TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 5. - 9.


EFDE: 5. - 9.

Сообщений 1 страница 20 из 35

1

5. sērija "Fantasmas del pasado"

0

2

6. sērija "Intenciones suspechosas"

0

3

7. sērija "Pasaje de brujeria"

0

4

8. sērija "Brujería de engaño"

0

5

9. sērija "Pasiones reprimidas"




0

6

Par 5. sēriju.
Sākums man dikti patika!! Visiem tādas pārsteiguma izteiksmes  ne vien no tā, ka Eduardo precējies, bet turklāt vēl ar meiteni vārdā "Elēna" :D Korīnai vispār histērija! bet trakā - ugunsgrēku uztaisījusi! 
Un tik piemīlīga aina, kura Eduardo izlikās, ka nokritis no zirga :D Zaļā zālītē - smuki  :love:
Un tas brīdis, kurā Montecristo tuvojās.. Tās skaņas ausīs sita un vēl Gitano nobijās.. Baisi!
Hmm...Seko jautājums - cik ļoti Eduardo mīl Elēnu viņas dēļ un cik ļoti viņas naudas dēļ? Varbūt no viņa puses tā nemaz nav tāāāda mīlestībā, kādu viņš te sastāstījis!

0

7

Visi tik briesmīgi pret Elēnu, tā skatijas uz viņu, izņemot Dario un tās kalpones. Viņi bija  laipnāki  pret Elēnu.
Ar tiem zirgiem smuka aina, ak un Eduardo!  :D  :love:  :love:  Smuki!  :love:

aNgeL написал(а):

Korīnai vispār histērija! bet trakā - ugunsgrēku uztaisījusi!

Jā, Korīna tiešām traka!  :D  Saplēsa savu dārgo kleitu!  :D Un, tas ugunsgrēks vēl  :O

aNgeL написал(а):

Un tas brīdis, kurā Montecristo tuvojās.. Tās skaņas ausīs sita un vēl Gitano nobijās.. Baisi!

Jā, tas bija wow!!!  :|  Man jau patik šādi pabaisi skati! :love:

aNgeL написал(а):

Hmm...Seko jautājums - cik ļoti Eduardo mīl Elēnu viņas dēļ un cik ļoti viņas naudas dēļ? Varbūt no viņa puses tā nemaz nav tāāāda mīlestībā, kādu viņš te sastāstījis!

Nu...varbut tiešām , ka viņš viņu nemīl tik ļoti, nauda var būt iemesls kapēc viss notika tik strauji..Lai gan kas zina...

0

8

Mariposa написал(а):

Nu...varbut tiešām , ka viņš viņu nemīl tik ļoti, nauda var būt iemesls kapēc viss notika tik strauji..Lai gan kas zina...

Tā ka vēl viena intriga mums :D

Mariposa написал(а):

Man jau patik šādi pabaisi skati!

Mhmm..Man arī! tādēļ jau skatos Elēnu :D

0

9

jā, nu sākums bija lielisks - visu sejas izteiksmes, īpaši, kad vārdu pateica :rofl:  Vajag arī tā sagadīties... :D

Mjā, bet redz kā ir, tik ātri apprecoties... neko jau viens par otru nezina vēl. Ok, zina, ka viņš gandrīz apprecējās, un izklausījās, ka zina, ka otra Elena ir mirusi, bet noteikti nezina, ka izdarīja pašnāvību kāzu dienā Eduardo rīcības dēļ... Nedomāju, ka šai Elenai būs viegli, uzzinot to... Nez, man liekas kkā baigi traki, apprecēties ar cilvēku, kuru nepazīsti principā gandrīz nemaz.

Ak, man sirds lūza, skatoties, kā plēš to skaisto un piedevām vēl dārgo kleitu!!! Gan mana romantiskā, gan praktiskā puse kliedza protestā! :D Bet nu ja gribi pašnāvību taisīt, vai tiešām nevar kko ātrāku? Man liekas briesmīgi nosmakt dūmos un sadegt... :S

Jā, Montecristo parādīšanās bija iespaidīga. Bet Elenā es vīlos. :D tikko kā zirgs drusku pakustējās, tā šī jau atlaida - ta jau es pat labāk māku noturēt zirgu. :D ok, varbūt bija domāts, ka šis kā nākas satrakojās, bet vismaz pēc tā, kas bija parādīts, man smieklīgi palika... :D

Tas tik būs kkas, ja viņš naudas dēļ būs apprecējies. Tad Elenai vsp dzīves nebūs tur. :s

0

10

Paloma написал(а):

Mjā, bet redz kā ir, tik ātri apprecoties... neko jau viens par otru nezina vēl. Ok, zina, ka viņš gandrīz apprecējās, un izklausījās, ka zina, ka otra Elena ir mirusi, bet noteikti nezina, ka izdarīja pašnāvību kāzu dienā Eduardo rīcības dēļ... Nedomāju, ka šai Elenai būs viegli, uzzinot to... Nez, man liekas kkā baigi traki, apprecēties ar cilvēku, kuru nepazīsti principā gandrīz nemaz.

nu bet redz..ja viņa zinātu uzreiz visu, tad neprecētos ar Eduardo, ieierastos mājā un nekā nebūtu :D :D Nu jāa.. tad rodas vēl viena jēga tik ātrām kāzām..Viņa tiešām taču neko nezina.. Tikai ierodoties mājā uzzināja, ka Eduardo pirmo līgavu sauca Elēna un ka mirusi.

Paloma написал(а):

Ak, man sirds lūza, skatoties, kā plēš to skaisto un piedevām vēl dārgo kleitu!!! Gan mana romantiskā, gan praktiskā puse kliedza protestā!

Man arīī...Tā kleita tiešām bija skaista!

Paloma написал(а):

Bet Elenā es vīlos.  tikko kā zirgs drusku pakustējās, tā šī jau atlaida - ta jau es pat labāk māku noturēt zirgu.  ok, varbūt bija domāts, ka šis kā nākas satrakojās, bet vismaz pēc tā, kas bija parādīts, man smieklīgi palika...

Nuu..ja zirgs grib bēgt, tad tak jāļauj :D tāpat nekur tālu neaizbēga. Turklāt ja viņš bija tā izbijies, vai tad nebūtu bīstami viņu mēgināt noturēt? Jo Montecristo jau turpat paliktu un turpinātu viņu biedēt..

Paloma написал(а):

Tas tik būs kkas, ja viņš naudas dēļ būs apprecējies. Tad Elenai vsp dzīves nebūs tur. :s

Nē, nu.. Noteikti jūt tak kaut ko pret viņu! Viņam noteikti patīk, ka Elēnai tā patīk zirgi, ka viņa tik jauka :)

0

11

Par 6.

Tas Eduardo mistisks.. Nespēju saprast, kas notiek viņa galvā ar Elenu! Vai tiešām nezina, kas viņa ir..
Bet viņi abi ir tik dīvaini iemīlējušies.. Grūti iedomāties, ka nedēļu pazīstot cilvēku, var tā pierast pie otra, it kā bijuši kopā visu dzīvi!
MMm..Elenas pirmā tikšanās ar Elēnu! Un vēl tā mūzika!! Kā man patīk tādas ainas  :love:  Un Montecristo...ar biedē ar savu iekāri pret Elenu!
un Mariela tik ātri uzzināja, ka Elenu nemil tajā mājā.. Vispār man ļoti interesanti palika, kāds sižets tieši Elenai un Eduardo..Vai viņa visu seriālu dzīvos tajā mājā? Tad smagu strīdu viņiem nebūtu jābūt..Bet vienalga taču kaut kādiem šķēršļiem jābut.
wow.. un vēl visā tajā iesaistīsies Korinas burve!! Pilns komplekts - vilkači, spoki, burvji :D :D
aah..bet man tā patīk atkal skatīties uz šo māju!! Un atkal tajā mistiska aura  :love:  :love:

0

12

Wow..tā sērijas sākuma aina, fotogrāfija, kas izkrita no viņas rokām….baisi!! :love:

aNgeL написал(а):

Bet viņi abi ir tik dīvaini iemīlējušies.. Grūti iedomāties, ka nedēļu pazīstot cilvēku, var tā pierast pie otra, it kā bijuši kopā visu dzīvi!

Bet, tā abi man kopā patīk.  :)  Skaistas ainas viņiem!  :love:  :love:  :love:
Tā tik bija aina!!! Elēna ieraudzija Elēnu!!! Un vēl to lampu apgāza....Baisi, tieši tā kā man patīk!  :love:  :love:  :love:
Un, beigās tā Miledija teica "Tā ir viņa!"..! :love: 
Jā, un par parējo jau Angela pateica!  :D   :)

0

13

Mariposa написал(а):

tā sērijas sākuma aina, fotogrāfija, kas izkrita no viņas rokām

tā kā tas bija sākumā, es pat aizmirsu :D bet jā  :love:

Mariposa написал(а):

Un, beigās tā Miledija teica "Tā ir viņa!"..!

Aha... Viņai vēl tā roka drebēja lejot krūzē :D

0

14

Atkal daudz baisu  mirkļu, :love:  :love:  :love:  kad atskanēja tie smagie soļu klaudzieni un Elēna atkal gāja skatīties, kas tur ir…un atrada Elenas istabu ar to melno lenti.  :love:
Un beidzot viņa atrada fotogrāfiju ar Elenu, vismaz atpazis spoku  :D  :D
Un, vēl izdzirdēja ka kāds spēlē klavieres …wow man tas mirklis patika. :love:  Jā, tikai atkal iztraucēja Latoņa. :disappointed:
Wow…zirgs nometa Elēnu un kā reiz iedomājos kaut kur tuvuma jābūt Montekrito  :D  un tā arī bija.  :)
Un, Korīna liekule…grib izlikties par Elēnas draudzeni. :sceptic:
Jā, spriežot pēc avances nākamā sērija būs ļoti intresanta un baisa!!! :love:  :)  Jau tagad nevaru sagaidīt!  :D  :)

0

15

Jāa.. Nabaga Elena! Dzird soļus, spokus un tā Latoņa vēl viņai uzbrūk!
un klavieres.. tik priecīgu mūziku spēlēja :D es šitā sākšu ticēt, ka šajā mājā tiešām mistiskās klavieres :D :D :D  :love:  Sērija patika! Visi tā baidās par Elenu Kalkaņo runāt :D Un vēl tas Montekristo! Nabaga Gitano - arī viņam savi spoki :D Interesanti, cik ilgi Elena izturēs šo spokošanos :D
Un man patīk, ka Elena tagad zina, kā izskatās Elēna :D Nja..bet redz, neviens viņai nesaka, ka vēl Daniela ir..
Un Korina ar to burvji - brr.. Interesanti sanāk, ka šī sastāstījusi , ka Elēna apbūrusi Eduardo :D interesanti, ko tas īsti nozīmē!
Latoņa laikam labāka - viņa atklāti rāda savas izjūtas, kamēr Rehīna un Korīna liekuļo - redzams, ka māsas :D

0

16

Akkk, jā, tā spocīga daļa šajā seriālā ir super! :love: pārējā ziņā gan man garlaicīgi :D bet spokošanās super! Un kad Eduardo pateica , ka tās klavieres vairs nekad neskanēs, mana pirmā doma bija - ai, kā gaidu, kad sāks skanēt! :D un nebija ilgi jāgaida! :love: ai, kā tas viss iedvesmo! :D

aNgeL, tu pamanīji, kā sauc tās burves arābisko pakalpiņu? :D Saīds. :rofl:

Отредактировано Paloma (29.07.2010 21:51)

0

17

Paloma написал(а):

aNgeL, tu pamanīji, kā sauc tās burves arābisko pakalpiņu?  Saīds.

Jā, es pamanīju :D :D

Paloma написал(а):

pārējā ziņā gan man garlaicīgi

tā kā es skatoties vienlaicīgi vēl kaut ko daru, tad nevar paspēt palikt garlaicīgi :D

0

18

Beidzot viņi arī aizdomajās par Danielu.. :D  :)
Wow!  :O Pagaidam spocīgākais kadrs ar Milediju, kad viņa atvēra aizskaru un pretī stāvēja Elēna.. :O  Nabaga Mildējija…tā pārbijās.
Aww..un Eduardo saņēma abu kāzu bildīti.. :love:  :flirt:  Abi tik mīļi tajā!  :love:
Un, velāk Elēna pārbijas un ieskrēja Montekristo skavās…ak, ak… :D  :D  :love:

0

19

Nabadzīte Milēdija! tādu šoku pārdzīvojusi! MAn kaut kā neizskatās, ka viņa ilgi te varētu izvilkt!
MAn loti patika, ka Eduardo pabrīdinaja Elēnu, ka nedrīkst uzticēties Korinai.
Izskatās, ka Elenas spoks ne tikai mājās, bet vēl visā apkārtnē :D Uh..un ieskrēja taisni Montekristo skavās.. a tā Korina ar labā - ka var izstāstīt par to Monte vai Elena...bet protams, ka pati to izdarīs :P
Man ar ļoti patika, ka Eduardo to bildīti saņēma.. īstenībā izklausās, ka viņš tiešām mīl Elenu!
un vēl man ļoti patika, ka Elēna pati pieteicās pasniegt brokastis vai pusdienas.. neatceros, kas par ēdienreizi! bet man patīk, kad varones tā izceļ savu vienlīdzību ar visiem :)

0

20

Njaaa, man bija jau no rīta ieslēgta šī tēma un tā nu izlasīju spoileri, grrrrr.....

Hehe, es jau cerēju, ka Elēna dušā nav tikai kārtējais "parādīsim plikumus" - un yay, spokojās! ^^
Un man patīk Eduardo brālītis :D nez kāpēc :D
Bet Milēdijai gan traumējoši... nabadzīte!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 5. - 9.