TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL Episode 1.07


PLL Episode 1.07

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Promo

0

2

Sneak Peek #2

Sneak Peek #1

Sneak Peek #3
http://www.youtube.com/watch?v=mzBP6mbH … r_embedded

0

3

Vēl 3 sērijas palikušas līdz uzzināsim, kas ir A! o.O
Ak dies, un kurš redzēja, ka meitenes izmeta upē Tobija failu..? :huh:
Ja godīgi, man pat žēl Jennas palika, kad redzēju kā viņa raud.. :( Un tiešām, Tobijs būs miris? :huh:
Aww, Spencer ar Alex tik foršs pāris.. :love:
Ezras nebūs..? :'(
Njā, un žēl Ariu un Mike, cerams, ka abu vecāki saies kopā.. :)
Un message Emily sērijas beigās.. o.O

0

4

GaBy написал(а):

Vēl 3 sērijas palikušas līdz uzzināsim, kas ir A! o.O

tad , sanāk ka seriālam ir tikkai 10 sērijas, vai ir vienkārši patteikts , ka 10 sērijā  uzzinās , kas ir a?

GaBy написал(а):

a godīgi, man pat žēl Jennas palika, kad redzēju kā viņa raud..

man palika žēl jena arī 8 sēriju skatoties , bet saliekot 8 un 7 sēriju kopā man viņa sāk ieinteresēt , kā persona.

GaBy написал(а):

Spencer ar Alex tik foršs pāris..

patreiz mans favorīt pāris,  :flirt: .

0

5

pinocchio написал(а):

tad , sanāk ka seriālam ir tikkai 10 sērijas, vai ir vienkārši patteikts , ka 10 sērijā  uzzinās , kas ir a?

1. sezonai būs tikai 10 sērijas un cerams, ka pēdējā uzzināsim, kas ir A. Domājams, ka vēl būs sezonas, jo pavisam ir 8 grāmatas un man liekas, ka šobrīd tiek parādīta tikai pati pirmā. :) Jo pie 9. sērijas avances teikts, ka shocking season finale, cerams, ka pateiks, kas ir A.. :D

pinocchio написал(а):

bet saliekot 8 un 7 sēriju kopā man viņa sāk ieinteresēt , kā persona.

Jap, tas gan..

0

6

GaBy написал(а):

1. sezonai būs tikai 10 sērijas un cerams, ka pēdējā uzzināsim, kas ir A. Domājams, ka vēl būs sezonas, jo pavisam ir 8 grāmatas un man liekas, ka šobrīd tiek parādīta tikai pati pirmā. :) Jo pie 9. sērijas avances teikts, ka shocking season finale, cerams, ka pateiks, kas ir A.. :D

ā es jau nodomāju , ka tu kur to esi lasījusi
nu es pat nezinu vai baigi vēlos zināt, kas ir a, man tas vairāk liekas kā gossip girl, jau trīs sezonas nezin, kas viņa īsti ir un veidotāji pat nav pārliecināti ka to grasās atklāt.
un tās ezonas manuprāt vairāk būs atkarīgas no seriāla popularitātes , tāpēc īpasi nepievēršu uzmanību tam cik grāmatas

0

7

pinocchio написал(а):

ā es jau nodomāju , ka tu kur to esi lasījusi
nu es pat nezinu vai baigi vēlos zināt, kas ir a, man tas vairāk liekas kā gossip girl, jau trīs sezonas nezin, kas viņa īsti ir un veidotāji pat nav pārliecināti ka to grasās atklāt.
un tās ezonas manuprāt vairāk būs atkarīgas no seriāla popularitātes , tāpēc īpasi nepievēršu uzmanību tam cik grāmatas

Nu jā, arī tev ir taisnība.. Gan jau, ka būs vēl sezonas, jo, redzot cik daudz fanu facebookā.. Grūti noticēt, ka ar šo viss varētu beigties..

0

8

GaBy написал(а):

Nu jā, arī tev ir taisnība.. Gan jau, ka būs vēl sezonas, jo, redzot cik daudz fanu facebookā.. Grūti noticēt, ka ar šo viss varētu beigties..

nu jā manuprāt rī šovs ir ieguvis savus fanus, bet par turpmākām sezonām priecāšos tikai tad kad būs oficiāli paziņots.

0

9

GaBy написал(а):

Ja godīgi, man pat žēl Jennas palika, kad redzēju kā viņa raud..  Un tiešām, Tobijs būs miris?

Jap, man arī Jennas žēl palika. Īstenībā vispār viņas žēl. Bet viņa tāda mistiska varone.. Nevar līdz galam pazīt!
Oh, es pārsteigta par Tobiju! Nevar tak būt ka miris!!

GaBy написал(а):

Aww, Spencer ar Alex tik foršs pāris..

Mhmm..  :love:  Man tā patika, ka viņa palīdzēja viņam virtuvē un vēlāk tā deja - super  :love:  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL Episode 1.07