TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 34. - 38.


EFDE: 34. - 38.

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

34. "Quemar culpas"

0

2

35. "Pasado que duele"

0

3

36. "Guerra oculta"

0

4

37 "Venganza por despecho"

0

5

38. "Guerra por amor"

0

6

34.
Interese rodas, protams, skatoties uz to visu ugunsgreku un domājot kurš izglābsies un kas kā vispār būs! Bet nomira mazāk varoņu nekā bija iecerēts! jauki! Bet... eh.. man Mariela bija te mīļākā varone :( Cik negodīgi! Un Laura izkļuva dzīva! interesanti kādā veidā! Benhamina ainas iespaidīgas.. viņam piestāv uguns! un mira ar savu Elēnas spoku! Un kad tās žurkas skraidīja pa viņu..baismīgi!
un Margotas žēl..un Milēdijas tēva..
Bet izskatās, ka viņi paliks mājā nevis pārcelsies kaut kur! Foršīīī!!!
ļoti patika, ka Elēna aizsūtīja Milēdiju izvēlēties vienu no savām kleitām :)
Rebekas žēl.. Viņa pārdzīvo par Benhaminu! Un vispār palikusi gimeniskāka! Ceru, ka tiešām pateicoties Elēnai izkļūs no cietuma!
Wow.. Korinu pazīt nevar! Tik izmainijusies! Un iemīlējusies Valterā?? Ouuu.. mīlas trijstūris gatavs!
un Elēna Kalkaņo atlabusi! bet vienalga..kaut kas viņas sejas izteiksmēs ir tāds pavisam neuzticams! Rīkojas ar prātu, bet viss liekas tik pārdomāts!
Un izrādās tas tur ir paregojis, ka Elēna Lafe apprecēsies ar Montekristo??? tad jau...es ticu ka tas piepildīsies! bet kā.. kāpēc..
lai nu kāa.. Elēnas Lafe un Eduardo laulība būs anulēta..sanāk, ka Lafe pametīs namu? vispār interesanti , kas starp šiem 3 notiks!

0

7

Mjā, kā viss izmainījās!
Yay, Benhamins ir prom no skatuves :D par Marielu gan žēl... :(
Un Elēna kalkaņo atgriezīsies mājas, wow. Mjā, spocīgā daļa laikam beigusies - vai spoks atgriezīsies? Interesanti, kas tālāk notiks... Anyway, ja nebūs visa tā foršā mistiskā, es nez, vai noturēes manu interesi :D

0

8

Cik Tu neloģiska :P Visu mistiku uzturēja Benhamins, bet tajā pat laikā priecājies, ka viņu novāca :D A man gan žēl.. varonis bija tikai sācis atklāties un tā pēkšņi viņu aprāva, nesaprotot neko kas īsti bija ar spoku, ne ar viņu un Elēnu, ne ar viņu pašu.. Un aktiera spēli šeit man patika vērot, salīdzināt ar iepriekšējām abām telenovelēm, kur viņu redzēju.
Njaa.. laikam pirmā telenovele kur tā vienlacīgi mirst vairāki zināmie varoņi.. vismaz nenāk prātā kāda cita vēl.

0

9

35. - 36.

Elēna Kalkaņo, protams, iespaidīgi uzradās un tā satrieca visus :D Bet kā tā - vienīgā sakarīgā tur Korina.. pārējie tādi želejveida cilvēciņi..un Elēna Lafe... laikam neko citu no viņas nevarēja gaidīt, kā atteikties no Eduardo..tāda mīlestība, ka sajūta, ka grib tikt no viņa vaļā! Tāpēc tik viegli iekrita Elēnas K lamatās! Un vēl tagad ienīst grib Eduardo! aakk.. Ok..Es no Lafe neko īpašu nebiju gaidījusi! Lai gan interesanti, ko viņa iesāks.. Apprecēsies ar Monte, lai atriebtos Eduardo? :D
Layevska ir dievīga  :love:  Māk notēlot stingru, viltīgu varoni un viņas sejā labi parādās Elēnas K patiesā seja.

0

10

37. es jau sāku arvien mazāk skatīties.. tikai paškirstu sēriju, lai redzētu kādas ainas un dažus teikumus noklausījos. Izskatās, ka šie gribējuši kā labāk, bet man viņi atņēma interesi. Vispār jau man patīk atriebību tēmas, bet Elēnai Lafe nepiestāv būt tādai.. Viņa vienkārši nav tāda un neuzskatu, ka pietiekami iemeslu, lai tāda kļūtu.. Vispār kā kārtējā blondā.. Eduardo tak pats pasauca viņu uz stalli pie zirga.. Vai ta tādēļ, lai Elēna pieķertu Eduardo ar sievu? Aii.. dumjas lamatas un sekas vēl dumjākas :D

0

11

Ai, bļin, man toč negribas vairs skatītites un savu laiku tērēt!! Tā Lafe!!! Es nemaz neizteikšos, ko viņa pelnījusi būtu!!! Tāāāāda mīlest'ība! HA! No mīlestības viņā ne ziņas ne miņas... Bļāviens, nodzīvo gadu ar savu vīru, laimīgi nodzīvo, un vēl nepazīst viņu? Kad uzradās Kalkaņo, vispār idiotiski uzvedās - it kā nemaz nezinātu, ka Eduardo viņu mīl un grib būt tikai ar viņu, lai teiktu, ka jā, cīnīsimies kopīgi par mūsu mīlestību. Mani tas tā kaitina!!!
Un viņas atriebība, aukstasinīgums, nežēlība - nu kur tur ir kādas pēdas no mīlestības ? nav tādu... Man tāāā sāp sirds par Eduardo! Nabadziņš... mīļotā šitā nodod... ok, viņa redzēja lamatas, bet tas nav uzreiz iemesls tā rīkoties, nav iemesls izrādīt tādu neuzticību un mīlesstības trūkumu, tādu nežēlību... Grrrrr. Viņš vsp viņu nav pelnījis!!! Ja sākumā es neticēju Eduardo jūtām, tad tagda es neticu Elēnas...

Bet jā, Kalkaņo ir forša - nu, tieši tēlojuma ziņā un tā. ^^ Viņas parastajā uzvedībā gan arī spīd cauri neīstums, bet nu... to jau laikam tik skatītājs redz :D

0

12

Nu interesanti, kādi būs reitingi tagad ar šiem pavērsieniem!  Jo viens ir ka mūsu galā nepatīk tādi pavērsieni, bet tur aiz okeāna varbūt cits skatījums..Vispār tas nosaukums "Elena contra Elena" man saistījās ar to, ka abas cīnīsies par Eduardo, nevis viena pret..īstenībā abas pret, jo Kalkaņo jau arī nepiedod viņam notikušo kāzu dienā.

0

13

Vakar man ar bij doma, ka varētu vai nu pamest vai skatīties 5 min pārskatā, ja nu gadījumā noķert kaut ko interesantu. Bet noskatījos šodienas sēriju un sapratu, ka skatīšos tālāk :D Zīmējot interesanta skatāmviela :D Īsts cirks :D Vispār pašās beigās radās iespaids it kā Elēna Kalkaņo vadītu savu spēli, kurā lielākā marionete ir Elēna Lafe, kura domā, ka ir baigi gudrā, bet īstenibā nesaprot, ka ar viņu spēlējas :D Bet galīgi it kā būtu nomainīta varone! Man neiet kopā tā Lafe kas bija ar tagadējo. Nav ticamības. Bet tik žēl Eduardo! Maz ka mīļotā netic, tak vēl atņemt grib visu! Laikam tomēr Benhamina spoks iedeva viņai pa galvu  :D :D Un vispār.. varēja tak redzēt, ka Eduardo pret Kalkaņo neizturas ne ar kādu mīļumu, tieši otrādi. Vispār interesanti, bet es esmu Kalkaņo pusē šobrīd, lai gan viņa visa notiekošā sakne :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 34. - 38.