TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » ATM: 1. - 3.


ATM: 1. - 3.

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

1. "Regreso mortal"

0

2

2. "Sombras pasadas"

0

3

3.

0

4

es pačolēju biki sākumu. Meiers baigi labi izskatās, kā Danna te uztaisīta, man ne visai. Karla vislabāk izskatās, arī Gerladīne. Nez, vakarā normāli ar skaņu noskatīšos pirmo sēriju, tad iekomentēšu. Nez, moš pagaidām paskatīšos šo noveli, kamēr neapniks.

0

5

A man patīk :D :D Visi aktieri patīk un Danna ar Krisu ārkartīgi patīk :D  :love:  Vienīgais tīri tehniskā ziņā - viņi tā lielās, lielās, ka Elisas veidotāji un vēl izmanto klāt dažus Elisas elementus, piem. mūzikā.. Tieši otrādi, ja jau tip tādi profesionāļi, tad varētu vismaz citu mūziku un tehniski kaut ko jaunu izdomāt! Bet vispār.. man šķiet, ka Elisas pirmā sērija man vairāk patika. Šeit man kaut kā pietrūka, moš parādīsies vēlāk tas..Bet vienalga - man patīk un skatīšos!

P.S Dannu jau vispār tagad diezgan kritizē sakarā ar to plastisko operāciju, ko sev taisījusi.. Es ar nesaprotu, kāpēc viņa to darīja, jo dabiska ļoti skaista bija!

0

6

Jā, baisi ar to sirds izgriešanu un vēl burciņās saliktas..visai tāds baiss skats tas.
Un, jau nākošā slepkavība. Un, visas kaut kā pazīstamas, ta kā kaut kāda sakarība jau paradās. Un, tieši Matilde atrada vinu....šausmīgi laikam kaut ko tādu būtu redzēt, nav brīnums, ka viņa gluži vai histērija un protams metas sava bijušā vīra skavās.  :D  :)
Rodrigo un Piedadas ainas skaistas..man patīk tās viņas atmiņas ( ar cukuru  :D  :love: ). Jā, un izskatijās, ka abiem velk uz skūpstu, bet jā...tas tomēr būtu pāragri. :D 
Danna tik skaista tai rozā kleitā.!!!  :love:  :love:  :love:

0

7

Christian izskatas tik vecs ka vinjam tikai doktoru hausu speleet. kur ir openning muzika?

0

8

rodrigo_reyes написал(а):

Christian izskatas tik vecs ka vinjam tikai doktoru hausu speleet.

Novecošana ir dabīga cilvēku dzīves norise. Un Kristians, protams, izskatās arvien vecāks, taču pietiekami izskatīgs, lai tēlotu galvenās vīriešu lomas :)

0

9

Manuprāt, Kristians Meiers izskatās savam vecumam lieliski!  :love:  :P

0

10

Aww…man patika, ka Rodrigo teica Piedadai, ka atgūs viņu. :love:  Un, vispār abi kopā tik jauki izskatās!!!  :love: ( Īstenībā šis pāris diezgan ātri iemīlēts, jo vnk uzreiz var sajūst abu ķīmiju, tie skatieni un pieskārieni….ak, ak… :love:  :love:  :love: )
Nabaga Matilde..visu to pārdzīvo, un kad tas līķis rādās tad tiešām izskatās baisi. ( Akvārija….intresanta izvēle, un pat pabaisa savā ziņā)
Ak, un īstenībā es gaidīju, ka Rodrigo turēs aizdomās par slepkavību. Nu, it kā jau loģiski, kad viņš ierodas, viss tas sākas.  Un, atklājas pamazam arī Rodrigo pagātne. ( kaut kāds notikums...kurā viņš kādu laikam nogalināja... :| )
Wow  :O ..un es negaidīju, ka Hulians pārgulēs ar Matildi….nu es sāku apšaubīt viņa lielo mīlu prêt Piedadu. Varbūt, viņš to izdarīja greisirdībā prêt Rodrigo... :dontknow:
Kad Kamilla aizgāja, tas sekojošais skatiens ..pabaisi..negribētos, lai viņa būtu nākamais upuris. :disappointed:
Wow un Matildes sapņi baisi…redzēt sevi mirušu tai akvārija…
Ak.. skūpsts starp Rodrigo un Piedadu…ak, tik skaista aina…..Neko nesaka, bet vienkarši noskūpsta viens otru…patiesībā vārdi tiešām nebija vajadzīgi šai ainā.!  :love:  :love:  :love:

0

11

To kkaada lv kanaalaa radiis no 8 septembra, vai kaa?

0

12

rodrigo_reyes написал(а):

To kkaada lv kanaalaa radiis no 8 septembra, vai kaa?

Nē, no 8. septembra pa kanālu Telemundo.

0

13

aNgeL написал(а):

Nē, no 8. septembra pa kanālu Telemundo.

Skaidrs. To Latvija neraada, jap?

0

14

rodrigo_reyes написал(а):

Skaidrs. To Latvija neraada, jap?

Nē. Vispār Latvijā nerāda spāņu valodas kanālus, man liekas.

0

15

Mariposa написал(а):

Un, visas kaut kā pazīstamas, ta kā kaut kāda sakarība jau paradās

Aha! Augstas sabiedrības sievietes, ap 30 gadiem, kuras it kā devušās romantiskā randiņā.. Ar to jau var noteikt, ka slepkava ir vīrietis.

Mariposa написал(а):

Un, tieši Matilde atrada vinu....šausmīgi laikam kaut ko tādu būtu redzēt, nav brīnums, ka viņa gluži vai histērija un protams metas sava bijušā vīra skavās.

Karla tik labi notēloja šos brīžus! Matildei tiešām liela trauma tagad! Šitādu skatu ieraudzīt noteikti ir šausmīgi.

Mariposa написал(а):

Aww…man patika, ka Rodrigo teica Piedadai, ka atgūs viņu.   Un, vispār abi kopā tik jauki izskatās!!!   ( Īstenībā šis pāris diezgan ātri iemīlēts, jo vnk uzreiz var sajūst abu ķīmiju, tie skatieni un pieskārieni….ak, ak…      )

Piekrītu! Šis ir spēcīgs pāris, kuriem pietīk ar pirmo mirkli, lai saredzētu viņu ķīmiju!  :love:  ļoti interesanti, kāds sižets viņiem abiem paredzēts visas telenoveles garumā, ja jau no pirmās sērijas skaidri zināms, ka mīl viens otru un nav vajadzīgas sērijas iemīlēšanās procesam :D

Mariposa написал(а):

Akvārija….intresanta izvēle, un pat pabaisa savā ziņā)

Izskatās iespaidīgi akvarījā!!

Mariposa написал(а):

Un, atklājas pamazam arī Rodrigo pagātne. ( kaut kāds notikums...kurā viņš kādu laikam nogalināja...  )

Tā izskatās.. Kā pats teica, tad tā bija pašaizsardzības vai kkas tāds.. Interesanti!

Mariposa написал(а):

Wow   ..un es negaidīju, ka Hulians pārgulēs ar Matildi….nu es sāku apšaubīt viņa lielo mīlu prêt Piedadu.

Mjaa.. Hulians tikai izmanto nabaga Matildi un tagad viņš man vairs nepatīk!

Mariposa написал(а):

Kad Kamilla aizgāja, tas sekojošais skatiens ..pabaisi..negribētos, lai viņa būtu nākamais upuris.

Mhmm.. :S vēl tā mūzika! un visu laiku ik pa brīdim izmanto tādus iebiedēšanas elementus - sekošanu, mūziku.. ej nu sazini, kurš būs nākamais upuris!

Mariposa написал(а):

Wow un Matildes sapņi baisi…redzēt sevi mirušu tai akvārija…

Sapnis baiss... Ar rokām un kājām pa asinīm, tad ieraudzīt sevi, tad tās asinis.. brrr..

Mariposa написал(а):

Ak.. skūpsts starp Rodrigo un Piedadu…ak, tik skaista aina…..Neko nesaka, bet vienkarši noskūpsta viens otru…patiesībā vārdi tiešām nebija vajadzīgi šai ainā.!

Tas kā abi skatījās viens uz otru jau liecināja par to, ka tuliņ abi padosies! Skaisti!!  :love:  Un dziesma tāda ar jauka :)

0

16

aNgeL написал(а):

Aha! Augstas sabiedrības sievietes, ap 30 gadiem, kuras it kā devušās romantiskā randiņā.. Ar to jau var noteikt, ka slepkava ir vīrietis.

Jā, to ka slepkava ir vīrietis varēja jau saprast no pirmās sērijas!  :D 

aNgeL написал(а):

Piekrītu! Šis ir spēcīgs pāris, kuriem pietīk ar pirmo mirkli, lai saredzētu viņu ķīmiju!  :love:  ļoti interesanti, kāds sižets viņiem abiem paredzēts visas telenoveles garumā, ja jau no pirmās sērijas skaidri zināms, ka mīl viens otru un nav vajadzīgas sērijas iemīlēšanās procesam :D

Jā, viņiem ir spēcīga ķīmija!  :love:  Jā, intresanti kā būs ar abiem, jo abi jau mīl viens otru, bet vajadzēs jau laikam laiku, lai aizmirstu un piedodu pagātnes nodarījumus.

aNgeL написал(а):

Karla tik labi notēloja šos brīžus! Matildei tiešām liela trauma tagad! Šitādu skatu ieraudzīt noteikti ir šausmīgi.

Jā, piekrītu, Karla bija lieliska šajā ainā!  :)

aNgeL написал(а):

Mhmm.. :S vēl tā mūzika! un visu laiku ik pa brīdim izmanto tādus iebiedēšanas elementus - sekošanu, mūziku.. ej nu sazini, kurš būs nākamais upuris!

Es spriežu, ka varbūt uzreiz kaut kādus galvenos varoņus nenovāks, es tā ceru, protams. 

aNgeL написал(а):

Tas kā abi skatījās viens uz otru jau liecināja par to, ka tuliņ abi padosies! Skaisti!!  :love:  Un dziesma tāda ar jauka :)

Jā, es par šo mirkli jūsmoju!  :love:  :love:  :love:  ( Noskatijos vairākas reizes  :D  :blush: ) Jā, dziesma ar skaista, ceru, ka vēl kaut kad parādīsies un uzzināsim, kas tā par dziesmu!  :D  :)

0

17

Mariposa написал(а):

Jā, to ka slepkava ir vīrietis varēja jau saprast no pirmās sērijas!

Tas gan.. Jau no pirmajām minūtēm tas skaidrs bija :D

Mariposa написал(а):

Es spriežu, ka varbūt uzreiz kaut kādus galvenos varoņus nenovāks, es tā ceru, protams

Es arī domāju tāpat...Laikam kādu laiciņu padzīvos vēl :D Bet vispār tā pabaisi, kad nevar zināt, kuri varoņi paliks un kuri nē!

0

18

aNgeL написал(а):

Bet vispār tā pabaisi, kad nevar zināt, kuri varoņi paliks un kuri nē!

Tas gan! Ta kā intriga paliek uz ilgāku laiku! :)

0

19

Šodien redzēju 1. sēriju. Skatījos Karlas un Kristiāna dēļ. Viņas Virdžinija man nu ļoti patika "Mas sabe el Diablo", un Matildē neesmu vīlusies. Viņa - saules stariņš telenovelē.. jā, man baigi nepatīk Dana un Rafaels ar' nav mans sapņu princis.. un esmu vīlusies Kristiānā  :tomato:  Kas ar viņu notika??? Kāpēc tik stipri novecojis?? Protams laiks nestāv uz vietas, viss mainās, taču piem. Rikardo Alamo izskatās savā jaunā telenovelē vienkārši WOW :love: Varbūt es mainīšu savu viedokļi.. taču pagaidām esmu šokā..  :dontknow:   Noteikti skatīšos tālāk Karlas dēļ.. un "mazliet" biedējošā atmosfēra = mana iecienītāka.. :flirt:

0

20

Tāds prieks, ka arī skaties :) Un, ka Karla patīk  ^^  Nja, piekrītu, ka Kriss vecāks izskatās.. bet nu.. neko darīt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » ATM: 1. - 3.