TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 20. - 24.


EFDE: 20. - 24.

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

20. sērija "Juegos de fantasma"

0

2

21. "Herencia de discordia"

0

3

22. "Guerra bestial"

0

4

23. "Alianzas de maldad"

0

5

24. "Herencia de fantasmas"

0

6

20.
Eduardo gudrs! Uzreiz pie Elēnas un stāstīt viņai par to, ka viņam nav vajadzīga viņas nauda un tāā.. Droši vien zinot, ka viņa atteiksies nodalīt savu mantu no viņa. Lai gan joprojām viss tas nesaprotami - būtu jau dīvaini, ja Eduardo nesaprastu, ar kādu Elēnu precas..
Elēna arī malacis - negrib, lai Eduardo uzzina, ka Montekristo viņu aplenc, bet pati gatava iet runāt ar viņu. Tieši to taču Montekristo arī grib!
Kad pie Lauras durvīm atskanēja klauvējieni, uzreiz sapratu, ka tas ir Benhamīns.. No šī varoņa man visu laiku šermuļi! Viņš ir tik biedējošs!
un labākās sērijas ainas, kad Nena un viņas palīgs ieraudzīja mirušo Elēnu  :rofl: Ak, tās reakcijas!! Labākās zāles pret jebkurām kaitēm ir ieraudzīt spoku - Nena uzreiz piecēlās no ratiņkrēsla un tas palīgs sāka runāt :D :D :D
Un vēlāk aina ar Korīnu vannā! īstenībā nekā biedējoša pašai nav, redzot Elēnas spoku, bet izskatās iespaidīgi! Nabaga Korīna vēl sasitās!
Un Rebeka vainu uzreiz uz Elēnu novēla! Ha!! un tad beigās tas mirklis, kurā Korīna pasaka, ka redzēja mirušo!!  :love: Elēnas, Lauras un Milēdijas klubiņam pievienojusies Korīna :D
Un wow!! Izrādās, ka Eduardo ir balts zirgs, kurš patiešām toreiz saveda Elēnu un Eduardo! Ak, kā mūs piemanīja, liekot domāt, ka Eduardo bija tas zirgs!!! ak..jaunas intrigas!!

0

7

Labs komentārs AnGel!  :D  :)  Jā, es visam piekrītu!!!  :D
Un, tomēr aina ar Korīnu un Elēnu man patika.... lai gan par spoku biedējošāks ir tas pats Benhamins! :D  :)

0

8

Mariposa написал(а):

Jā, es visam piekrītu!!!

Tad labi! Lai gan no otras puses, ja nepiekristu, tad diskusija būtu :D

Mariposa написал(а):

lai gan par spoku biedējošāks ir tas pats Benhamins!

Benhamins vispār visbiedējošākais man liekas! Hmm..kaut gan Montekristo ar to savu slepkavu draugu neatpaliek.. viņi pļauj cilvēku nost vienu pēc otra drausmīgos veidos!

0

9

21.
  Brīnišķīgi!!! Tagad Lauru noteikti apsūdzēs Rebekas rotu zādzībā! ak!
Un Korīna atkal spoku ieraudzīja! un kā skrēja! un nabaga Milēdija - vispār nogība!! Man tā patīk, ka Korīna atkal redz spoku! Tikai žel, ka Dario visu vainu noveļ uz Milēdiju!
Ak, kaitina mani tā Dulce!!Ja noklausās, tad lai vismaz līdz galam noklausās! Un baigā tāda..bērnu atvedusi, lai pielabinātos!
Ka jau domāju - Elēna rīkojās kā muļķe - devās pie Montekristo! bet forši viņa viņam tā iesita, bet šim nekas :D
Un smiekklīgi Nena un mēmais atkal atguvuši savas kaites :D :D :D :D Un tik naudas mēgina izkāst!!
Elēna un Laura devās apciemot Danielu..Vispār tā dīvaini, ka sākumā Latoņa aizsedza viņām Danielas seju..Kaut kā mistiski! Un kas man patiešām likās baisi - brīdis, kad Daniela pagriezās pret abām!! Pat spoks nav tik biedējošs (spoks vispar nav biedejošs, bet fascinējošs :D ) Ana Layevska dievīgi tēlo!!  :love:

0

10

22.
Kā jau likās - protams, Rebeka visu vainu uzvēla uz Lauru! Bet man patika, kā Laura it kā pati palīdzēja pārmeklēt savas mantas. Viņa tik apvainojusies un uztraukusies.. Bet logiski! Viņa jūt, ka ir vienīgā uz kuru var novelt šo vainu.
Dario tā nobijās ieraugot Behamina gleznu! Kaut kas tur ir.. un ja to pārvērtību laikā ir jāpieķēdē, tad tad izklausās diezgan briesmoniski!!!
Ļoti patika, kā Laura atrada Elēnas putekļiem nosēsto dienasgrāmatu klavierēs - šajā brīdī bija kaut kas tik mistisks (tik Amuletisks :D :D:love:  Un pirmais, ko viņa izlasa - ka Elēnu Kalkaņo precējis naudas dēļ un ka pārgulējis ar Danielu.. Un cik vēl daudz viņa gan jau šajā dienasgrāmatā spēs izlasīt (nu gan jau svarīgāko nē, jo ta ir samirkusi :D ) Bet man liekas, ka varētu sākt šķobīties Elenas Lafe un Eduardo attiecības!
Wow..un Nu Daniela atrodas mājā!! Ļoooti interesanti, kas tagad būs.. Divi spoki?? Man jau vispār ik pa brīdim caurskrien domas, ka Latoņa pati rada kaut kā to spoku vai ka iesaistīta tur.. Viņa arī tik atriebīga...

0

11

23. , 24.

Interesanti, ka tas detektīvs vispār lika Lauru mierā ar tām dārglietām un man ļoti patīk, ka viņi noslēguši tādu kā savienību, lai aizstāvētu Elēnu. Vispār neapskaužu Elēnu - protams, ka gribas ticēt, ka Eduardo mīl viņu, bet kad apkārt tik daudz pierādījumu, kas liecina par to, ka viņš vēlējies viņas naudu.. Ej nu saproti! Un vēl tas Montekristo jaucas visu laiku! Ak, nepatīk man tas, ka Elēna piekritusi satikties ar viņu!
Patika ļoti kā Laura spogulī ieraudzīja Elēnu.. Un atklāti sakot, spoks vienā acumirklī pazuda un tas jau neizskatījās dabīgi priekš cilvēka - kaut kam tur jāslēpjas! Bet vispār tā Laura neliekas mierā un viena pati šķetina visus noslēpumus! Un atrada to slepeno istabu aiz spoguļa! Cik mistiski  :love:  :love:  Un Benhamins viņu vēroja, klausījās viņu... tik baisi!!!
Un vēl - Man ļoti patīk, kā Mariela visu laiku pieķer Dulci :D

0

12

aNgeL написал(а):

un labākās sērijas ainas, kad Nena un viņas palīgs ieraudzīja mirušo Elēnu  :rofl: Ak, tās reakcijas!! Labākās zāles pret jebkurām kaitēm ir ieraudzīt spoku - Nena uzreiz piecēlās no ratiņkrēsla un tas palīgs sāka runāt :D :D :D

kā jau es - palaižu garām daudz ko. :D tā arī tinot palaidu šo momentu :D

aNgeL написал(а):

Un vēlāk aina ar Korīnu vannā! īstenībā nekā biedējoša pašai nav, redzot Elēnas spoku, bet izskatās iespaidīgi! Nabaga Korīna vēl sasitās!

ak, arī Korīnai parādījās!!! Super! nez, kurš būs nākamais? Bet forši, ka lielāka ticamība Milēdijai un Elēnai!

aNgeL написал(а):

Un wow!! Izrādās, ka Eduardo ir balts zirgs, kurš patiešām toreiz saveda Elēnu un Eduardo! Ak, kā mūs piemanīja, liekot domāt, ka Eduardo bija tas zirgs!!! ak..jaunas intrigas!!

Njaaaaa.... neko saprast nevar! Ja nekļūst par zirgu, tad kas par noslēpumu citu? Akkk :D

0

13

Paloma написал(а):

kā jau es - palaižu garām daudz ko.  tā arī tinot palaidu šo momentu

nu šeit tu toč labu momentu pārtini!! Viens no jautrākajiem :D :D  :love:

Paloma написал(а):

Njaaaaa.... neko saprast nevar! Ja nekļūst par zirgu, tad kas par noslēpumu citu? Akkk

Tas saucas - skatītāju vazāšana aiz deguna :D

0

14

aNgeL написал(а):

Interesanti, ka tas detektīvs vispār lika Lauru mierā ar tām dārglietām un man ļoti patīk, ka viņi noslēguši tādu kā savienību, lai aizstāvētu Elēnu.

ahaa, es patīkami pārsteigta biju, kad šis sāka par šo runāt :D oj, bet tie Eduardo mīļāko stāsti ir vnk baisi... :S man reāli no viņa bail sāk palikt :D ne tikai spoka mistērija ir, bet arī Eduardo - ko viņš jūt, ko domā, kāpēc dara, ko dara.

aNgeL написал(а):

Vispār neapskaužu Elēnu - protams, ka gribas ticēt, ka Eduardo mīl viņu, bet kad apkārt tik daudz pierādījumu, kas liecina par to, ka viņš vēlējies viņas naudu..

ahaaa... Drausmas!! :S vajadzētu būt šausmīgi tā saubīties, nezināt, vai var uzticēties.

aNgeL написал(а):

Patika ļoti kā Laura spogulī ieraudzīja Elēnu.. Un atklāti sakot, spoks vienā acumirklī pazuda un tas jau neizskatījās dabīgi priekš cilvēka - kaut kam tur jāslēpjas!

Nu vot!! Nekā nevar saprast! Jo toreiz tā kleita tak bija reāla.. aizkarkleita :D bet te nu nenormāli ātri pazuda! Ak. :D

aNgeL написал(а):

Bet vispār tā Laura neliekas mierā un viena pati šķetina visus noslēpumus! Un atrada to slepeno istabu aiz spoguļa! Cik mistiski  :love:  :love:

jāaa, mistiski ta forši, un man patika kā atrada, BET - nu kur seriālos un filmās tiem varoņiem ir prāts vieniem līst bīstamās situācijās? Nevienam nepasaka, kur dodas - takš sazin kas var atgadīties tur lienot iekšā! Vispār labāk Elenu sagaidītu un vismaz divatā ietu!

aNgeL написал(а):

Un Benhamins viņu vēroja, klausījās viņu... tik baisi!!!

ahaa! Tātad vismaz viņš arī zina par slepenajām ejām! Kāds viņam ar visu sakars? Ak, tik daudz noslēpumu!

aNgeL написал(а):

Un vēl - Man ļoti patīk, kā Mariela visu laiku pieķer Dulci :D

Mjāaa... uN šī Dulce vēl ar Montecristo pinas, drausmas vispār, man šķiet, ka Elena ar savu kompāniju ir vienīgie labie cilvēki visā seriālā :D nu un vēl policis, kalpotāji... Un vsp kas par vārdu tādai varonei - Dulce... :D galīgi neatbilst.

0

15

Paloma написал(а):

BET - nu kur seriālos un filmās tiem varoņiem ir prāts vieniem līst bīstamās situācijās? Nevienam nepasaka, kur dodas - takš sazin kas var atgadīties tur lienot iekšā! Vispār labāk Elenu sagaidītu un vismaz divatā ietu!

Es par to pašu domāju! Turklāt zināt, ka mājā spokojas un vēl vienai doties pa slepenām ejām! Toč trūkst smadzenēs kaut kā :D

Paloma написал(а):

ahaa! Tātad vismaz viņš arī zina par slepenajām ejām! Kāds viņam ar visu sakars? Ak, tik daudz noslēpumu!

Benhamins vispār riktīgi noslēpumains izskatās!! Bet nu  - ja viņš dzīvo visu dzīvi mājā, tad nav brīnums, ka zina par šīm ejām... Bet atkal viņš tā noslēpumaini visu laiku pēta videokamerā visu.. Tad jau - viņam būtu jāredz arī tas Elēnas spoks?

Paloma написал(а):

Un vsp kas par vārdu tādai varonei - Dulce..

Mja!! Mani kaitina, ka viņu tā sauc! :D

0

16

aNgeL написал(а):

Tad jau - viņam būtu jāredz arī tas Elēnas spoks?

nu pag, viņš jau arī redzēja... kkurā no nākamajām 5 sērijām.

0

17

Paloma написал(а):

nu pag, viņš jau arī redzēja... kkurā no nākamajām 5 sērijām.

nu es neredzēju nākamās sērijas :P Tā ka nespoilero te :D un es šobrīd runāju par iepriekšējām sērijām, kurās rādījās Elēna.

0

18

aNgeL написал(а):

nu es neredzēju nākamās sērijas :P Tā ka nespoilero te :D un es šobrīd runāju par iepriekšējām sērijām, kurās rādījās Elēna.

aaaaa... vaii :blush: sorry. Man vajadzēja dadomāties, kāpēc tu nenokomentēji tālāk par 25. :blush:

0

19

Paloma написал(а):

aaaaa... vaii  sorry. Man vajadzēja dadomāties, kāpēc tu nenokomentēji tālāk par 25.

Xi, xi! Samainījāmies vietām :D Da lab.. Tu jau zini, ka es spoilerus neuztveru tik smagi :D

0

20

aNgeL написал(а):

Xi, xi! Samainījāmies vietām :D Da lab.. Tu jau zini, ka es spoilerus neuztveru tik smagi :D

man vienkārši nepierasti, ka es kko esmu redzējusi pirms tevis :D sen tā nebija :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 20. - 24.