TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 39. - 43.


EFDE: 39. - 43.

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

39.

0

2

40.

0

3

41.

0

4

42.

0

5

43.

0

6

39.
Kāāā man patika tas brīdis, kad Eduardo pateica E. LAfe, ka vecmāmiņas nauda ir viņu mainījusi, ka tā vairs nav tā Elēna, kuru viņš mīlēja! Tas viss tik labi skanēja!
Bet nu.. vispār jau nav jābrinās, ka pēc visas spokošanās Hironu namā Lafei ir jumts nobraucis.. Apprecēties ar Montekristo pēc visas viņa attieksmes darījuma dēļ.. glupa! Bet nu slikti, ka neklausa tēvu, jo šim ir taisnība - visvairāk no atriebības cietīs viņa pati! (Vienīgais es nespēju iedomāties, kas notiks tāds tālajā nākotnē, kas pierādīs, ka Eduardo nav bijis ar E. Kalkaņo)

0

7

40-43
Mm..Eduardo tiešām foršs palicis! Un man patīk, ka tā kalpone noklausās Dulces sarunas! :) Un kā Eduardo pateicis, ka par spīti visam aizsargās Elēnu! A viņa šitā izdarās! Un vēl netic, ka Montekristo ir noziedzinieks! Nu nu...uzskata sevi par visgudrāko, lai gan pieļauj vienu kļūdu pēc otras un vēlāk nožēlos visu!
Kalkaņo attieksme pret Latoņu ir tik šausmīga! Bet kā ļaundares tēls viņa ir fantastiska!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: 39. - 43.