TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Jauns video!


Jauns video!

Сообщений 1 страница 20 из 52

1

Ak dievs! Pecados Ajenos ir tāda intriga! es dabūju redzēt šito video, jums tas ir vnk jāredz!

http://www.nbcumarketplace.com/marketpl … video.html

0

2

Aaaaaaaaaa!!! Ak Dievs!!! Es tik ļoooti gribu šo seriālu!!!! Lorena vispār.. tik skaista!!! Un sižets... ārprāts, kā es gribu!! A viņu jau filmē, nē? kad filmēs???

0

3

Ak tu mūžs. Tā reklāma ir vienkārši satriecoša un tas sižets - pat nespēju neteikt, ka tā ir ideāla. Noteikti skatīšos - nebiju pilnīgi pārliecināta, bet tagad 100%. un vispār kāds nezina vai tā dziesma beigās Damien Rice  - The blowers dauther būs seriāla muzikālā tēma??? Jā tā - tad es vienkārši ģibšu.  :swoon:
Un Paloma - albalonga teica, ka jau filmē un rādīs pēc Zorro beigšanas, bet vēl pa vidu būs starplaiks.

0

4

Vai.. tagad miglaini pat to atceros. Em, a kad tas sasodītais Zorro beigsies?? :D
Nu reklāma jā - tik super!!! Vispār telemundo sanāk baigi labas angliskās reklāmas - ecdd reklāmu arī dievinu! :)

0

5

Nu Anitai arī bija dievīga. Neesmu redzējusi PdG - būs jāpameklē.Zorro beigsies šķiet 27. jūlijā, tad vēl starplaiks. Nu man šķiet, ka nekur datums vēl nav konkrēti pateikts.   :/

0

6

Aaaaak - kaut nu tas starplaiks būtu īsāks!!! :):):)

0

7

vai mums gadījumā visiem nevajadzētu uzrakstīt uz TV3, ka mēs gribam šito seriālu?

0

8

njā, bet vienu nedaudz smieklīgu lietiņu tajā video nofiksēju - tur kur rāda, ka ziņās tiek meklēta (starp citu - vai kāds tika dzirdējis, kā Lorenas tēlu sauc?), tur ir redzama bilde no ECDD :D

0

9

angelina написал(а):

vai mums gadījumā visiem nevajadzētu uzrakstīt uz TV3, ka mēs gribam šito seriālu?

Nu nezinu gan vai viņi vēl pirms ir redzēti reitingi un vai cilvēki skatās un ir ieinteresēti tā varēs. Kad sāks rādīt - tad jā. Kaut līdzi ar visiem reitingiem, jo patiešām domāju, ka būs labi reitingi.  ;)

angelina, tev arī ir daudz sakaru un informācijas - nezini, vai tur dzirdamā dziesma ir telenoveles tēma?  :nezinu:

0

10

danna написал(а):

Nu nezinu gan vai viņi vēl pirms ir redzēti reitingi un vai cilvēki skatās un ir ieinteresēti tā varēs. Kad sāks rādīt - tad jā. Kaut līdzi ar visiem reitingiem, jo patiešām domāju, ka būs labi reitingi.   

angelina, tev arī ir daudz sakaru un informācijas - nezini, vai tur dzirdamā dziesma ir telenoveles tēma?

reitingi būs paši labākie! es tam ticu! neviena aktrise nevar parādīt tādas emocijas kā Lorena! un ar katru viņas telenoveli paliek vēl un vēl labāk!

bet par to dziesmu nu gan nezinu...  :nezinu:

0

11

Nu tak pašā reklāmā šķeit uzrunā viņu - Natālija. ;) Un jā, angelina, to bildi arī piefiksēju. :P Interesanti gan. :D danna - ja jau tu to dziesmu zini, tad šaubos, vai tā būs telenoveles tēma, amnuprāt tai jābūt jaunai dziesmai, nē?  :nezinu:

0

12

aaahh... wowww :) super super super!!! iipashi ka galvenaajaas lomaas tik miilji 2 aktieri !!! toch var nomirt gaidot sho seriaaalu!!! izkust var skatoties reklaaamu!!!  :heart:

0

13

a es pat īsti neklausījos :D es visu laiku lasīju angļu titriņus apakšā :D tātad Natālija... :)

0

14

tikko sapratu, ka arii muuzikaa neieklausiijos :D

0

15

Pfff.. es gan klausījos - man spāņu mīļāka valoda :P Bet kaut ko no titriem ar paspēju izlasīt. :D

0

16

man jau ar spāņu ir daudz mīļāka, bet pagaidām angļu es mācos jau ilgāk un tomēr vairāk saprotu...

0

17

video iespaidīgs. video dikti ieinteresēja, jo tur ir no viktorija tā aktrise, kas man ļoti patīk, itīpaši kā ļaunā viņa būtu perfekts, kā nekā viņa viktorijā notēloja tik perfekti savu aukstumu un  vienaldzību. bet atklāti sakot droš vien neskatīšo, jo lorena patiešām nepatīk.

0

18

kāpēc tev Lorēnīte nepatīk?  :O

0

19

vienkārši nepatīk, kautkas no viņa iskata un kaut kas no paša tēlojuma.
nepatīk un vis, diezgan grūti pamatot zinot cik ļoti tev viņa patīk.

0

20

angelina написал(а):

man jau ar spāņu ir daudz mīļāka, bet pagaidām angļu es mācos jau ilgāk un tomēr vairāk saprotu...

A man.. Nu laikam angliski labāk.. Nezinu pat.. :D Bet spāņu jau pateicoties seriāliem labi zinu. :) Pietiekoši lai sakarīgi skatīties tos spāniski. :)

pinocchio - ne tev Kolunga, ne tev Lorēna patīk.. kas tas ir?? :D Patiesībā nespēju saprast, kā var nepatikt viņas izskats - tāda skaistule!!! Kā nekā vienīgā varone, nevis varonis, no kuras kūstu, skatoties uz viņu. :) Un tēlošana - manuprāt, super!!! Tik ticami, tik.. aaaa!! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Jauns video!