TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Fin

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

tagad noskatijos pedejo seriju labi ka visu nofilmeju apsolu ka uzrakstišu aprakstu tikai velak jo tagad ira tads šoks un bezgaligi raudu jo no Vētras nespešu šķirties nekad :cray: sorry bet tiešam rokas drēbuļo :bad: bet fin ir kolosalais apsolu ka pec kadas 1 stundas apraksts bus :sorry:

0

2

Jā, pēdējā sērija ir super. Jau sen viņu skatījos... :rofl:

0

3

Ai, HuLiA, neraudi! ;) Viss taču beidzās labi!
Es vienmer cenšos noskatīties telenoveles pēdējo sēriju, pat ja visu neskatījos. Šodien palūrēju...
Nu ja, man patika tās Marijas terēzes dzemdības kāzu laikā... :D

0

4

Nē, vislabākais ir, ka Santos grib dēlu, a dzimst meitas. Un Kad beidzot ir dēli, neviens viņam neko nesaka. Šis jau atkal domā, ka meitas. A MariTere parāda, lai šis paceļ sedziņu uz augšu un tad šis ierauga, ka ir 2. dēli... :rofl:

0

5

albalonga написал(а):

Nē, vislabākais ir, ka Santos grib dēlu, a dzimst meitas. Un Kad beidzot ir dēli, neviens viņam neko nesaka. Šis jau atkal domā, ka meitas. A MariTere parāda, lai šis paceļ sedziņu uz augšu un tad šis ierauga, ka ir 2. dēli...

Tas arī! Un Solitas kaprīzes? Man pat palika žēl Alīrio...

0

6

Es jaun sen arī, pēc labalongas sagādātajām iespējām, nolādēju un noskatījos pēdējo sēriju. Un jāskaa - tā tiešām bija satriecoša. Humora, vienkārša smaida un laimīgas pabeigtības pilnaa...  :heart:
Un albalonga - tv nevar nepiekrist - tas bija pats labākais...  :rofl:

0

7

:lol:  ;) nu uzpriecina tas ka var ari i neta paskatities la tormentu :lol: ak ja tas humors ar solitu un pašas beigas kad mari tere santosam morali skaitija bet viņš vi
nu uzķera aiz (vienas aizmugures viētiņas :lol: ) tad vel meitas smejas :lol: nu visspar la tormenta the best un priecajos ka gandriiz katru nedeļas vakaru 10 menešus skatijos un iztereju laiku uz  vētru viņa ira kolosala :heart:

0

8

jaa, veetru tik ilgi raadiija, ka pat neticu,ka vinjas vairs nebuus. nju jaa, peedejaa seerija diezgan smiekliiga, skaista.. neesmu jau veetras fane, bet seriaals bija ok ;)

0

9

;) nu kads neskatijas pedeejo seriju ielikt jums atstastu??

0

10

es labprāt atstāstu izlasītu.  ^_^

0

11

ok!bet citi ka jums????

0