TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 12. - 16.


Amor Comprado 12. - 16.

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

12. sērija

Villijs draud, ka padzīs Elēnu un tās ģimeni no mājām, ja viņa tam nepateiks patiesību par sievieti, ko viņš apprecējis. Bet Elēna mudina Villiju beidzot taču saprast, ka Mariana viņu mīl patiesi, ka viņš ļāvis nelabvēļu intrigām sevi ietekmēt. Mariana paziņo Hertrudisai, ka darīs visu, lai darītu Villiju laimīgu. Lusiano piedāvā Rikardo savu aizgādību, taču puisis viņa piedāvājumu noraida, jo domā, ka tas varētu kļūt par traucēkli viņa mīlestībai pret Hulianu. Ernesto ir norūpējies par Marianas precībām. Estebans piekrīt Margotas piedāvājumam savaldzināt Marianu, kas liktu Villijam nekavējoties no viņas šķirties. Hertrudisu nomāc domas par to, ka Mariana patiesi mīl viņas mazdēlu. Villijs nespēj saprast, kam lai uzticas – savai vecmāmiņai un Margotai vai tomēr Elēnai un Marianai. Villijs paziņo, ka Mariana ir brīva doties projām, tomēr meitene izlemj palikt. Tomēr vēlāj, nespējot paciest Villija neuzticēšanos, Mariana paziņo Santjago, ka vēlas šķiršanos. Pateicoties Lusiano gādībai, Ernesto beidzot tiekas ar advokātu. Pančitai un Santjago tomēr izdodas pierunāt Marianu nepamest Villiju, taču tad Mariana atkal pārsteidz savu vīru kopā ar Margotu!

13. sērija

Pārsteigts kopā ar Margotu, Villijs grib zināt, vai Mariana ir greizsirdīga. Kad Hertrudisa vaino Margotas neizdarību, kuras dēļ pieļautas Villija un Marianas kāzas, Morgana apsūdz to Ramiro slepkavībā. Lizete lūdz Elēnu pateikt Marianai, ka tai vairs nav jābūt nelaimīgai aprēķina laulībās – Lusiano palīdzēs Ernesto izkļūt no cietuma. Mariana un Margota cīnās par Villija mīlestību, bet pašu puisi tas tikai uzjautrina. Sapratis, kāda patiesībā ir Natālija, Lusiano pārliecinās, ka darījis pareizi, uzņemoties rūpes par Rikardo. Morgana dusmojas, ka neizdosies izmantot Margotu, lai tiktu pie Villija naudas. Margota sarīko skandālu, jo Marianai ir izdevies patriekt viņu no Villija dzīvokļa. Lizete un Elēna noklusē no Lusiano to, ka Mariana tagad ir precējusies ar Villiju.

14. sērija

Santjago un Pančita mudina Villiju aizmirst savas aizdomas un ļauties laimei kopā ar Marianu. Mariana ir ļoti noskumusi par to, ka Villijs viņai neuzticas, vēlas, kaut vīrs uzklausītu iemeslus, kāpēc viņa apprecējās ar nepazīstamu vīrieti. Rikardo pārceļas uz Lusiano namu. Izliekoties laimīga kopā ar Villiju, Mariana lūdz Elēnu un Rikardo neuztraukties par viņu. Ārsts lūdz Lusiano doties uz slimnīcu – tā veselības izmeklējumu rezultāti nav labi. Rikardo mudina māsu šķirties no Villija, jo baidās, ka Lusiano citādi nevēlēsies palīdzēt viņu tēvam. Pančita un Santjago paskaidro Villijam iemeslus, kuru dēļ izvēlējās viņam par sievu tieši Marianu, taču pat viņiem puisis nenotic. Margota slēpjas Estebana dzīvoklī, kamēr pats puisis gatavojas Villija rīkotajai ballītei, kurā mēģinās pavest Marianu. Lusiano cenšas slēpt no Morganas savu veselības stāvokli. Atsaucoties uz viņu līgumu, Villijs liek Marianai kopā ar viņu doties uz ballīti.

15. sērija

Villijs piespiež Marianu doties uz ballīti, draudot iesūdzēt viņu par vienošanās nepildīšanu. Domājot par savu nabaga tēvu, Mariana ir spiesta pakļauties Villija neprātīgajām prasībām. Margota uztraucas par sava plāna izdošanos. Villijs iepazīstina Marianu ar saviem draugiem, lepni paziņojot, ka pirmo reizi dzīvē viņam izdevies uzveikt savu ļaunu vecmāmiņu. Estebans izmanto Marianas skumjas. Lusiano baidās, ka Morgana varētu būt spējīga uz viņa nogalināšanu. Villijs ir greizsirdīgs, redzot Marianu dejojam un priecājamies kopā ar draugiem. Santjago izdodas novērst scēnu. Margota novērš Villija un Santjago uzmanību, kamēr Estebans cenšas pārliecināt Marianu par to, cik norūpējies viņš ir par to. Mariana tiešām uztic Estebanam savas nelaimes, bet Margota tikmēr iestāsta Villijam, ka Mariana to krāpj ar citu, ar paša draugu. Estebans iegūst Marianas uzticēšanos, solot palīdzēt viņas tēvam izkļūt no cietuma. Atgriezusies no Indijas, Leonora stāsta Arturo, ka nespēj aizmirst savu pirmo vīru Ernesto un meitiņu Marianu, kurus uzskata par mirušiem. Villijs redz Marianu un Estebanu kopā. Nespējot to paciest, Villijs liek visiem iet projām un atstāt viņus ar Marianu vienus. Margota dod Estebanam nedēļu laika, lai pavedinātu Marianu.

16. sērija

Margota ir pārliecināta, ka viņai pašai izdosies izšķirt Marianu un Villiju – neviena cita palīdzība neesot vajadzīga. Mariana ar nolūku sarūgtina Villiju, paziņojot, ka Estebans tai piedāvājis pārcelties pie viņa. Lusiano ārsts tam paziņo, ka viņa veselības stāvoklis ir ļoti nopietns, nepieciešama operācija. Ilario ir pārsteigts par Natālijas atgriešanos rančo. Mariana lūdz Villijam šķiršanos, tomēr Villijs nevēlas šķirties pat tad, ja neuzticas sievai.
Pēc atgriešanās no Indijas Leonora meklē mierinājumu klosterī, taču nespēj aizmirst Ernesto un Marianu, kas pazuda no viņas dzīves, ‘pateicoties’ Arturo meliem. Tagad Arturo uztraucas, ka sieva varētu viņu atmaskot. Klosterī nejauši satiekas Leonora un Pančita, pat nenojaušot, ka katrai ir svarīga loma Marianas dzīvē.

http://www.lnt.lv/lv/tvshows/amorcomprado/

0

2

Villijam jau kādas 100x ir teikuši, ka Mariana viņu mīl, bet šim katru reizi tāda pati izteiksme, it kā būtu pirmā dzirdēšana :D :D :D Turklāt viņš vēl tam nenotic.. Man tajā visā patīk, ka Mariana paliek arvien stiprāka un it kā mēģina cīnīties, lai gan bieži arī padodas.. nu par laimi, viņas nepatika pret Margotu viņai palīdz turpināt cīņu.

0

3

Tā Margota gan ir smieklīga :D Viņa tač traka ir :D Bet cik jauki un cieši Villijs turēja Mariannu kautiņa laikā.. :P :) bet es vairs šos abus neiedomājos laimīgus..viņiem tik labi sanāk kašķēties..  :D

0

4

aNgeL написал(а):

Villijam jau kādas 100x ir teikuši, ka Mariana viņu mīl, bet šim katru reizi tāda pati izteiksme, it kā būtu pirmā dzirdēšana

Tas čalis ir bišku kukū. :D

aNgeL написал(а):

Tā Margota gan ir smieklīga  Viņa tač traka ir

Es skatījos un smējos par to ķerto sievieti. :D

aNgeL написал(а):

bet es vairs šos abus neiedomājos laimīgus..viņiem tik labi sanāk kašķēties..

Njā.. :D Es reklāmas laikā sapratu, ka labāk iešu skatīties Sortilegio. :D

0

5

GaBy написал(а):

Es reklāmas laikā sapratu, ka labāk iešu skatīties Sortilegio.

:D :D :D Atceros, kā es domāju - būs 2 seriāli - par daudz, bet skatīties gribēsies moš abus.. kamēr tikai sižetus zināju.. Izrādījās, ka izvēlēties ir tik vienkārši!!! lai gan skatos pagaidām abus.. pēc tam kad Villijs un Marianna izšķirsies, moš beigšu skatīties..

0

6

aNgeL написал(а):

Atceros, kā es domāju - būs 2 seriāli - par daudz, bet skatīties gribēsies moš abus.. kamēr tikai sižetus zināju.. Izrādījās, ka izvēlēties ir tik vienkārši!!! lai gan skatos pagaidām abus.. pēc tam kad Villijs un Marianna izšķirsies, moš beigšu skatīties..

Es ar domāju, ka skatīšos gan šo, gan Sortilegio.. Bet noskatoties šim seriālam pirmās sērijas, sapratu, ka nav jēgas! :dontknow: Villijs tik trieksies pēc mērķa, lai dabūtu no vecāsmammas gredzenu, bet Mariana visādos veidos centīsies pierādīt savu mīlestību, kamēr Margota pīsies abiem pa vidu! :dontknow:
Tākā šobrīd skatoes tikai Sortilegio.. Šito uzslēdzu, kad Simpsoniem reklāma. :D

0

7

GaBy написал(а):

Es ar domāju, ka skatīšos gan šo, gan Sortilegio.. Bet noskatoties šim seriālam pirmās sērijas, sapratu, ka nav jēgas!  Villijs tik trieksies pēc mērķa, lai dabūtu no vecāsmammas gredzenu, bet Mariana visādos veidos centīsies pierādīt savu mīlestību, kamēr Margota pīsies abiem pa vidu!

turklāt vēl Margota pierādīs, ka Mariana krāps Villiju... :D :D a šis teica, ka Marianna tad nožēlos, ja piekrāps viņu.. Man pat gribas redzēt, kā viņš liks viņai nožēlot :D šiem nav jēgas salabt.. es vairak uztveru šo seriālu kā komēdiju brīžiem - lai pasmietos..bet citreiz kaitinoši paklausīties tekstos..

0

8

aNgeL написал(а):

es vairak uztveru šo seriālu kā komēdiju brīžiem - lai pasmietos..

Njā. :D Par Margotu var parēkt un to vecomammu arī. :D

0

9

un arī par to.. Morganu brīžiem arī.. :D bet tās Rikardo - māte un vecmamma vispār ir cilvēces biedēkļi seriālā :D

0

10

aNgeL написал(а):

māte un vecmamma vispār ir cilvēces biedēkļi seriālā

:rofl:

0

11

Šis seriāls ir tāds mazliet smieklīgs....
Tie tekstiņi... :D
Bet kad nav ko darīt, paskatīties var...

0

12

Dafniite написал(а):

Šis seriāls ir tāds mazliet smieklīgs....
Tie tekstiņi...
Bet kad nav ko darīt, paskatīties var...

Jā, mans viedoklis ir līdzīgs , kā jau arī esmu rakstījusi :D
Sveicināta forumā :)

0

13

Beigas šodien bij labas..negaidīju, ka Villijs ieradīsies pie Mariannas ar tekstu, ka ja viņa  dzīvos viņas mājā, tad viņš arī :D

0

14

aNgeL написал(а):

negaidīju, ka Villijs ieradīsies pie Mariannas ar tekstu, ka ja viņa  dzīvos viņas mājā, tad viņš arī

Man labāk patika, kad viņš, viņai aizejot, pateica, ka mīl viņu. ^^

0

15

GaBy написал(а):

Man labāk patika, kad viņš, viņai aizejot, pateica, ka mīl viņu.

neatceros, ja godīgi :D :D :D

0

16

man patika viņu pārtijs :D vsp es arī gribu tagad pārtiju :/

0

17

angelina написал(а):

man patika viņu pārtijs

:D Man jau viņu vietā tie pārtiji būtu apnikuši, ka katru vakaru :D

0

18

nu, a man apnicis, ka nav pārtiju :D

0

19

izveido :P

0

20

un kur, zin, lai es izveidoju?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 12. - 16.