TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 10. - 14.


EFDE: 10. - 14.

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

10. sērija "Locura desmedida"




0

2

11. sērija "Pelea de manos"

0

3

12. sērija "Instintos de brujería"

0

4

13. sērija "Rival mortal"

0

5

14. sērija

0

6

10.

Wow..Elēna ātri uzzināja par Kalkaņo nāvi! Man jau likās, ka tas notiks vēlāk! Bet, protams, ka viņa šokā! kā gan citādi! Korīna gan apmierināta ar to, ka izstāstīja!
Es gan diezgan neuzmanīgi skatījos, bet kas tas vēl par Eduardito? Tas nav tas pats Eduardo? vismaz tā sieviete par bērnu runāja...
Milēdija un Elēna satikās! un tadāaām...sāk skanēt klavieres! ak, nabaga Milēdija..tāpat tik bail., bet vēl tiek vilkta pretī bailēm! un tad durvis, kas pašas atveras  :love:  Un...un vidū tīra, balta kāzu kleita!! Wow..bet Elēna gan vienā mirklī tik mežonīga palika! Vēl vairāk kļuva žēl Milēdijas! Bet ļoti patika, kad Elēna sāka Latoņai teikt, ka viņa ir Eduardo sieva un mājas saimniece  :love:  Un tad pļaukas aizgāja!!! Tagad noteikti abas nāvīgas ienaidnieces!

0

7

11.
Wow..Tie Milēdijas vārdi, ka Elēnā iemiesojusies mirusī Elēna..Tas jau arī ir baisi! Un vēl Korina, kar viņu indē.. Nabaga Elēna! un Eduardo netic viņai.. Traki! Eduardo un Montekristo cīņa - abi kā tādi vilkači!
Un protams, ka līķis ir pazudis :D ak! Kāds šoks būs visiem, kad to uzzinās!
Tā jau likās, ka tik ātri MArgota neuzzinās, kas ir viņas mazmeita.. Tagad vel Dario ar Dulsi savus plānus kaļ!
Man šermuļi skrien no Benhamina! Īpaši kad viņš Milēdijas tuvumā!
Un pašās beigās Montekristo vārdi Elēnai, ka grib piedāvāt savu dzīvību :O
Man jau pamazām rodas asociācijas ar Twilight, skatoties Elēnu :D :D

0

8

12. Nabaga Elēna! Pat Montekristo biedē, lai gan nevēlas viņai darīt pāri. Bet dikti patika, ka Gitano juta, ka Elēna briesmās  :love:  Pat zirgs labāk jūt par Eduardo :D Bet šodien skatoties uz spoku, man radās tāds īsts iespaids, ka tas nav spoks, jo izskatās pārāk miesisks! Bet ja jau pēc 12 sērijām Elēnai tāda histērija, tad es vispār nesaprotu, kā viņa izturēs!! Mm..un patika viņas gībonis!
Nabaga Laura!! Man nemaz, nemaz nepatīk, ka viņu iemitināja vientuļā mājas kaktā!! Pilnīgi noteikti dabūs savu devu par to, ka spērusi te kāju!

0

9

Man jau no sākuma likās, ka tā ir Daniela vai Elēna, bet tagad vē; vairāk pārliecinos, ka šis spoks izskatās kā cilvēks, vismaz šajā sērijā, ja pārējās vēl izskatijās kaut cik spocisks.
Izrādās , ka "Elēna" nav pirmā Eduardo mīļotā, kura mirst. Man ir aizdomas, ka tas tā saucamais spoks laikam pārējās ir nogalinājis, tagad ķeras pie tagadējās Elēnas, jo vēlas Eduardo sev. Noteikti ir kāds, kas to dara. Bet, ja tā ir,piemēram, Daniela, tad kāpēc ir jāgalina viņa mīļotās, ja viņa varētu pati mēģināt Eduardo iepatikties, bet pati viņa it kā savas jūtas slēpj, viņa taču, cik saprotams bija izlikusies par Elēnu.
Sērija iespaidīga. Tas ģībonis, kā galdauts nobrauca ar visiem traukiem. Es nezinu, kaut kā man liekas, ka Eduardo pavisam nesaprot Elēnu.
Man patīk Montekristo.

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Man jau no sākuma likās, ka tā ir Daniela vai Elēna, bet tagad vē; vairāk pārliecinos, ka šis spoks izskatās kā cilvēks, vismaz šajā sērijā, ja pārējās vēl izskatijās kaut cik spocisks.

Tur jau tā lieta, ka man arī liekas, ka tā ir dzīva Daniela vai Elēna un tādēļ mēginu meklēt lietas, kas pierāda, ka dzīvs to nespēj dabūt gatavu! Tā gribas, lai būtu īsts spoks :D

mmaarriiaa написал(а):

Izrādās , ka "Elēna" nav pirmā Eduardo mīļotā, kura mirst. Man ir aizdomas, ka tas tā saucamais spoks laikam pārējās ir nogalinājis, tagad ķeras pie tagadējās Elēnas, jo vēlas Eduardo sev.

Jāa..Kad Elena to uzzinās....Tiešām var nomirt no bailēm vien! Spocīgi!

Seko jautājums - šie gīboņi un slikta dūša ir tādēļ, ka Elenu indē Daniela vai tādēļ, ka viņa stāvoklī? Lai gan vispār es nesaprotu, ko Daniela tur pilina, jo tā Nena krāpniece.. Bet ja Elēna stāvoklī, tad tiešām māju nepametīs :D

0

11

Interesanta sērija.
Tik labs sākuma kadrs. Elizabete ļoti labi notēloja.
Un vispār zārks ir tukšs, atkal jauni noslēpumi un rodas jauni jautājumi.
Varētu būt, ka Elēna ir stāvoklī.
Bet interesanti vai Daniela bija stāvoklī no Eduardo vai nebija.

0

12

mmaarriiaa написал(а):

Bet interesanti vai Daniela bija stāvoklī no Eduardo vai nebija.

Ahaa.. Moš viņai vienkārsi vēders sāpēja tobrīd :D :D :D :D

mmaarriiaa написал(а):

Tik labs sākuma kadrs. Elizabete ļoti labi notēloja.

Jā.. sākums labs! Nabaga Elēna!

0

13

14.
Tātad Elēna tomēr ir stāvoklī! Un abi ar Eduardo tik laimīgi!! Man patīk šis pāris.. patīk kā viņi izturas viens pret otru, lai gan visa straujuma dēļ joprojām neticu viņu mīlestībai.  Bet wow - tikai 14. sērija un jau Elēna ir stāvoklī..Tas man liekas tā dīvaini.. No otras puses - Elēnas bērns arī laikam būs pa pusei zirgs?? Skan šausmīgi :D Un tā Laura dīvainīte - tā vienkārši dodas līdzi nepazīstamiem cilvēkiem. es viņas vietā neuzticētos Montecristo pat, ja viņš man patiktu..un vēl Benhamins uz Lauru tā noskatās.. Man jau rodas iespaids, ka Laurai būs jāpārcieš vairāk nekā Elēnai.
Oo...Latoņa ir Danielas un Elēnas māte nevis auklīte!!! Vispār Latoņa mats matā kā Ellusas Sāra no Rebekas - pēc izskata (jo sanāk, ka viņa speciāli nokrāsoja matus, pieaudzēja laikam arī), pēc rakstura un uzvedības, žestiem un vēl noslēpumu ziņā.. Tas arī tā jocīgi!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 10. - 14.