TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Marat Safin


Marat Safin

Сообщений 61 страница 65 из 65

61

Bijušais ATP ranga līderis krievs Marats Safins pēc kārtējā zaudējuma (šoreiz Bostadē, Zviedrijā) atzina, ka ir noguris no tenisa un visa, kam jebkāds sakars ar to.

Bostades ATP turnīrā Safins pirmajā kārtā piekāpās spānim Nikolasam Alamgro, kas bija krieva devītais pirmās kārtas zaudējums kādā no turnīriem šogad. Safinam šogad vēl ieplānoti astoņi turnīri, kuros viņš grasās piedalīties pirms punkta pielikšanas karjerai, par ko viņš paziņoja jau gada sākumā.

Ar katru turnīru nāk jaunas vilšanās, un pagaidām rodas iespaids, ka Safins tā vien nevar sagaidīt sezonas beigas, kad beizot varēs atslēgties no tenisa. Krievs ir noguris no tenisa: ''Esmu noguris no tūres, no ceļojumiem un viesnīcām, man pietiek! Man ir apnicis teniss un viss, kam jebkāds sakars ar raketēm vai tenisa bumbiņām. Vēlos darīt kaut ko citu.''

29 gadus vecais Safins, kurš 2000.gadā bija ATP ranga pirmajā vietā un karjeras laikā spējis uzvarēt divos ''Grand Slam'' turnīros (2000.gadā ''US Open'' un 2005.gadā ''Australian Open''), šogad nevienā no turnīriem nav spējis tikt tālāk par trešo kārtu.

0

62

Safins Parīzē aizvadījis karjeras pēdējo spēli.

Ar zaudējumu Parīzes ''Masters Series'' turnīra otrajā kārtā argentīnietim Huanam Martinam Del Potro (4:6, 7:5, 4:6) punktu profesionāļa karjerai šodien pielicis bijušais ATP ranga līderis, Krievijas tenisists Marats Safins.

Safins šogad paziņoja, ka šī sezona viņam kļūs par pēdējo. Tam par iemeslu ir nogurums no ATP tūres un tenisa apnikums. Marata rezultāti šosezon bija viduvēji. Labākais sasniegums bija Sanktpēterburgas turnīra pusfināls (trīs setos zaudēts čempionam Sergijam Stahovskim).

Jau labu laiku atpakaļ bija zināms, ka par Safina pēdējo turnīru kļūs Parīzes ''Masters Series'' turnīrs. Parīzē Safinam ir daudz fanu, kas bija viņu ieradušies atbalstīt kuplā skaitā abās viņa spēlēs šonedēļ. Pirmajā kārtā viņš, atspēlējot trīs mačbumbas, paglābās no zaudējuma pret mājinieku Tjerī Asčioni – 6:4, 4:6, 7:6(3). Bet šodien otrajā kārtā Safins tikās ar ''US Open'' čempionu Huanu Martinu Del Potro un piekāpās trīs setos. Pirmajā setā Del Potro izdevās viens breiks - 6:4. Otrajā setā viss liecināja, ka būs taibreiks, bet argentīnietis pie 5:6 nespēja noturēt savu servi, un setu ar 7:5 uzvarēja Safins. Trešā seta 3. geimā Safins pāris reizes ne pārāk sarežģītās situācijās sasita bumbiņu tīklā, un Del Potro tika pie breika, ko nosargāja līdz pat mača beigām, izcīnot uzvaru ar 6:4, 5:7, 6:4.

Parīzes turnīrs Safinam ir bijis gana veiksmīgs – par čempionu šeit Marats kļuvis trīs reizes – 2000., 2002. un 2004. gadā. Karjerā kopumā 29 gadus vecais Safins izcīnījis 15 vienspēļu titulus. Pēdējais no tiem bija 2005. gada ''Australian Open'', kas ir viens no diviem krieva ''Grand Slam'' tituliem. 2000. gadā viņš triumfēja ''US Open''. Dubultspēlēs Safinam ir divas turnīru uzvaras. ATP vienspēļu rangā Safins tika līdz pat 1. vietai, ko sasniedza 2000. gada novembrī un pēdējo reizi tur bija 2001. gada aprīlī. Šonedēļ Safins ir 65. Karjeras laikā prēmijas Marats nopelnījis 14,3 miljonus ASV dolāru.

0

63

:'(  Zināju jau. Bet... Nu jā - it kā jau vairs neesmu nojūgusies ar viņu kādu laiku, bet... Atceros to 2005.gada Australian Aone. Tās bija viens no labakajām 2 nedēļām manā dzīvē. Nu ko - man mīļākais tenisists, sportists, kura dēļ vispār tenisu sāku skatīties un iemīlēju ir prom. Un aizstājēju es viņam neredzu. Njā. Diemžēl. Marats Safins ir tikai viens. Jāskatās, ko tālāk darīs. Mana lielākā baile, ka varētu nodzerties un iet bojā jauns. Marats ir nestabils ne tikai kortos, bet arī dzīvē. Viens no viņa labakajiem draugiem pirms dažiem gadiem gāja bojā motocikla avārijā. Es vienmēr esu cerējusi, ka tas Maratam lika aizdomāties un viņš bišķi nopietnāk sāks attiekties pret dzīvi. Bet tas tač Marats. Nez. Es ceru, ka viņš patrakos biki, bet kāriens pēc tenisa atgriezīsies un viņš atgriezīsies kā treneris kādam tenisistam. Jo viņam ir īpašs tenisa funktieris un viņš strīdās ar visu ATP administrāciju jau vairākus gadus. Bet no otras puses novēlu beidzot atrast īsto blondīni, apprecēt un radīt jaunu talantīgo krievijas tenisa paaudzi. :D

0

64

cik pēdējā laikā esmu lasījusi, tad varianti ir dažādi. kādā intervijā viņš saka, ka teniss ir noriebies, bet citi avoti ziņo, ka viņš tiešām varētu būt treneris...

0

65

Norkys написал(а):

cik pēdējā laikā esmu lasījusi, tad varianti ir dažādi. kādā intervijā viņš saka, ka teniss ir noriebies, bet citi avoti ziņo, ka viņš tiešām varētu būt treneris...

hahahaha, njā. es nekādus avotus neesmu lasījusi, bet redz ka bez avotiem precīzi pateicu. Nebrīnītos, ja vienas dienas laikā divās intervijās viņš paziņotu dažādas lietas. Tas tač Marats. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Marat Safin