TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 12. - 16.


Amor Comprado 12. - 16.

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

nja paartijs bija labs :D

0

22

angelina написал(а):

un kur, zin, lai es izveidoju?

nu var jau atrast kkādu vasarā piemīlīgu vietu dabā.. pie kāda ezeriņa..

0

23

vai... visa sērija..katrā ainā, kur parādās Villijs un Marianna , viņi abi ir kopā :D :D un sērijas beigas labas.. Margotai labi sanāk viņus dažkārt savest kopā :D

0

24

aNgeL написал(а):

nu var jau atrast kkādu vasarā piemīlīgu vietu dabā.. pie kāda ezeriņa..

piemēram? :D

0

25

oj, Angy, .. piemērus es Tev varu nosaukt tikai savā Daugavpils tuvumā :D :D :D

0

26

nu vot :P

0

27

paņem karti un ar aizvērtām acīm iebaksti kaut kur ar zīmuli - un tur arī taisi pārtiju :D

0

28

jā, jā, it īpaši, ja esmu nepilngadīga :D

0

29

angelina написал(а):

jā, jā, it īpaši, ja esmu nepilngadīga

hmm..nu tā jau varētu būt laikam neliela problēma.. Neesi gadījumā mammai ļoti līdzīga? Tad varētu izlikties par viņu :D

0

30

daži saka, ka esmu bišku līdzīga, bet nu matu sakārtojumi un krāsas pilnīgi dažādi, arī deguna forma pavisam cita :D un nez vai kāds noticētu, ka man ir 37 gadi :D

0

31

ak, Angy! man drīz beigsies ieteikumi :D :D :D

0

32

slikts vārdu krājums :D

0

33

angelina написал(а):

slikts vārdu krājums

nu jāā... varbūt labāk zināt vienu valodu ar ideālu vārdu krājumu, nevis vairākas valodas ar sliktu :D :D  Bet ne manā gadījumā.. :D

0

34

angelina написал(а):

slikts vārdu krājums

nu jāā... varbūt labāk zināt vienu valodu ar ideālu vārdu krājumu, nevis vairākas valodas ar sliktu :D :D  Bet ne manā gadījumā.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 12. - 16.