vērā, ka tieši viņa dēļ nomira tās bērns. Kamila baidās par Rikardo drošību. Lisabeta mudina Fransisku bēgt, jo ir pārliecināta, ka Rikardo nojauš, ka mazais Pedro ir viņa dēls. Dons Gaspārs cenšas pierunāt Rikardo uzrādīt apsūdzību Alberto. Ir jābūt kādam citam veidam, kā atgūt viņa bērnu. Taču Rikardo uztraucas vienīgi par sava bērna dzīvību. Inesa, Vasko un Himēna pūlas uzmundrināt Kamilu un mudina uzticēties Rikardo un viņa krusttēvam. Izrādās, ka Mario un pulkvedis Valensija ir brāļi. Rikardo panāk Lisabetu, bet tā vēl pūlas brālēnu pārliecināt, ka bērnam būs labāk pie viņas.

0

2

aNgeL написал(а):

Un paziņo, ka viņš Alberto nogalinās, ja tas neļaus Manuelai precēties ar Askanio, lai novērstu viņu domas no izmeklēšanas.

aw, ura, ka beidzot Alberto piekrita °kāzām!! tikai nespēju sagaidīt, kad Manuela un Askanio to uzzinās!! viņi ir tik jauks pāris :) Askanio wsp ir foršs :)

aNgeL написал(а):

Manuela uzskata Lisabetas rīcību, nokristot bērnu, par cēlu. Bet Askanio nojauš, ka kaut kas te nav kārtībā, jo Lisabeta izturas pārāk dīvaini.

wiii, cik jauki , kad ir attapīgi varoņi :) un tagad savākta grupa - Askanio, Inese, Vasko, Himena, kas tic šai versijai :) foršīī :)
emocionāli bij, kad Lisabeta pateica KAmillai, ka žēl , ka nomira viņas bērns, un Kamilla apraudājās..ak, cik.. smagi noskatīties!!!

aNgeL написал(а):

Kamila uzzina, ka Rikardo atrodas Sanbenito cietumā un steidzas mīļoto apciemot.

Nu kāāa var Rikardo cietumā ielikt!!?? un vēl tā izturēties...aāāa. es nevaru!!! ak, bet cietumā , kad lūdzās kaut vēl 1 reizi redzētu Kamillu..un viņam tāda izteiksme bija - ak,mīļumiņš!!  un vēl foršāks brīdis, kad viņš tajā klints galā pamanīja Kamillu - aahh!!!!!  :love: viņi ir viens otra vērti!! tik foršīīī!!!.
tikai šobrīd man Rikardo atgādina kkādu Rembo.. neteikšu, ka īpaši man patīk, kā tieši šobrīd viņš izskatās esot šajā cietumāa...

0

3

aNgeL написал(а):

aw, ura, ka beidzot Alberto piekrita °kāzām!! tikai nespēju sagaidīt, kad Manuela un Askanio to uzzinās!! viņi ir tik jauks pāris  Askanio wsp ir foršs

Man ar baigais prieks par viņiem, beidzot Alberto nevar neko iebilst Horhem...un vēl viens labums no viņa "sasirgšanas", ka viņš vairs nevar sist nabaga Manuelu.

aNgeL написал(а):

Manuela uzskata Lisabetas rīcību, nokristot bērnu, par cēlu. Bet Askanio nojauš, ka kaut kas te nav kārtībā, jo Lisabeta izturas pārāk dīvaini.

Patīkami, ka Askanio ir tik apķērīgs, ātri visu saliek pa plauktiņiem un saprot, ka te kaut kas nav kārtībā :P

aNgeL написал(а):

wiii, cik jauki , kad ir attapīgi varoņi  un tagad savākta grupa - Askanio, Inese, Vasko, Himena, kas tic šai versijai  foršīī 
emocionāli bij, kad Lisabeta pateica KAmillai, ka žēl , ka nomira viņas bērns, un Kamilla apraudājās..ak, cik.. smagi noskatīties!!!

Jā, nu pilnīgi prieks skatīties uz šo draudzīgo un viens otru atbalstošo grupiņu :)
Bet tā Lisabeta, aizvien vēl nevar nomierināties un ir greizsirdīga uz Kamillu...tas jau ir galīgi zemiski tā sāpināt Kamillu :(

aNgeL написал(а):

Nu kāāa var Rikardo cietumā ielikt!!?? un vēl tā izturēties...aāāa. es nevaru!!! ak, bet cietumā , kad lūdzās kaut vēl 1 reizi redzētu Kamillu..un viņam tāda izteiksme bija - ak,mīļumiņš!!  un vēl foršāks brīdis, kad viņš tajā klints galā pamanīja Kamillu - aahh!!!!!   viņi ir viens otra vērti!! tik foršīīī!!!.

Piekrītu, tas bija ļoti emocionāli :)

Vēl mani patīkami pārsteidza Vasko dēls, nevaru uz sitienu atcerēties kā viņu sauca  :blush: , tik gudrs puisēns....saprot, ka kaut kas nav kārtībā un pieaugušie kaut ko slēpj...nācās Inesei mēģināt izkļūt no situācijas :P

Ā, un vēl kad Husto stāstīja tam pulkvedim tos visus melus, likās, ka Santjago knapi valdās par tādiem meliem un bezkaunību, būs tomēr dēla acīs krities Husto un pār Santjago nākusi apjausma par saviem sliktajiem darbiem...pēdējā laikā likās, ka Husto ar Santjago baigi sadziedājušies...

0

4

sigsaster написал(а):

un vēl viens labums no viņa "sasirgšanas", ka viņš vairs nevar sist nabaga Manuelu.

jāā! nespēju par to beigt priecāties!
a vēl man patika kā Ursula un tā māsīca sāka rēkt par pārīti - Lisabeta un Alberto... ok, tas bija ļauni, bet.. :D :D

sigsaster написал(а):

Bet tā Lisabeta, aizvien vēl nevar nomierināties un ir greizsirdīga uz Kamillu...tas jau ir galīgi zemiski tā sāpināt Kamillu

vo vo..bet nu jāa. Lisabeta jau zina, ka Kamilla par velti cieš.. xe, bet Lisabeta tak vēl nezina , ka Rikardo dzīvs, vai ne? :P

sigsaster написал(а):

Vēl mani patīkami pārsteidza Vasko dēls, nevaru uz sitienu atcerēties kā viņu sauca   , tik gudrs

Pako :) fasinējošs puisītis..tik smuks, gudrs.. un kā dievinu, ka viņš bieži par Rikardo pajautā un tā aizrāvies ar kuģīšiem :)

hmm..starpcitu, vot arī atklājās jēga tam, ka Mario uz cita kuģa :) lai palīdzētu Rikardo un pats būtu paglābies.. un prieks, ka vismaz Pablo izbēga.

bet tam Rikardo pa 1 sēriju gan daudz vārdu - Diego, Manuels.. hmm..tikai neesmu sajūsmā, ka viņam iedeva vārdu "Manuels", jo ar to man asociējas cits Fernando Kolunga - Manuels Fuentess Gerra. Seko viņam šis vārds :D :D

0

5

aNgeL написал(а):

a vēl man patika kā Ursula un tā māsīca sāka rēkt par pārīti - Lisabeta un Alberto... ok, tas bija ļauni, bet..

O, jā, man ar tas īstenībā patika...un Sofija tik sašutusi par to izskatījās, mēģināja norāt nerātnās meitenes :P

aNgeL написал(а):

vo vo..bet nu jāa. Lisabeta jau zina, ka Kamilla par velti cieš.. xe, bet Lisabeta tak vēl nezina , ka Rikardo dzīvs, vai ne?

Aha, nezina gan :)

aNgeL написал(а):

Pako  fasinējošs puisītis..tik smuks, gudrs.. un kā dievinu, ka viņš bieži par Rikardo pajautā un tā aizrāvies ar kuģīšiem

Jā, pareizi Pako :) Mhm, riktīgi mīl Rikardo viņš...un var saprast kāpēc :P

aNgeL написал(а):

bet tam Rikardo pa 1 sēriju gan daudz vārdu - Diego, Manuels.. hmm..tikai neesmu sajūsmā, ka viņam iedeva vārdu "Manuels", jo ar to man asociējas cits Fernando Kolunga - Manuels Fuentess Gerra. Seko viņam šis vārds

aha, daudz gan :) Ja nemaldos Manuels Fuentess Gerra viņam bija AR, vai ne? :rolleyes:

0

6

sigsaster написал(а):

Ja nemaldos Manuels Fuentess Gerra viņam bija AR, vai ne?

jāā :) arī skatījies? :)  :love:

sigsaster написал(а):

un Sofija tik sašutusi par to izskatījās, mēģināja norāt nerātnās meitenes

:D :D :D aha! :D

sigsaster написал(а):

Mhm, riktīgi mīl Rikardo viņš...un var saprast kāpēc

logiski :D :D :D

0

7

aNgeL написал(а):

jāā  arī skatījies?

Jā, skatījos....šausmīgi patika un patīk joprojām  :love: Uzskatu, ja neesi redzējis kādu no Kolungas telenovelēm, tad tas ir liels zaudējums, lielisks aktieris...un protams viņa partneres arī ir izcilas, uz ekrāna rada tādu jūtu ķīmiju  :blush:

0

8

vēl ko gribēju pieminēt, kas man dikti patika..kad Rikardo iesita tas tur vēderā (ok, tur man bij dusmas un ****** :D ), bet man patika, ka Kamilla uzreiz noreaģēja un iekliedzās.. kā viņi visu sajūt vienu par otru, tā it kā tiešām justu viens otra sāpes un visu!  :love:

0

9

sigsaster написал(а):

Jā, skatījos....šausmīgi patika un patīk joprojām   Uzskatu, ja neesi redzējis kādu no Kolungas telenovelēm, tad tas ir liels zaudējums, lielisks aktieris...un protams viņa partneres arī ir izcilas, uz ekrāna rada tādu jūtu ķīmiju

aha! Viņa vēsturiskās vispār ir lieliskas!! nu jo vēsturiskā mīlest pati par sevi romantiskāka + Fernando Kolunga - wnk ideāli!! un Amor real arī ļoti spēcīga telenovele un Manuels spēcīgs un fantastisks varonis.. nu par to visu jau biju izteikusies AR sadaļā. :D

+1

10

aNgeL написал(а):

vēl ko gribēju pieminēt, kas man dikti patika..kad Rikardo iesita tas tur vēderā (ok, tur man bij dusmas un ******  ), bet man patika, ka Kamilla uzreiz noreaģēja un iekliedzās.. kā viņi visu sajūt vienu par otru, tā it kā tiešām justu viens otra sāpes un visu!

Jā, piekrītu :) Jebkurā epizodē, kad kaut kas notiek ar vienu vai otru, otrs to baigi pārdzīvo...nu tāda mīlestība :) kur tādu, lai atrod?  :rolleyes:

0

11

akkk, nezinu, kas ar mani notiek, bet vakar un šodien vienkārši neaprakstāmā stāvoklī mani Pasion ieved!!! :love:  īpaši abu sēriju beigas!!

Šodien vispār... kā Rikardo ieraudzīja Kamillu, kā pasmaidīja, kā Kamilla noreaģēja uz viņu, un tad kā Rikardo izpleta rokas - aaaaaaaaaawww :love: :love: :love:  vairākas reizes beigas noskatījos!!! :love: :love: :love:

Ak, nu ko iesākt, kad šis seriāls beigsies??? :( Ir visādas mīlestības redzētas seriālos, un specīgas, un skaistas, bet tādas kā šī, kā viņiem nevienas!!! Un šī viņu mīlestība man šķiet visideālākā - tāda, kādu varētu tikai vēlēties katrs! :love:

+1

12

šodien man beidzot bija tā iespēja redzēt!!!!!!
Šodienas  sērija bija tieši tā, kuru es sliktā kvalitātē redzēju internetā un beidzot man bija iespēja redzēt perfektā!!!!!
Tādas foršas emocijas visai dienai
Ak...................kā dievinu šo telenoveli :)

0

13

Pasion nevar nedievināt!  :love: :D

0

14

aNgeL написал(а):

Askanio pastāsta Manuelai par patiesajiem dona Horhes rīcības iemesliem.

njāa. nabadziņam nepavisam nav viegli..un arī Santjago jāraujas uz 2 pusēm.. bet nu saprotu Manuelu un priecājos, ka viņa saprot, ka viņas tēvs ir pelnījis sodu.. turklāt viņš tik daudzus ir nogalinājis, un vēl tik daudzus nogalinātu..būtībā man pat liekas ka pastāv tā situācija par izdzīvošanu - vai nu Askanio vai nu Alberto.. jo gan jau , ka viņš mēģinātu vēlreiz nogalināt Askanio.. hmm.. interesanti, kādā veidā atklāsies, ka šis Ritu novāca?

hmm..man tā liekas, vai arī Sofija vēl nav nodevusi Himenai ziņu no Mario?
eh, tā Končita!! nu vai tad nejūt, ka tas nav viņas bērns?? tiik pārliecināta..šķiet, ka viņa radīs problēmas..
un vēl - esmu tāādāāa sajūsmā , ka ieradies Gaspars de Valdess.. un kā viņš reaģēja , ka RIkardo tip notverts!! ak, super! gan jau , ka glābs :) ātrāk, lai to pulkvedi atved, lai Gaspars parāda, kur vēži ziemo! super :) :) :) a kad tas tur aprakstīja Rikardo - stingrs skatiens, tumšmatains utt.. es nevarēju smaidu novaldīt..aaah  :love:

aNgeL написал(а):

Rikardo un Kamila saviļņoti apskaujas, viņš pastāsta par savu bēgšanu, lai uzzinātu ko vairāk par viņu dēlu.

āāāāhhh..kas tas bija par brīdi, kad viņi viens otru ieraudzīja, un kā Kamilla metās Rikardo apskāvienāa. ar tādām emocijām!! tik dievīgi!!! (kā jau viņi :D :D :D tā ka nav jaunums ) un wsp tik jauki, ka viņi kopā pabija.. un wsp..katrs brīdis tik foršs!!
ak, Rikardo tomēr tik...ideāls. Melnajā - tik ļoti skaists un varens.. bez melnā tik aristokrātisks uzreiz!..  :love:

0

15

ahhhh -cik lieliski!!!!!!!!  :love:
Mario un Himena  :love:  viņai groziņš forši izkrita, un wsp tik burvīgs brīdis!!!!
xe..izrādās Mario arī pazist ietekmīgus cilvēkus :D
Horhe un Sofija - arī mīļi! kā viņš apsveica..un tik jaukus vārdus pateica...es pat smaidīju,kad viņš noskūpstīja viņu :) žēl, ka Horhem tumša pagātne..un ka viņš visā iesaistīts..
Rikardo un Kamilla- bez komentāriem...es wnk kūstu!!  :love:  viņiem tādi apskāvieni  :love:  viss, ko saka viens otram -aaaaaa!!!!!!!!
un kad beigās Rikardo ar bērnu notupās un raudāja - nu tik-debešķīģi!!!!!  :love:  :love:  :love:

P.S kad sāka runāt ka tuvojas ultimos capitulos, es vēl padomāju,ka būtu ideāli,ja paši aktieri runātu!...un wow - tas piepildījās...vakar no S.Rulji tikai pēdējos 2 vārdus dzirdēju, turklāt tik ātri viņi norunā..bet šon biju gatava un atstāju reklāmas..un kad ieraudzīju Kolungu -  :love:  milzīgs Wīīīīīīīīīīīīīīīīī!!!!!!!!!!! bet tik ātri norunāja..es pat pamirkšķināt nepaspēju!!! bet super, super, super!!!!!! vēl Susanu gribu dzirdēt..nu lielu daļu aktieru gribētu..bet.. diezvai..
eh...palika tikai 2 sērijas :( :( :( cik nežēlīgi!!!!!!!

0

16

Šausmas cik daudz esmu palaidusi garām...nevaru vien sagaidīt, kad varēšu noskatīties :) Tik žēl, ka nekad neesmu mājās, kad pa TV iet, es ar tad negribētu palaist garām to, ko aktieri teica....varētu būt interesanti paklausīties un paskatīties :)

aNgeL написал(а):

eh...palika tikai 2 sērijas    cik nežēlīgi!!!!!!!

Jā, man ar ir žēl, ka viss tik drīz beigsies :(

0

17

sigsaster написал(а):

Šausmas cik daudz esmu palaidusi garām...nevaru vien sagaidīt, kad varēšu noskatīties  Tik žēl, ka nekad neesmu mājās, kad pa TV iet, es ar tad negribētu palaist garām to, ko aktieri teica....varētu būt interesanti paklausīties un paskatīties

oj, jāa. žēl, ka neredzi!! zinu vienu forumu, tajā izliek dažas sērijas filmētas no lnt, respektīvi, ar subtitriem. neesmu lādējusi, tāpēc nezinu kādā kvalitātē.. it kā visas sērijas neliek.. šobrīd pēdējā kas ielikta ir 85tā.

0

18

Tas bija tikai pašsaprotami,ka Rikardo tik ātri radās aizdomas,ka viņa bērns ir dzīvs,es viņa vietā arī domātu,ka Husto un Santjago Kamilai meloja,ka bērns ir piedzimis nedzīvs,jo ja jau viņi tiešām negribētu Kamilai bērnu atņemt,tad nebūtu piespieduši Kamilu doties prom no Sanfernando,jo pasaciņai,ka Pedro ir adoptēts bērns,kā jau iepriekš esmu minējusi,neviens neticētu.Savukārt,kas attiecās uz viltoto dokumentu afēru,tad ne jau aiz vēlēšanās nepieļaut ''mīļā tētiņa'' nonākšanu aiz restēm,Santjago negrib šās lietas celšanu ''dienasgaismā'',bet gan nepieļaut,ka Rikardo tiktu apžēlots,ja varas iestādēm uzrādītu karavānu aplaupītājus,lai ''neiejustos Jūdasa'' lomā,Santjago pat ir ar mieru sev iestāstīt,ka Rikardo ir karavānu aplaupītāju bandas vadonis,jau atkal Santjago izmanto savu dienesta stāvokli,lai kaitētu savam sāncensim.



























A

0

19

es jau ATKAL palaidu garām vakardienas sēriju ar apmputēto kāju utt. Šoreiz pat nenogulēju, vnk vecaimammai Cēsīs nav tas idiotiskais dekoderis.

Šodien gan wisu ko redzēju. It sevišķi man patika vieta, kurā Santjago tēvs nosauca lietas īstajos vārdos un pateica Santjago, kā saucas tas viss, ko viņš nodarīja Kamilai, norādot, ka arī pats Santjago nav nekāds svētais, kā viņam iepaticies domāt. Horhe jau nav nekāds svētais, bet taisnība viņam bija par pilnīgi visu, ko viņš teica savam dēlam.

nu, jā, sēriju kā tādu līdz šim nebiju redzējusi, tādēļ tā likās interesanta, jo nemaz nezināju, ka Rikardo bija saņemts gūstā ar vēl saviem dažiem biedriem un ka Kamila atkal devās viņam pakaļ. Vismaz beidzot redzēšu šo seriālu līdz galam! ^^

0

20

Alberto ar savu dārgo Līzīti gan ''saderīgs pāris''-viņa akla,bet viņš bez vienas acs un kājas,kā saka-dabā visam jābūt līdzsvarā.Prieks, ka Kamilai ir tik uzticami radi un draugi,kas viņai ir līdzās,lai kas arī notiktu,ja Pablo nebūtu izdevies izvairīties no aresta,tad Kamila neuzzinātu,ka Rikardo ir cietumā,ja Askanio neizmantotu savu dienesta stāvokli,lai viltotu atļauju apciemot Rikardo cietumā,ja Inese ''it kā starp citu'' nebūtu ieminējusies,ka ir Santjago māsa,lai atstātu iespaidu uz pulkvedi Valensiju,tad Kamilai nerastos iespēja satikt savu mīļoto.Dons Horhe tiešām sauca lietas īstajos vārdos,kad pateica Santjago ko domā par viņa centieniem iegūt Kamilu,labi,ka viņam mīlestība pret dēlu nav ''aizmiglojusi acis'',un viņš spēj būt objektīvs,nevis tic,ka Santjago ''nesavtīgi cenšās glābt'' Kamilu no elles liesmām.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 89. - 93.