TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 29. - 33.


EFDE: 29. - 33.

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

29. "Victimas del pasado"

0

2

30. "Dudas asesinas"

0

3

31. "Locura obsesiva"

0

4

32. "Lugares robados"

0

5

33. "Locura psicotica"

0

6

30. Elēna gan izdomājusi - satikties ar vīru augstā tornī, lai pārbaudītu, vai šis nenolaidīs viņu lejā! Bet man patika, kad viņa pateica, ka labāk izvēlas nāvi, nekā dzīvot bez viņa :)
Brr.. Benhamins sācis mocīt Lauru!! Nabadzīte! Benhamins jau tā likās baiss.. bet tagad vēl baisāks!
Un beidzot ieradās Andrea!

0

7

31.
Xi,Korina malacis, ka nolēma šantažēt Nenu! Šī jau vispār tērē naudu kā tāda karaliene :D
Ak, Elēna!! Dumjaa.. es negribu, lai Mariela ar vīru brauc prom..viņi te ir vienas no retajām saprātīgajām būtnēm!
Un Lauras daļa! Vismaz sazvanīja detektīvu, tikai sobrīd tas neko daudz nelīdzēja, jo Eduardo nekam netic! Bet Benhamins gan traks! Vispār viņam kaut kas ir uz Lauru! Kaut kas viņu velk pie viņas, bet tajā pat laikā grib mocīt! un vēl kāa.. tik drausmonīgi - pieķedēja un tad kaut kāds bezdibenis  :O :O :O Bet šī pati vainīga, ka tāda baigi drosmīgā vienatnē visu dara!

0

8

Nav slikti noskatīties 4 sērijas mazāk kā stundas laikā :rofl:

aNgeL написал(а):

Elēna gan izdomājusi - satikties ar vīru augstā tornī, lai pārbaudītu, vai šis nenolaidīs viņu lejā! Bet man patika, kad viņa pateica, ka labāk izvēlas nāvi, nekā dzīvot bez viņa :)

a man tas kāreiz ļoti nepatika - ja ne ar Eduardo, tad mirt. Es nekad neesmu atbalstījusi un neatbalstīšu pašnāvības, īpaši paveiktas tik skaidrā prātā. Un tā bija kā pašāvība. JO ja Eduardo būtu bijis tas ļaunākais, ko viņa gaidīja, tad viņa būtu mirusi...

Un man arvien vairāk šķiet, ka Daniela ir Elēna - klavierspēle, piemēram. Un tad atmiņas, kā Elena bija novilkusi kleitu... Sazin kas tur notika, bet man šķiet, ka Elena ir tā, kas staigā dzīva. Arī viņas īpašumtiesības uz māju - mana māja, Elenu dzina prom, utt.

To vienu brīdi, kad Benjamins sagaidīja, kad Laura tiek no krēsla vaļā un teica, ka viņa nezina, kas viņu tālāk sagaida - man tas viss atgādināja datorspēli - ar viņu kā veidotāju :rofl: Bet vsp baisi, jā.. viņš nenormāli slims ir, nelabi man metas no viņa...
Un... viņš novāca Elenu? Jo izteicās kko, ka ar Lauru būs kā ar Elenu. Un ņemot vērā viņa apsēstību ar viņu... mjā. Uztaisīt masku, izveidot pašam savu "Elenu", kā "mīļoto", JAK!!! Nopietni, man viņa slimums uzdzen nelabumu. Bet vismaz spoka noslēpums ir atklāts...

Laikam pienāca tas brīdis, par kuru bija runa, ka viņi mainīs norises vietu un daudzi mirs. Bet... vispār apsveicami, jo viņi to izdarīja visai loģiski - māja nodegs, puse iemītnieku laikam arī... :D un tas, ka Daniela/Elena aizsvilināja tā - arī loģiski. Jā, man patika šis gājiens.
Elena tik demonstratīvi aizmeta sērkociņu, ka pēc manas loģikas, viņam sen vajadzēja nodzist, pirms tika līdz benzīnam, bet nu labi... :D
Un ko es nespēju sagremot ir tas, ka viņa aizsvilināja stalli. Es it kā zinu, ka tas ir tikai seriāls, bet es nespēju uz ko tādu skatīties... Tāpat visās seno karu filmās man nepatīk, kad rāda, kā zirgus ievaino, nogalina... Jo viņi ir tikai nevainīgas radības, kas neko nav izdarījuši un neko arī nevar ietekmēt, tikai cieš cilvēku darbības rezultātā :S drausmīgi....

Wow, nu ko, jāgaida, kas notiks tālāk! Laikam jau manas cerības, ka Benjamins varētu nosvilt būs naivas... bet es tomēr drusku atļaušos padzīvot ilūzijās :D

0

9

Paloma написал(а):

Nav slikti noskatīties 4 sērijas mazāk kā stundas laikā

Man tas liekas ļoti labs rādītājs telenovelei :D Vismaz var atrast laiku tikt ar to galā :D

Paloma написал(а):

a man tas kāreiz ļoti nepatika - ja ne ar Eduardo, tad mirt.

Nuu...Ja cilvēks teorētiski atdod sevi visu otram cilvēkam, mīlestībai, ma tad liekas loģiski, ka viņš kļūst par dzīves jēgu. Tāpēc es nebrīnos, ka viņa gribētu mirt labāk.. pavisam kas cits ir tas, ka nekad neticēju viņu mīlestībai.

Paloma написал(а):

Un man arvien vairāk šķiet, ka Daniela ir Elēna - klavierspēle, piemēram. Un tad atmiņas, kā Elena bija novilkusi kleitu... Sazin kas tur notika, bet man šķiet, ka Elena ir tā, kas staigā dzīva. Arī viņas īpašumtiesības uz māju - mana māja, Elenu dzina prom, utt.

Man jau liekas, ka iepriekšējās nedēļās varēja šķist, bet tagad jau par to varēja pārliecināties :D

Paloma написал(а):

Bet vsp baisi, jā.. viņš nenormāli slims ir, nelabi man metas no viņa...

Man gan ļoti patīk šis varonis! Viņš uzdzen tādu baisumu un ir slimīgs, bet viņam ir savs stils un man ļoti patīk vērot, kā aktieris tiek galā ar Benhaminu! Tāpec es negribētu, lai viņš mirst. Viņš ir interesants.

Paloma написал(а):

un tas, ka Daniela/Elena aizsvilināja tā - arī loģiski.

Viņa tik maziņa ar tām benzīna kannām izskatījās! kurš būtu domājis, ka tik pēc izskata jauka meitene spēj kaut ko tādu izdarīt! bet man tik žēl Latoņas - viņa dzīvo savu meitu dēļ, bet šī gandrīz nogalināja viņu.. Elēna gan izglāba Latoņu :)

Paloma написал(а):

Un ko es nespēju sagremot ir tas, ka viņa aizsvilināja stalli.

Mjaa... Nepatika man tas, protams, arī...Bet nemaz nebrīnos! galu galā Eduardo pameta Elēnu altāra priekšā ķēves dēļ.

Jāā... Izrādās, ka viss bija tikai maska!! Nez kas ir tā sazāļotā meitene? Bet tik ļoti žēl viņas! Mjaa..tāds dīvains spoka atrisinājums :D

0

10

aNgeL написал(а):

Nuu...Ja cilvēks teorētiski atdod sevi visu otram cilvēkam, mīlestībai, ma tad liekas loģiski, ka viņš kļūst par dzīves jēgu. Tāpēc es nebrīnos, ka viņa gribētu mirt labāk.. pavisam kas cits ir tas, ka nekad neticēju viņu mīlestībai.

Nu... Jā, no vienas puses es uzskatu, ka attiecībās ir jāatdod sevi visu, bet no otras puses - es neuzskatu, ka tām beidzoties/izjūkot utt.vairs nav jādzīvo ;)

0

11

Paloma написал(а):

Nu... Jā, no vienas puses es uzskatu, ka attiecībās ir jāatdod sevi visu, bet no otras puses - es neuzskatu, ka tām beidzoties/izjūkot utt.vairs nav jādzīvo

bet viņiem ta nekas nebeidzās un neizjuka. Konkrēti tajā brīdī viņa tip mīl viņu, tādēļ tā saka.. ja viss beigtos, tad nav fakts, ka viņa skrietu taisīt pašnāvību.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 29. - 33.