TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 15. - 19.


EFDE: 15. - 19.

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

15. sērija "Herederos Girón"

0

2

16. sērija "Huellas gemelas"

0

3

17. sērija "Negocios turbios"

0

4

18. sērija "Herencia en juego"

0

5

19. sērija "Herencia de discordia"

0

6

15.
Tā vien liekas, ka kaut kas būs starp Lauru un Montekristo.. Man taisni gribas, lai viņš viņā samīlas..Bet šis šobrīd apmāts ar Elēnu.. Laura kā īsta spoku medniece! Ieslēdza gaismu - nabaga spoku izbiedēja :D Un vēl norāva no kleitas gabaliņu :D Bet man patika visa tā saruna starp Lauru un Elēnu par dvīnēm :D Bet nu...kaut kā dīvaini ātri viss notiek. Tas varētu liecināt, ka būs vēl citi pārsteigumi!
Xi, tā arī vajag Korīnai..Nav ko staigāt pa kapiem naktīs :D

0

7

16.
Tagad viss kļūst logiskāk - pareizi jau bija, ka viss likās pārāk dīvaini ātri! Jo uzrodas arvien jauni pārsteigumi! Pie Latoņas taču 100% ir līķis.. Dakteris paziņo, ka Daniela ir atrasta un atrodas psihiatriskajā klīnikā. Un pēc šīs ainas parāda "spoku" Hironu mājā.. Nu jau sanāk 3 nevis divas! :D Bet šausmīgs izklausās Danielas liktenis! Tagad noteikti traumēta!
Tas Montekristo..Nabaga Elēna.. Droši vien ir drausmīgi neērti klausīties kā vīra brālis sāka tādus vārdus!
Ak..Laura gan sev ieguvusi ienaidnieci! Tagad visu laiku plēsīsies!

0

8

aNgeL написал(а):

Tā vien liekas, ka kaut kas būs starp Lauru un Montekristo.. Man taisni gribas, lai viņš viņā samīlas..

He...man arī tas gribētos. Man pat tā izskatas, ka starp abiem kaut kas veidojas...tāds uguns un spēks...un Laura šo nolamāja.. :D  Ak, bet ja vien viņš visu laiku nedzītos pēc Elēnas.

aNgeL написал(а):

Ieslēdza gaismu - nabaga spoku izbiedēja :D Un vēl norāva no kleitas gabaliņu :D

:rofl:  Tas tik bija skats, kad Laura skrēja pakaļ Elēnai...sorry, bet bišku smieklīgi!  :D  Un, jā...norāva kleitas gabaliņu..

He..Korīnu saņēma policisti...es nodomāju, ka viņai spoks dzenas pakaļ..a nekā...Cik žēl. :disappointed:  :)

0

9

Wow!! Eduardo sastridējas ar Elēnu...lai viņa izbeidz domāt par Elēnu un tā......
Ak, ieradas Montekristo....man patīk, kad viņš Lauru sauc par Elēnas draudzene, nevis vārdā.. :D  It kā jau dīvaini, bet ok.
Un, tā aina klīnikā...Daniela gan ir specīga!  :O  Bet, vispār...traki viņai. Prieks, ka viņa nav spoks, bet ir kāds cits....lai gan te jau neko nevar paredzēt. :)

0

10

Mariposa написал(а):

He..Korīnu saņēma policisti...es nodomāju, ka viņai spoks dzenas pakaļ..a nekā...Cik žēl.

Ak, man arī bija tāda pati vēlme :D :D Gaidīju spoku :D Būtu pilns komplekts - nakts, kapi un spoks :D

Mariposa написал(а):

Man pat tā izskatas, ka starp abiem kaut kas veidojas...tāds uguns un spēks...

Jaa.. Un tajā , ka viņš vislaik viņu sauc "Amiga de Elena" arī ir kaut kas tāds, kas viņus apvieno :D

0

11

18.
LAbi izdomājuši ar to ūdeni..sākumā iznests no istabas..tad Milēdija aiznes Rebekai un Korīna atpakaļ Elēnai :D :D Tāds apburts loks sanāca :D Interesanti kas būs tālāk!
Wow..Lafe tomēr satikās ar Margotu!! un viņa zina par Elēnu!! Super!
Ak, atkal kautiņš starp Eduardo un Montekristo! Bet man ļoti patik, ka ar to palēninājuma efektu!

0

12

19.
xi, spoks, kurš tērpjas aizkarā :D Bet man patika, ka atrada to aizkaru :D
Tā..ar to ūdeni es vispār sajuku :D Bet nu , cik sapratu, tad Milēdija samainīja beigās?  Anyway, Elēna izskatās dzīva :D
Ouu..Tagad visi sāk domāt, ka Eduardo ir ar Elēnu naudas dēļ..Ak, bet taču reāli, ka daļēji tā arī ir!! Gribu zināt!

Un nabaga Laura.. arī kā ieradās namā, tā kļūst arvien nedrošāka.. Un vēl ar Benjaminu saskrējās!

Свернутый текст

Vispār par Lauru visvairāk bail, jo  spīdzinās Benhamins viņu :S

0

13

aNgeL написал(а):

Laura kā īsta spoku medniece! Ieslēdza gaismu - nabaga spoku izbiedēja :D Un vēl norāva no kleitas gabaliņu :D Bet man patika visa tā saruna starp Lauru un Elēnu par dvīnēm :D Bet nu...kaut kā dīvaini ātri viss notiek. Tas varētu liecināt, ka būs vēl citi pārsteigumi!

AHa, tas bija  forši - pārsteidza nabaga spoku negaidītu :D lai gan tagad man tiešām izlikās, ka tas nav nekāds spoks, bet gan dzīvs cilvēks. Jo tad tā nebēgtu, neskrietu... Un man šķiet, ka tajā mājā ir visādas slepenās ejas, pa kurām šis "spoks" pārvietojas.
Bet jā, ja tik ātri viss notiek, gaidu jaunus pārsteigumus :D mjā, šī sērija mani atkal ieinteresēja :D un gribas skatīties tālāk.

Ar visu tīšanu, kāds man var paskaidrot, kas tur īsti ar to margotu? :D negribēju skatīties un iedziļināties

0

14

Paloma написал(а):

Ar visu tīšanu, kāds man var paskaidrot, kas tur īsti ar to margotu?

Kādā ziņā?? Kas tieši ir ar viņu? :D

0

15

aNgeL написал(а):

Kādā ziņā?? Kas tieši ir ar viņu?

nu vispār... kas tā tāda ir un kāda ir viņas nozīme seriālā? :D Un kāpēc negribēja, lai Eduardo ar Elenu pie viņas brauc?

0

16

Margota ir Elenas Lafe vecmamma. Un tā kā viņa kļūtu par viņas mantinieci, tad Dario un Dulce cenšas to nepieļaut. Margota bija uzdevusi Eduardo toreiz doties uz Elēnas pilsētu, lai atrastu šo mazmeitu. Attiecīgi Eduardo zināja, ka Margotas mazmeitu sauc Elēna

0

17

aaa, tip tad pēc loģikas viņš arī varētu zināt, kas viņa ir... Bet tad viņš savādāk attiektos pret abu satikšanos, censtos to vairāk panākt, ne? Ak, neko nevar saprast... :D

Un kā Dario zina, ka šī Elena ir tā īstā mazmeita?

0

18

Paloma написал(а):

Un kā Dario zina, ka šī Elena ir tā īstā mazmeita?

ak..domā atceros? :D Margota vēlāk arī viņam izstāstīja par savu mazmeitu un to, ka viņu sauc Elēna, un ka Eduardo bija devies viņu meklēt. Dario uzreiz iedomājās, ka Elēna Lafe ir šī mazmeita un ka Eduardo to zina un apprecējis naudas dēļ. Es gan nezinu, kurā tas sērijā bija, bet arī Margita vēlāk Dulcei rādīja savas meitas fotogrāfiju un Elēna ir ļoti līdzīga mātei (what's a surprise :D ) Margota arī izstāstīja par šīs savas meitas vīrieti, ar kuru šī aizbēga kopā.. un Dulce visu atstāstīja Dario un ..ak..es neatceros, bet vai nu tēva vārds, vai uzvārds Lafe  vai kaut kas cits bij tas, kas Dario pārliecināja uz 100%.

Paloma написал(а):

Bet tad viņš savādāk attiektos pret abu satikšanos, censtos to vairāk panākt, ne?

Kā to saprast? Man liekas, ka atzīties 2. pazīšanās dienā mīlestībā un uzreiz lūgt apprecēties jau ir maksimālie centieni, lai kaut ko panāktu :D

0

19

aNgeL написал(а):

bet arī Margita vēlāk Dulcei rādīja savas meitas fotogrāfiju un Elēna ir ļoti līdzīga mātei (what's a surprise :D )

šitas mani kaitina :D jo dzīvē tas principā ir nereāli. Ok, var būt līdzības zināmas, bet ne jau identiski! Akkk... Drausmas.

aNgeL написал(а):

Kā to saprast? Man liekas, ka atzīties 2. pazīšanās dienā mīlestībā un uzreiz lūgt apprecēties jau ir maksimālie centieni, lai kaut ko panāktu

ak. Es domāju tieši par to, ka viņš censtos panākt, lai Elena satiek Margotu. :D

Wow. Es tagad saprotu, ko tu teici, ka neko nevar te saprast. Daniela klīnikā, galīgi jukusi. Un aiz Milēdijas ēna parādījās. Nav gan zvanīts, ka tas tiešām šis spoks bija, bet... tik un tā... galīgi sajauca galvu man :D

0

20

Paloma написал(а):

ak. Es domāju tieši par to, ka viņš censtos panākt, lai Elena satiek Margotu.

āā. par to!! Nu jāa.. es ar domāju! Bet vispār.. moš tā varētu būt stratēģija! Nu zin..ja uzreiz tā paņem un aizved - te tava mazmeita, mana sieva!  Tad var arī noticēt, ka viņš naudas dēļ ar viņu.. Bet šādi.. galu galā tas, ka viņas ir radinieces nekur nepazudīs.. un varētu nogaidīt kādu laiciņu un tad tā starp citu pēkšņi kaut kādā veidā atklāties.. Ok..es jau nezinu, kas notiek Eduardo galvā, jo ar viņa sievām un sievietēm vispār ir mistika..  :D

Paloma написал(а):

Wow. Es tagad saprotu, ko tu teici, ka neko nevar te saprast. Daniela klīnikā, galīgi jukusi. Un aiz Milēdijas ēna parādījās. Nav gan zvanīts, ka tas tiešām šis spoks bija, bet... tik un tā... galīgi sajauca galvu man

Oj..jāa. Pagaidi tālāk un tevi vēl vairāk sajauks vēl dažas lietas!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 15. - 19.