TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » HURTS


HURTS

Сообщений 1 страница 20 из 60

1

Mana jaunā mīlestība mūzikas pasaulē kopš vakardienas :love: Klausos un lidoju vairākus tūkstošus metru virs zemes :love:

http://3.bp.blogspot.com/_0j0mlceWh38/TIUkHGBfEWI/AAAAAAAAC_U/z3DD7DFeApw/s640/Hurts.jpg

Hurts ir britu sintpopa apvienība no Mančestras, Apvienotajā Karalistē, kuras sastāvā ietilpst divi dalībnieki Teo Hačkrafts (angļu: Theo Hutchcraft) un Adams Andersons (angļu: Adam Anderson).[1]
2009. gada jūlijā grupa parādījās kā dienas grupa (angļu: Band of the Day) interneta vietnē guardian.co.uk.[2] Grupa ieņēma ceturto vietu BBC veidotajā aptaujā "Sound of 2010". Grupas dziesmu "Wonderful Life" remiksēja pazīstamais ASV producents un dīdžejs Artūrs Beikers (angļu: Arthur Baker). 2010. gada sākumā apvienība klajā laida savu pirmo oficiālo singlu "Better Than Love", un pirmo reizi uzstājās koncertā. Dziesma "Illuminated" tika izmantota Sky1 HD reklāmā, kurā televīzija reklamēja savas populārākās programmas augstas izšķirtspējas standarta televīzijas kanālā.
Apvienības debijas albums, kura nosaukums ir "Happiness" klajā tika laists 2010. gada 6. septembrī.[3] Albumā ir iekļauta dziesma "Devotion", kas ir duets ar austrālijas popdziedātāju Kailiju Minogu.

Avots: http://lv.wikipedia.org/wiki/Hurts

Pašreiz populārākā HURTS dziesma - Stay:

Un šie puikas arī ir no UK  :crazyfun:

0

2

Otra, ļoti populāra dziesma "Wonderful life" - man ārkārtigi dziesmas vārdi patīk  :love:

On a bridge across the *Severn* on a *Saturday* night,
Susie meets the man of her dreams.
He says that he got in trouble and if she doesn't mind
He doesn't want the company
But there's something in the air
They share a look in silence and everything is understood
Susie grabs her man and puts a grip on his hand as the rain puts a tear in his eye.

SHE SAYS:

Don't let go
Never give up, it's such a wonderful life
Don't let go
Never give up, it's such a wonderful life

Driving through the city to the temple station,
Cries into the leather seat
And Susie knows the baby was a family man,
But the world has got him down on his knees

So she throws him at the wall and kisses burn like fire,
And suddenly he starts to believe
He takes her in his arms and he doesn't know why,
But he thinks that he begins to see

SHE SAYS:

Don't let go
Never give up, it's such a wonderful life
Don't let go
Never give up, it's such a wonderful life

Don't let go
Never give up, it's such a wonderful life
Don't let go
Never give up, it's such a wonderful life

SHE SAYS:

Don't let go
Never give up
Don't let go
Never give up, it's such a wonderful life

wonderful life, wonderful life, wonderful, wonderful, wonderful life
wonderful life, wonderful life, wonderful, wonderful, wonderful life

Don't let go
Don't let go

Отредактировано cravey (06.02.2011 22:25)

0

3

Par šo dziesmu arī esmu sajūsmā  :love:

0

4

Eu bāc viņam ir dikti forša balss  :love:

0

5

Inetux написал(а):

Eu bāc viņam ir dikti forša balss

Jā, jo īpaši skrien tirpas pie zemajām notīm  :love: Un yay, Inetux, tev arī patīk  8-)

0

6

Jā, es tagad to vien daru kā klausos "Wonderful life"

0

7

Biju dzirdējusi viņu pa radio un baigi patika viena dziesma.. tikai nezināju ne kas izpilda, ne kā sauc... tagad atradu...

Tā arī ir man mīļākā no visām dzirdētajām... bet balss tiešām viņam perfekta.. :)

0

8

Man arī neieskaitot visas te jau ieliktās dziesmas no Kristas patīk arī šitā:

Es nezinu kāpēc, bet ļoti patīk vārdi...

Taču mūzika viņiem visām dziesmām nepārspējama.. :)

0

9

Izrādās es protams esmu dzirdējusi šo to no viņiem darbā, kas Ilžuks uzslēdz Star FM vai Dačuks Skonto. Bet kā es viena vai arī mājās, es lielākoties klausos SWH rock vai arī datorā Lynnyrd Skynyrd sajaukumu ar Led ZSeppelin un dažreiz Glee cast iedziedājumus. Tā es pilnīgi neko nezinu, kas šobrīd notiek mūzikas pasaule.

0

10

albalonga написал(а):

Bet kā es viena vai arī mājās, es lielākoties klausos SWH rock vai arī datorā Lynnyrd Skynyrd sajaukumu ar Led ZSeppelin un dažreiz Glee cast iedziedājumus. Tā es pilnīgi neko nezinu, kas šobrīd notiek mūzikas pasaule.

Principā man tā pat. Vai nu es klausos vecos labos roka gabalus, vai arī Radio101 un Glee gabaliņus..Par jaunākajiem mūzikas veikumiem es uzzinu no savas popa apsēstās māsa. Brīžiem šķiet, ka viņa klausās tikai to, kas ir topā. Bet nu kopumā es par viņiem arī no šitā topika uzzināju.

0

11

Inetux написал(а):

Vai nu es klausos vecos labos roka gabalus, vai arī Radio101 un Glee gabaliņus..Par jaunākajiem mūzikas veikumiem es uzzinu no savas popa apsēstās māsa

Principā man tas pats, bet dažādas jaunās mūzikas es dabūnu seriālos vai klipos, kas ielikti YouTube.

0

12

Nu šitos es principā atradu pateicoties Vampire Diaries, jo tur sērijās ir skanējusi gan "Wonderful life", gan arī "Stay" pagājušajā sērijā :)

0

13

cravey написал(а):

Nu šitos es principā atradu pateicoties Vampire Diaries, jo tur sērijās ir skanējusi gan "Wonderful life", gan arī "Stay" pagājušajā sērijā

Man atkal viens subscribes YouTube lietotājs bija izveidojis klipiņu par Hloju un Oliveru pie Hurts Illuminated.. :)

0

14

Jaunais HURTS video klips dziesmai "Sunday"

Baigi dziļā jēga tam video, kuru es nevaru sadabūt iztulkot savā glavā, jāskatās vēlreiz un vēlreiz...

0

15

Tātad HURTS uzstāsies Positivus festivālā šogad. Kurš laidīs? Es droši vien kā laidīšu.

0

16

AAAAAAAAAAA, ES GRIBUUUUU, AAAAAAAAA! Inetux, braucam kopā?  :crazyfun: Eju čekot infu :crazyfun:

0

17

Man mammai kā reiz draudzene Salacgrīvā dzīvo, māti jau piecēlu - mēs braucam :D YAY! Tik jāsagaida, kad vienas dienas biļetes sāks pārdot, ta kā HURTS uzstājas 15.07 :)

0

18

Es droši vien, ka arī vienas dienas biļeti pirkšu.

0

19

25Ls vienas dienas biļete - nu baigi piķo, bet nea, es tikko dzirdēju jauno HURTS dziesmu, tas mani vēl vairāk pārliecināja, me ir gatava maksāt un iet 1h vnk lidot debesīs  :love: Uztaisīšu to sev par vārda dienas dāvanu  :crazy:

Отредактировано cravey (04.05.2011 01:27)

0

20

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » HURTS