TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » CW "TV To Talk About" Promo


CW "TV To Talk About" Promo

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

jaunās sezonas promo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m5Zbx64LbKE&feature=related[/youtube]

ļoti daudz skatu no Gossip girl 2. sezonas. un, ja man acis neviļ, jau dažas pikantās ainiņas no jaunajām sērijām.
enjoy!  ^^

0

2

tādi piesaistoši
nu jā promo cw māk veidpt

0

3

pinocchio написал(а):

nu jā promo cw māk veidpt

jauniem seriāliem un jaunām sezonām - jā, māk.
bet tekošajām sērijām gan, manuprāt, var labāk. ja paskatās uz gg promo kanādiešiem...

0

4

hihihi, un Dīna kliedziens par ieraudzīto kaķīti - That was scary. Smieklīgākais moments Supernatural laikam visa seriāla laikā. :D

0

5

danna написал(а):

bet tekošajām sērijām gan, manuprāt, var labāk. ja paskatās uz gg promo kanādiešiem...

nu kanādiešu šos promo īpaši neskatos
man īapši tekošajām sērijā piesaista snek peak

albalonga написал(а):

hihihi, un Dīna kliedziens par ieraudzīto kaķīti - That was scary

jā tas brīdis man arī iepatikās
bet ne supernatural šausmīgās ainas

0

6

pinocchio написал(а):

bet ne supernatural šausmīgās ainas

nu nav jau tur tik daudz šausmīgu ainu. Vairāk sēriju ir, kur vispār nav asiņu. Supernatural ir vairāk humors, reizēm drāma, bet galvenais divu brļāu attiecības, turklāt starp brāļiem tāda ekrāna ķīmija. Un humors šeit vienmēr ir lielisks.

0

7

albalonga написал(а):

nu nav jau tur tik daudz šausmīgu ainu. Vairāk sēriju ir, kur vispār nav asiņu. Supernatural ir vairāk humors, reizēm drāma, bet galvenais divu brļāu attiecības, turklāt starp brāļiem tāda ekrāna ķīmija. Un humors šeit vienmēr ir lielisks.

nu jā ne no tevis vien dzirdu labu
itk'jau grejā un citos medicīnas seirālos noteikti ir daudz vairāk asiņu bet neiznu varbūt vienkārši to sēriju ko redzēju - nav no tā labākā vai gluži venkārši ir lietas pie kurām krītu es

0

8

pinocchio написал(а):

nu kanādiešu šos promo īpaši neskatos
man īapši tekošajām sērijā piesaista snek peak

bet tur jau tas labums kanādiešu promo - parāda vairāk notikumus no nākamās sērijas. turklāt nenositot intrigu.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » CW "TV To Talk About" Promo