TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » ATM: 4. - 8.


ATM: 4. - 8.

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

4.

0

2

5.

0

3

6.

0

4

7.

0

5

8.

0

6

Kaut kā pārāk ātri salaba Pjedada un Rodrigo! Man tā liekas slikta zīme viņu nākotnei!
Ak, tāa.. hmm..Kamilla(?) nu Himenas Duke varone ir wnk neciešama! Nabaga Tatjana..
Man dikti patīk,  ka visas slepkavības caurvij tā dziesma kā tāda simbolika!

0

7

savādi.. paralēli skatos Sacrificio de Mujer. tur mani baigi tracina Džeraldine (man vispār viņa nekad nav patikusi), bet viņas Tatjana iepatīkas. un jā... seriālos parasti simpatizēju ļaundariem. laikam Džeraldinei labāk padodas labas varones, tādas kā Tatjana: jaukas, lieliskas draudzenes. ar lielu interesi sekoju līdzi tam, kas notiek viņas dzīvē ^^ 

Ak, tāa.. hmm..Kamilla(?) nu Himenas Duke varone ir wnk neciešama! Nabaga Tatjana..

Kamila - maita... nu kā tā var? ceru, ka viņu nogalinās.. ir to pelnījusi :angry:
Hulians.. nezinu ko teikt.. no vienas puses viņš man patik, bet... kā spēlējas ar Matildes jūtam, ņirgājās par viņu. gulēja ar Matildi, bet domās bija ar citu. un stulbs ielūgums pasēdēt draugu lokā? nu labi... Matilde lieliski zina par Huliana jūtam un nolēma aiziet, taču viņa joprojām mīl. un Matildes gadījumā mīlestība padara vāju (!) Hulians *man liekas* to zina un izmanto.. vispār viņš ir diezgan savāds..
patik Maurisio. nav nekāds skaistulis.. apburošs vīrietis es teiktu... manuprāt ar viņa palīdzību Matilde varētu aizmirst bijušo... :flirt:
par galv. varoņiem man nav ko teikt. kaut kā nepietek tur.. imho  :dontknow:
sērijas beigas.. brrrrrrrr. slepkava atsūtīja Evai sirdi.. slikta zīme. laikam viņu nogalinās  :'(   
o! aizmirsu vēl vienu lietu... 7. sērijas anonsā beigas Kristiāns bija tik smuks...  :love:

Отредактировано Oleksaster (17.09.2010 01:40)

0

8

Aw, Tev avatarā šī bildīte, kuru es tāāāa dievinu  :love:  :love:
Atkarībā vēl kāds tam  aktierim ļaundaris tiek - tur jau arī dažādi veidi! var būt tāds fascinējošs ļaundaris un var būt tāds histēriskais :D
Man Geraldīne Basāna iepatikās no Sonar no cuesta nada. Tur viņai bija labā loma, tādēļ ar tādām arī asociējas :D
Un Himena Duke man iepatikās Analiā, bet šeit Kamilla patiešām ir vienkārši drausmonīga! Nebrīnītos, ja būtu slepkavas upuris, ar viņas uzvedību!

0

9

Aw, Tev avatarā šī bildīte, kuru es tāāāa dievinu

Jap, bildīte ir burvīga.. man ar' ļoti patik..  :love:

Man Geraldīne Basāna iepatikās no Sonar no cuesta nada. Tur viņai bija labā loma, tādēļ ar tādām arī asociējas

Es viņu tur neatceros  :D Nu ļaundaris viņš ar' Āfrikā ļaundaris.. kāds viņš būs atkarīgs no paša aktiera. Daudziem es aizliegtu spēlēt labas/ļaunas lomās. Piemēram Mara Kroato... nepiestāv viņai labas. Pati smaida, bet acīs.. viltība. Es visu laiku gaidu, kad viņas varone kādu nobeigs.. :D Domāju.. Tāpēc ar' laba Geradīne nekaitina ^^ Atvainojos par off-topu  :)

0

10

Oleksaster написал(а):

Es viņu tur neatceros

Viņa, ja nemaldos bija galvenā varoņa māsa, kas bija samīlējusies galvenā varoņa labākajā draugā Luisā.. Liliana viņu sauca, liekas.. a šis Luiss viņu uzskatīja par jaunu vai kāa.. nu karoče man patika šis pāris :D

0

11

Jā,Geraldīnes varone Kā sapnī bija Liliāna,lai gan visi viņu dēvēja par Liliju,no sākuma Luisu mulsināja Lilijas interese par viņu,jo uzskatīja,ka abu vecuma starpība ir pārāk liela,tomēr vēlāk atbildēja viņas jūtām,Geraldīne seriālā bija visu laiku,tāpēc es viņu gan labi atceros.

0

12

aNgeL написал(а):

Kaut kā pārāk ātri salaba Pjedada un Rodrigo! Man tā liekas slikta zīme viņu nākotnei!

Ak, nu jā paātri, bet man patika kā viņš teica, ka vienmēr būs viņas Rodrigo un viņa viņa Piedada.  :love:
Man īstenībā palika mazliet žēl Hulliana, varbūt nevajadzētu, jo viņš pats arī piekrāpa Piedadu ar Matildi, bet tomēr...viņa asaras.  :blush: Viņš noteikti daudz cerības saistita ar Piedadu un tagad ieradās Rodrigo, kurš visu šo laiku bijis prom un Piedada uzreiz izvelējās viņu, lai gan tas bija Hullians, kas allaž viņai bija blakus. Bet, protams, tas, kas neliek līdz galam viņam jūst līdzi ir tas, ka viņš spelējās ar Matildes jūtām. :disappointed:
Īstenibā es pat gaidīju, ka viņš varētu pateikt Rodrigo to, ko viņš pateica..ka ja viņš nodarīs pāri Piedadai, viņš viņu nogalinās!

aNgeL написал(а):

Ak, tāa.. hmm..Kamilla(?) nu Himenas Duke varone ir wnk neciešama! Nabaga Tatjana..

Piekrītu, ka Kamilla ir neciešama, it īpaši ja tā karas kaklā māsas vīram. ( bijušajam laikam vai kaut ko jaucu? ) Un vispār, man ļoti patīk Tatjana. ( Ak, īstenibā man visas Heraldīnas lomas bijušas simpātiskas...pat Belinda no Tierras :D, lai gan viņa tai seriālā bija tā neciešamā! :D)
Šo Dukes Kamillas lomu nemaz nevar salidzināt ar to dievīgo Kamillu, kas viņa bija El Rostro de Analia! :love:

Par nākamajām sērijām.
Jā, Kamilla kļūst arvien neciešamāka..patiesībā tā aina dušā... sākumā, kad neredz tā cilvēka seju tad jau liekas, ka būs kas mistisks, bet man bija nojauta, ka tas būs tikai Bendžamins.  :D  Nē, nu vēl pie tam māsas dzīvokli un ar viņas vīru.  :O  :no:  Slikta meitene!  :D  Bet, man vēl negribētos, lai viņu nogalina.
Wow un tai insperktorei atsūtija to sirdi... :O  Tas gan bija pārsteigums, bet mistiski...nez vai tiešām ar to slepkava cenšas kaut ko pateikt?

Отредактировано Mariposa (19.09.2010 14:52)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » ATM: 4. - 8.