TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 25. - 28.


EFDE: 25. - 28.

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

25. "Revelaciones peligrosas"

0

2

26. "Mujer de discordia"

0

3

27. "Accidente definito"

0

4

28. "Dudas de muerte"

0

5

Daniela ieraudzīja Elēnu. Nē nu tiešām sanāk, ka tas ir spoks. Jo Daniela un elēna bija dvīnes diezvai bija vēl kāda trešā.

0

6

Elēna tika pagrūzta tāpat kā otra "Elēna". Nabaga Elēna, viņa zaudēja bērniņu, man tā viņas žēl. Un beigu kadrs, kurā Bendžamins skatās uz "spoku", viss ir tik nesaprotams.

0

7

25.
Man jau likās, ka Benhamins viņai kaut ko nodarīs, bet par laimi nogādāja istabā! Hmm..bet interesanti - tas viņš uzvilka Laurai to kleitu vai vēlāk kāds cits? Jebkura gadījumā  - forši sanāca! Bet nabaga Laurai ar tāds izbīlis! īstenibā viņa paliek arvien garīgi nelīdzsvarotāka! sākumā bija tik stipra, bet tagad arī pakļaujas spocīguma ietekmei!
Uj.. Eduardo ieraudzīja Elēnu ar Montekristo.. nu būs!!
un Dulce!! Ak..Man vienmēr liekas baisas tāda tipa slepkavošanas ar elektrību ūdenī :S

0

8

yaaay, esmu iedzinusi! :D

Wow, foršs strīds tiem abiem! Man sāka teju vai iepatikties Elēna! :D forši strīdējās pretī Eduardo! Respect! Vsp tik foršs tas viņu strīds, es nez, man patikās baigi :D nav viss tik gludi... Viņš greizsirdīgs, noslēpumains, viņai viss piegriezies notiekošais.

Ak, man smieklīgi palika, kad Elēna nolidoja pa trepēm :rofl: es tik bieži esmu jokojusi par kritieniem no kāpnēm, īpaši, kad galvenā varone ir stāvoklī :rofl: Lai gan, protams, Elēnas žēl, tas ir traģiski, zaudēt bērniņu :S

Akk, neko nesaprotu vairs no spoka un Benjamina! :D bet interesanti tas :D

Un visi domā tagad, ka Daniela bija tas spoks, nenojaušot, ka tik vienkārši tas nemaz nav.... Brrr!

0

9

mmaarriiaa написал(а):

Daniela ieraudzīja Elēnu. Nē nu tiešām sanāk, ka tas ir spoks. Jo Daniela un elēna bija dvīnes diezvai bija vēl kāda trešā.

Šī aina man riktīgi patika!! Kā abas stāvēja viena otrai pretī!! Wow! Super! Vispār...man arvien vairāk sāk likties, ka Daniela ir Elēna (nu vispār man vienmēr tā likās :D ) Jo Daniela vienmer sauc māsu par māsu,  ne reizi nenosauca vārdā. Un tas kā viņa tiecas iegūt vietu šajā mājā. Un jūtas, kā saimniece pār Eduardo! Bet..ja tā ir Elēna nevis Daniela, tad Elēnas Lafe un Eduardo laulība nav likumīga! Ak..bet kāāā gribu zināt, kas notiek ar abām dvīnēm un spoku!! Jo tak noteikti viena mirusi! Lai gan visu te var sagaidīt :D

Eh..un man arī žēl, ka Elēna zaudēja bērnu! Man jau likās, ka viņu kaut kā iesaistīs sižetā, ka viņš mantos to Hironu lāstu, bet nēe..
Turpinu jūsmot, ka Mariela domā to sliktāko par Dulci! Tikai paliek nedaudz bail par Marielu..

Paloma написал(а):

Akk, neko nesaprotu vairs no spoka un Benjamina!  bet interesanti tas

Nu skaidrs ir tas, ka Benhamins ir iemīlējies Elēnā spokā! Jāa.. vispār interesanti cik sen viņš jau viņu ievērojis un vispār.. mistiska puse!

0

10

28.
Wow! Latoņa zina, ka tā nebija pašnāvība, bet slepkavība?? Tas jau paliek vēl interesantāk..
Un atkal lieliska Danielas aina - kā viņa dziedāja dziesmiņu un meklēja dienasgrāmatu! Man liekas, ka vēl vairāk šī aina raisa domas, ka tā ir Elēna! īstenibā pat logiski sanāktu, ja šī jukusī būtu Elēna - jo viņa jau 1. sērijā parādīja, ka nervi nav līdzsvarā, bet Daniela tāda ļaunāka man likās - viņa varētu būt spoks, bet bet... kas tad ir līķis pie Latoņas? Kā tāda mīkla - vislaik var galvu palauzīt :D Varbūt scenārists pats vēl nav izdomājis, kas un kā :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 25. - 28.