TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 15. - 19.


EFDE: 15. - 19.

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

aNgeL написал(а):

Ok..es jau nezinu, kas notiek Eduardo galvā, jo ar viņa sievām un sievietēm vispār ir mistika..  :D

jāaaa... tas gan! :D

aNgeL написал(а):

Oj..jāa. Pagaidi tālāk un tevi vēl vairāk sajauks vēl dažas lietas!

jau gaidu... :D

0

22

Paloma написал(а):

jāaaa... tas gan!

Bet īstenībā forši, kad arī galvenais varonis ir tāds ar saviem noslēpumiem, kurus neatklāj skatītājiem :D

0

23

aNgeL написал(а):

Bet īstenībā forši, kad arī galvenais varonis ir tāds ar saviem noslēpumiem, kurus neatklāj skatītājiem :D

no vienas puses jā, no otras man ne pārāk patīk, kad man ir sajūta, ka viņš slēpj kko tumšu, ka viņš tāds kā.. nejauks. Nu es nez. Kaut kas man viņā nepatīk :D

0

24

Paloma написал(а):

no vienas puses jā, no otras man ne pārāk patīk, kad man ir sajūta, ka viņš slēpj kko tumšu, ka viņš tāds kā.. nejauks. Nu es nez. Kaut kas man viņā nepatīk

Nu jāa... Lai gan es īstenībā neticu, ka seriāla beigās Elēna paliktu viena bez mīlestības. Man tomēr liekas, ka agrak vai vēlāk bet Eduardo iemīlējies viņā! Starp citu, man vismaz ir radusies kaut kāda lielāka ticība viņiem.. nu jo paša sākumā tik strauji tip iemīlējās un apprecējās, ka nereāli likās.. un ja pieliek to, ka moš Eduardo nemaz neiemīlējās viņā uzreiz tik ļoti, tad kaut kā loģiskāk izklausās viss!

0

25

Ak, to abu draudzeņu loģika seko manējai :D Man arī bija doma par nezināmo 3.māsu. Bet ej nu sazini. No vienas puses gribas, lai ir spoks, no otras - lai racionāls izskaidrojums :D

Oo, nāca gaismā patiesība par Margotu un Elēnu!
Kā tā tur uzbrauca kalponei par zāļu pareizu došanu Margotai - skaidrs, ka šī indē vecenīti. Brrr...

0

26

Paloma написал(а):

Man arī bija doma par nezināmo 3.māsu. Bet ej nu sazini. No vienas puses gribas, lai ir spoks, no otras - lai racionāls izskaidrojums

Nu vispār tas jau vien, ka šīs abas iedomājās par 3. māsu laikam pierāda, ka tā nebūs.. :D :D Moš klons kaut kāds  :rofl:

0

27

aNgeL написал(а):

Nu vispār tas jau vien, ka šīs abas iedomājās par 3. māsu laikam pierāda, ka tā nebūs..

nu jāāa... Vnk man patīk, kā saskan ar manu domu gājienu :D

aNgeL написал(а):

Moš klons kaut kāds

:rofl: Zini... mani tas nepārsteigtu... ja šitā slimā vecene būtu ko tādu dabūjusi gatavu :rofl:

0

28

Paloma написал(а):

nu jāāa... Vnk man patīk, kā saskan ar manu domu gājienu

Nē, nu tas sakrita arī ar manu domu gājienu :D

Paloma написал(а):

Zini... mani tas nepārsteigtu... ja šitā slimā vecene būtu ko tādu dabūjusi gatavu

Latoņa nav vecene :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 15. - 19.