TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Jauns video!


Jauns video!

Сообщений 21 страница 40 из 52

21

njā, bet tagad arī skaidrs, kāpēc nosaukums ir "Svešie grēki"...

0

22

man ir daudz sva'dāka gaume laikam to jau būsiet pamanījusi. man nepatīk daudzas aktrises kuras citi dievina
nu neuzskatu viņu par tādu skasituli

0

23

nju mana miilestiiba pret spaanju val ir daudz, dauidz, daudz lielaaka nekaa pret  citaam val ;)

0

24

Jā, klipiņš super... :D  Paldies, angelina...

0

25

Jā, un par pirmizrādi. Tagad tikai ir izsludināts, ka pēc Zorro La Esclava Isaura rādīs divas sērijas. Kopumā netā informācija, ka tas tā varētu būt visu augustu un Pecados Ajenos varētu būt lielā rudens sezonas sākšanās pirmizrāde - tātad ne agrāk kā augusta beigās/septembra sākumā...

0

26

Jā, un vēl - Zorro pēdējā sērija ir 23. jūlijā...

0

27

Nju skaidrs.. Gaidīsim.. gaidīsim.. ļoooti!!!

0

28

albalonga написал(а):

Jā, un par pirmizrādi. Tagad tikai ir izsludināts, ka pēc Zorro La Esclava Isaura rādīs divas sērijas. Kopumā netā informācija, ka tas tā varētu būt visu augustu un Pecados Ajenos varētu būt lielā rudens sezonas sākšanās pirmizrāde - tātad ne agrāk kā augusta beigās/septembra sākumā...

jā, Lorenas forumā ar kkas tāds bija, tikai ar to visu lielo sviestu nesapratu, kas tur īsti ir. bet to Isauru itkā rāda jau otro reizi, ne? kkā stulbi...

0

29

Nu Telemundo cik sapratu pirmo... Tā ir Brazīļu telenovele, bet Telemundo ieskaņoja spāņu valodā un rāda. Un starp citu, tas ir diezgan populārs...

Bet galvenais - Pecados Ajenos filmē + Telemundo tagad liek trumpi uz to, kā uz grandiozāko rudens pirmizrādi. Man šķiet, ka tas ir lieliski, jo visi pārējie projekti vai nu iesaldēti, vai nekust no vietas. Brujas iesaldēja, Idolos de Juventud vispār apklusināja, tā it kā nebūtu bijis, La Traicion arī nekust no vietas, jo tipa nevar izdomāt, kura aktrise atveidos galveno lomu un Donu Barbaru arī nav, kas atveido...

0

30

albalonga написал(а):

Nu Telemundo cik sapratu pirmo... Tā ir Brazīļu telenovele, bet Telemundo ieskaņoja spāņu valodā un rāda. Un starp citu, tas ir diezgan populārs...

Bet galvenais - Pecados Ajenos filmē + Telemundo tagad liek trumpi uz to, kā uz grandiozāko rudens pirmizrādi. Man šķiet, ka tas ir lieliski, jo visi pārējie projekti vai nu iesaldēti, vai nekust no vietas. Brujas iesaldēja, Idolos de Juventud vispār apklusināja, tā it kā nebūtu bijis, La Traicion arī nekust no vietas, jo tipa nevar izdomāt, kura aktrise atveidos galveno lomu un Donu Barbaru arī nav, kas atveido...

Подпись автора

Lorenas forumā runā, ka jau otro reizi...
nu ja tas ir trumpis - jo labāk. Lorena ir no tiem cilvēkiem, kas nejauks darbu ar personiskajām attiecībām. jau ECDD - par spīti nesaskaņām ar Cimarro, viņa taču prom neskrēja no telenoveles... un jā, varbūt tas darbs Lorenas dzīvē ieņem pārāk lielu nozīmi - padomā tik, 36 gadi, tik skaista, bet nav ne precējusies, ne bērni viņai - tikai viņas suņi (mi pasiones, mi ninos :D ). mīļi jau protams, bet cik ilgi? vai tiešām Lorenai draud vientulība? es ceru, ka nē. viņa taču pati teica, ka bērnus grib... tad kas notiek? nu labi - tur man laikam labāk nejaukties :D tā tomēr ir viņas darīšana. :yes:

0

31

Nu jā, tik ceru, ka ne ar savu šīs noveles partneri - viņš ir tāds babņiks... Es ceru, ka viņa satiks kādu ne no šīs aktieru vides...

angelina написал(а):

Lorenas forumā runā, ka jau otro reizi...

A moš arī - nestrīdos. Vienkārši nekad par to īpaši neesmu interesējusies...

0

32

Islas tas babņiks? :D Nu jā, iespējams. :D Bet seriālā man būs prieks uz abiem kopā skatīties.  :heart:

0

33

ew, bet tuk tuk, man tikai tagad pieleca - viņa tak šamējo nemaz nenogalināja! tad kas tur notiek?  :O

0

34

Paloma написал(а):

danna - ja jau tu to dziesmu zini, tad šaubos, vai tā būs telenoveles tēma, amnuprāt tai jābūt jaunai dziesmai, nē?

Nu it kā jau jā. bet vispār tās dziesmas dēļ vai kūstu.  :swoon: Un tur kur viņi abi iet garām un atskatās un Mauricio varonis turpina skatīties, kad viņu apcietina - ideāli der ši dziesma. Galvenie vārdi dziesmā - I can't take my eyes of you...

angelina написал(а):

tad kas tur notiek?

Krāpšana. Viena liela un negodīga krāpšana.  :neka:

0

35

svešie grēki... :cray:

Отредактировано angelina (22.07.2007 09:51)

0

36

aga... Oj, jūs mani tik tālu novedīsiet, ka arī es sākšu ar nepacietību gaidīt... :/

0

37

nu bet jāgaida taču ir!

0

38

danna написал(а):

Galvenie vārdi dziesmā - I can't take my eyes of you...

Laikam pat es zinu šo dziesmu :D Maz gan esmu dzirdējusi, bet.. mana klasesbiedrene, draudzene pie viņas deju taisīja skolas konkursam - diemžēl stulbā kultūrvēstures skolotaja dēļ to neredzēju. :( Bet diez vai galvenā seriāla dziesma tā varētu būt. :/

albalonga - nu i pareizi, nu i pareizi..!! :D

0

39

Es jau nevaru sagaidīt šo telenoveli. Klips ir ļoti iespaidīgs. Lorēna ir perfekti skaista un sieviešķīga, Mauro arī ļoti skaists. :) Nabaga Lorena, atkal viņai jāspēlē slepkavu. Viņai gan neveicas. Vispār man ne īpaši patīk seriala scenārijs, tomēr šo aktieru dēļ noteikti skatīšos :)

0

40

Tikko noskatījos video...  :swoon:  Super!!! Pievienojos gaidītāju pulkam. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Jauns video!