TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Jauns video!


Jauns video!

Сообщений 41 страница 52 из 52

41

rubi написал(а):

Lorēna ir perfekti skaista un sieviešķīga,

es jau biju taadaa sajuusmaa par vinjas kaa Izabellas izskatu, un tagad shajaa reklaamaa, lai gan izskataas savaadaak, tachu arii perfekti - vinjas frizuura ir super!!!

0

42

rubi написал(а):

Nabaga Lorena, atkal viņai jāspēlē slepkavu

viņai slepkavas lomas lieliski sanāk! un starp citu - viņa to veci tur nemaz nenogalināja, jo viņš tak pēs tam rītā bij pie tās Lorenas varones "draudzenes". tā kā vēl jo vairāk viss tinas miglā...

0

43

Es tikai ceru, ka paspēšu atgriezties, pirms sāk rādīt. Negribu palaist garām apspriešanu. :D

0

44

Ragana написал(а):

Es tikai ceru, ka paspēšu atgriezties

atgriezties no kurienes?  :blush:

0

45

Ragana uz laukiem brauc un būs atpakaļ apmēram pēc mēneša... :sorry:

0

46

Ummm, uzziņu dienests "Albalonga" jau strādā. :D
Labi, paldies, ka paskaidroji aNgeL.  :kiss:  A to es šodien nevaru visu paspēt.  :dl:

0

47

Sorry, bet es jau parasti nevienu pie vārda nelaižu - albalonga ir kā advokāts - pēc būtības... :rofl:

0

48

albalonga написал(а):

Sorry, bet es jau parasti nevienu pie vārda nelaižu

Nu, tas jau nebija nopietni, saulīt.  :friends:
Man prieks, ka forumā ir kāds, kas visu uzmana, visam seko līdzi un pie kura vienmēr var griezties pēc palīdzības.
Uzmini, par kuru iet runa? :D

0

49

man tas liekas kautkaa miiilji :) kautkaa tuvaak viena otram shajaa forumaa, ka viens paskaidro par otru :D
uz laukiem??? uz meenesii??   :cray: aarpraats... nju es jau arii braukshu uz laukiem, taa ka jebkuraa gadiijumaa kaadu laicinju buushu bez jums  :cray:  bet ne uz meenesi :)

0

50

aNgeL написал(а):

man tas liekas kautkaa miiilji  kautkaa tuvaak viena otram shajaa forumaa, ka viens paskaidro par otru

Man jau arī tā liekas!!! Tikai...kāpēc "viena otram"?! Es laikam neizprotu valodas likumus.  :nezinu: 

aNgeL написал(а):

uz laukiem??? uz meenesii??    aarpraats...

Aha, tu lasi manas domas. :D

0

51

Ragana написал(а):

Tikai...kāpēc "viena otram"?! Es laikam neizprotu valodas likumus

Nepiekasies :P   :blush:   :angel:  man aatri raxtot taa sanaak , ka uzraxtu ne taa kaa vajag :D vienreiz saraxtoties ar Palomu viena vaarda vietaa nojaushi uzraxtiiiju pavisam citu vaardu un beigaas tur bij sanaacis kautkas komisks :D :D :D

0

52

aNgeL написал(а):

vienreiz saraxtoties ar Palomu viena vaarda vietaa nojaushi uzraxtiiiju pavisam citu vaardu un beigaas tur bij sanaacis kautkas komisks

Eu, tagad atcerējos, ka biaj gan kas tāds.. tik vairs neatceros - kas :/ Bet nu citreiz tā gadās - un ja nepārlasa un nepamana to, tad ir jautri.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Jauns video!