TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 5. - 9.


EFDE: 5. - 9.

Сообщений 21 страница 35 из 35

21

Ļoti interesantas sērijas.
Nabaga Milēdija, man arī liekas, ka viņa ilgi neizturēs, tā pārbījās. Bet vispār tas ir loģiski tā pārbīties ieraugot spoku. Es nezinu, ja es ieraudzītu spoku sāktu vai nu drausmīgi kliegt, vai arī paliktu mēma, bēgtu, bet varbūt noģībtu. Baisi.
Tā spokošanās ir interesanta. Elena tā pārbijās un bēga, tad Montekristo skavās. Un viņš tā smaidīja, viņam ir tik balti zobi. Viņš ir tāds noslēpumains, laikam ļauns, bet pēc izskata ziņā ir diezgan simpātisks un pievilcīgs.
Eduardo manuprāt patiesi mīl Elēnu, viņu kopīgie brīži ir tik jauki un kad viņš skatījās uz bildi un tā slavēja Elēnu, tas izskatījās īsti.
Un nākamā sērija. Ak, kaut ātrāk pienāktu rītdiena. Kamēr būs šī noslēpumainība un spokainība būs interesanti.

Paloma написал(а):

Un man patīk Eduardo brālītis :D nez kāpēc :D

Man arī :)

0

22

mmaarriiaa написал(а):

Viņš ir tāds noslēpumains, laikam ļauns, bet pēc izskata ziņā ir diezgan simpātisks un pievilcīgs.

Aha!!! :crazyfun:  :insane:  :love:   Piekrītu!!!

0

23

Man jau gribētos ticēt, ka tā nav Daniela, kas izbēgusi no pisihiatriskās klīnikas un spokojas vai arī Elēna, kuru visi uzksata par Danielu.
Nu, katrā ziņā negribētos, lai tas būtu kaut kas dzīvs. :D  :)  Gribētos, lai tas būtu kas pārdabisks! :love:  :)
Elēnas un Eduardo...skaisti un beidzot parādijas dziesma ar kādiem vārdiem! :D  :love:  :love:
Wow un Elēna viņu redzēja tai negaisa...tik dievīgi!!! :love:  :love: Un, vēlāk guļamistabā.. :love:

0

24

Mariposa написал(а):

Gribētos, lai tas būtu kas pārdabisks!

Aha!! Es arī ļoti ceru, ka tas ir kaut kas pārdabisks!
Vispār, kad tā sāku domāt...Es saprotu, kāpēc spoks rādās Elēnai - viņa ir Eduardo jaunā sieva, kura jādabuj projām.. Bet kādēļ Milēdijai?? Vispār man pēc 9. sērijas, ka neviens neticēja Elēnai kļuva interesanti, vai citiem varoņiem izņemot Milēdiju un Elēnu spoks rādīsies? Eduardo man liekas neredzēs viņu, bet pārējiem? It kā jau varētu būt, ka nē - lai varētu turpināt braukt virsū Elēnai un Milēdijai.
Wow..Tas Eduardo izrādās riktīgais - pārgulējis laikam ar visas mājas sievietēm! Kas būs, jad Elēna to uzzinās?
Tad jaunā intriga, vai atrastās čībiņas liecina par to, ka Daniela tiešām mirusi vai arī mēģina mums rādīt tādus māņus?
Un cik Korīna nesmuki runāja par zirgiem! Fuj viņai!
Ak..un Elēna tomēr izdzēra vīna glāzi..un ja tic tam ko saka, ka šie pilieni liks Elēnai un Eduardo izšķirties, tad... nu tad Elēnai šajā mājā tiešām nav ko darīt! Aaahh..un dzirdējāt? Tā ragana izrunāja vārdu "sortilegio". Man jau liekas, ka stiprā burvestība, kuru izmantoja Elēna, lai Eduardo būtu ar viņu sauc par mīlestību :D Un tā būs stiprāka par visiem pilieniem  :love:
Ak, un abas ainas ar spoka parādīšanos! Tik baisi dievīgas  :love:  Negaiss!!! Super! un vēl vēlāk starp ainām atkārtoja to mazo gabaliņu! Vispār patīk kad to māju tā negaisā rāda! :love: Un nabaga Milēdija...tik izbijusies logu aizvēra un gultā tā ielēca..

0

25

aNgeL написал(а):

Aha!! Es arī ļoti ceru, ka tas ir kaut kas pārdabisks!

Man sāk likties, ka tas tomēr varētu būt kaut kas pārdabisks, jo, piemēram, kad viņa Mildējai ir parādījusies un tik ātri pazūd, parastam mirstīgajam tādas lietas nebūtu pa spēkam.
Vai arī  viņa pazūd tā, ka nevar saprast kur, jo atrodoties šoka stāvoklī ieraugot ko tādu, cilvēks vispār var daudz ko neredzēt. Lai nu kā beigās mēs to uzzināsim. Bet labāk tiešām būtu, ja tas būtu spoks.

aNgeL написал(а):

Vispār, kad tā sāku domāt...Es saprotu, kāpēc spoks rādās Elēnai - viņa ir Eduardo jaunā sieva, kura jādabuj projām.. Bet kādēļ Milēdijai?? Vispār man pēc 9. sērijas, ka neviens neticēja Elēnai kļuva interesanti, vai citiem varoņiem izņemot Milēdiju un Elēnu spoks rādīsies? Eduardo man liekas neredzēs viņu, bet pārējiem? It kā jau varētu būt, ka nē - lai varētu turpināt braukt virsū Elēnai un Milēdijai.

Iespējams, ka rādās arī Milēdijai, lai mājā būtu vismaz vēl viens cilvēks, kurš Elēnu saprot. Vai arī zem tā ir paslēpts vēl kāds noslēpums.
Visdrīzāk, ka Elēna parādīsiesarī pārējiem, bet vēlāk.

aNgeL написал(а):

Wow..Tas Eduardo izrādās riktīgais - pārgulējis laikam ar visas mājas sievietēm! Kas būs, jad Elēna to uzzinās?

Viņš ir vispār. Elēnai tas noteikti nepatiks.

Tie kadri ar Elēnas parādīšanos bija tik iespaidīgi. Man žēl Elēnas, ka neviens viņai netic, vienīgā Milēdija spēj viņu saprast.

0

26

mmaarriiaa написал(а):

Man sāk likties, ka tas tomēr varētu būt kaut kas pārdabisks, jo, piemēram, kad viņa Mildējai ir parādījusies un tik ātri pazūd, parastam mirstīgajam tādas lietas nebūtu pa spēkam.

Jāa.. es arī vienmēr ieraugot spoku mēģinu varētu kā viņš pazūd, cik ātri..Nu..kad Milēdijai kaut vai spogulī rādījās, tad tiešām pazuda ļoti ātri...un pie loga arī... Diez vai Daniela uz aukliņas karājās!

mmaarriiaa написал(а):

Man žēl Elēnas, ka neviens viņai netic, vienīgā Milēdija spēj viņu saprast.

Aha..Man arī ļoti, ļoti žēl Elēnas, ka viņai netic neviens, pat Eduardo!

aak.Visu laiku tak aizmirstu! Tas Milēdijas tēvs - viņš arī mani intriģē. Galu galā pēc Elēnas kritiena akls palika! Tas tā pārdabiski! un tagad redzēja, ka kaut kādas rokas pagrūda Elēnu!! Tātad viņa bija noslepkavota.. A kā kaut kas spēja piespiest viņu uzkāpt tornī? ak...ar katru mazumiņu, ko vairāk parāda uzrodas 3reiz vairāk jautājumu :D

0

27

aNgeL написал(а):

aak.Visu laiku tak aizmirstu! Tas Milēdijas tēvs - viņš arī mani intriģē. Galu galā pēc Elēnas kritiena akls palika! Tas tā pārdabiski! un tagad redzēja, ka kaut kādas rokas pagrūda Elēnu!! Tātad viņa bija noslepkavota.. A kā kaut kas spēja piespiest viņu uzkāpt tornī? ak...ar katru mazumiņu, ko vairāk parāda uzrodas 3reiz vairāk jautājumu :D

Jā viņš palika akls tieši pēc šī gadījuma. Varbūt Milēdija tiek biedēta tāpēc, lai viņa nojūgtos. Jo, ja tēvs visu skaidri atcerēsies un meita iztāstīs tādejādi neviens viņai neticēs.
Tā īsti nevar saprast, kura nokrita Daniela vai Elēna. Danielai mati bija izlaisti, bet Elēnai frizūrā saņemti augšā. Bet, Danielu daudz nerādīja, nezinu varbūt viņa pārtraukumā matus tā sataisīja, kaut arī visdrīzāk tā, kas krita bija Elēna. Tik daudz neskaidrību.
Tas, ka viņa tika nogrūsta man bija skaidrs jau uzreiz. Jo, kad viņa krita, tika rādīta viņas seja viņa kliedza bailēs un izmisumā, jo negribēja mirt. Bet, ja tā būtu pašnāvība viss tiktu parādīts savādāk.
Tikpat labi tai, kuru nogrūda tika piedraudēts ar kaut ko, bet, kāpēc, tad viņa nekliedz pēc palīdzības. vēl varbūt iebarotas kādas zāles, kuras viņu padarīja rīcībnespējīgu.
Pirmstam rādīja Danielu, kura uzkāpa tornī un skatījās uz leju, bet tas, iespējams bija apmānam.
Neko nevar saprast.

0

28

mmaarriiaa написал(а):

Tas, ka viņa tika nogrūsta man bija skaidrs jau uzreiz. Jo, kad viņa krita, tika rādīta viņas seja viņa kliedza bailēs un izmisumā, jo negribēja mirt. Bet, ja tā būtu pašnāvība viss tiktu parādīts savādāk.

Nē, nu jāa.. man arī bija skaidrs, ka viņu noslepkavojuši..bet vienalga - tagad tāds nepārprotams pierādījums uzpeldējis!

0

29

aNgeL написал(а):

Nē, nu jāa.. man arī bija skaidrs, ka viņu noslepkavojuši..bet vienalga - tagad tāds nepārprotams pierādījums uzpeldējis!

Tas gan. Tā gribas uzzināt patiesību. Bet vispār Milēdijas tēvam ir bīstami tik daudz zināt. Ja viņš visu atcerēsies un pazīs to, kas viņu nogrūda. Bet, ja viņš to cilvēku nepazīs, tad arī nevarēs atpazīt, jo ir akls.
Un, ja nu viņu vēl kas pārdabisks nogrūda. Tas bija kaut kas tāds, kas lika tam cilvēkam palikt aklam.

0

30

mmaarriiaa написал(а):

Tas gan. Tā gribas uzzināt patiesību.

Gan pamazām uzzināsim..tikai pa ceļam vēl 100 reizes sajauks galvu :D Man šajā ziņā pieredze no Donde esta Elisa :D Tikai tajā man liekas vēl vairāk noslēpumu bija :D Kaut gan.. šeit arī visi tādi noslēpumaini! Ceru, ka drīz ieradīsies Laura, lai Elēnai būtu draudzene :)

0

31

aNgeL написал(а):

an šajā ziņā pieredze no Donde esta Elisa :D Tikai tajā man liekas vēl vairāk noslēpumu bija

Neesmu redzējusi. Bet, cik saprotu tur spoku gan nebija.

0

32

mmaarriiaa написал(а):

Neesmu redzējusi. Bet, cik saprotu tur spoku gan nebija.

Hmm...Nūū...seriāla otrajā daļā bija kaut kas līdzīgs... Bet kopumā tas tuvāks detektīvseriālam nekā pārdabiskajam..Bet arī intrigu, noslēpumu vesela kaudze! un pārsteigumu arī! :)

0

33

aNgeL написал(а):

Hmm...Nūū...seriāla otrajā daļā bija kaut kas līdzīgs... Bet kopumā tas tuvāks detektīvseriālam nekā pārdabiskajam..Bet arī intrigu, noslēpumu vesela kaudze! un pārsteigumu arī! :)

Skaidrs.

0

34

aNgeL написал(а):

Vispār, kad tā sāku domāt...Es saprotu, kāpēc spoks rādās Elēnai - viņa ir Eduardo jaunā sieva, kura jādabuj projām.. Bet kādēļ Milēdijai?? Vispār man pēc 9. sērijas, ka neviens neticēja Elēnai kļuva interesanti, vai citiem varoņiem izņemot Milēdiju un Elēnu spoks rādīsies? Eduardo man liekas neredzēs viņu, bet pārējiem? It kā jau varētu būt, ka nē - lai varētu turpināt braukt virsū Elēnai un Milēdijai.

jāaa, tas interesanti, ka arī Milēdijai rādās! Tiešām nevar saprast, kāpēc! Ja nu vienīgi tiešām tā dēļ, ko te'vs redzēja. Vai arī vēl kādi noslēpumi.

aNgeL написал(а):

Wow..Tas Eduardo izrādās riktīgais - pārgulējis laikam ar visas mājas sievietēm! Kas būs, jad Elēna to uzzinās?

tiešām.... bet tas arī bija interesanti, ko pateica, kāds Eduardo paliekot pilnmēness laikā. Vēl drusciņa info par viņu. Un... viņš tak Elenu satika tajā laikā, ne? Ja viņam tad zāles vajadzēja, bija par zirgu pārvērties..

aNgeL написал(а):

Tad jaunā intriga, vai atrastās čībiņas liecina par to, ka Daniela tiešām mirusi vai arī mēģina mums rādīt tādus māņus?

es domāju, ka diez vai viņa ir mirusi... Tad no viņas nebūtu nekādas jēgas bijis :D nu, vispirms psihenē, pēc tam nomirst - pilnīgi bezjēdzīgi.

aNgeL написал(а):

Un cik Korīna nesmuki runāja par zirgiem! Fuj viņai!

ahaaa, kā šitā var??? Nu ok, daži ir reizēm pelnījuši smagākus vārdus (piem. "vecā klorba" Brenda, kas mani lidināja skaisti), bet tā defaultā šitā runāt - fuj

aNgeL написал(а):

Jāa.. es arī vienmēr ieraugot spoku mēģinu varētu kā viņš pazūd, cik ātri..Nu..kad Milēdijai kaut vai spogulī rādījās, tad tiešām pazuda ļoti ātri...un pie loga arī... Diez vai Daniela uz aukliņas karājās!

un turklāt - Elena nespokojas tādā tērpā, ar kuru viegli kaut kur strauji pārvietoties :D tā ka ja tas nebūs spoks galu galā, un viņi neatradīs ticamu izskaidrojumu kā viņa tik fiksi parādās un pazūd tādā ietērpā, es būšu dusmīga par tādu neticamību :D

0

35

Ak, šausmas, cik sen tas viss bija! Palasīt šos tavus komentārus un saprast, cik daudz pa šo laiku mainījušās visas šīs mistikas un uzradušās jaunas :D Tā ka man īsti nav ko teikt vairs par šīm senajām sērijām :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 5. - 9.