TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Ugly Betty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))


Ugly Betty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))

Сообщений 41 страница 60 из 69

41

indy написал(а):

Nedomāju, ka viņa izvēlējās Henriju. Man jau šķiet, ka viņa neizvēlējās ne vienu, ne otru, kaut arī es ļoti gribēju, lai viņa dodas uz Romu kopā ar Gio

Jā pēdējās dienas man ar tāda doma ienāca, ka viņa varētu izvēlēties doties viena kaut kur, lai mierīgi padomātu, ko pati vēlās! Bet man ar patiešām gribās, lai tas būtu Gio, viņš ir pārāk foršs!

indy написал(а):

Vēl par pirmspēdējo sēriju - Vilhelmīna bija savā elementā:"Let's do this bitch!" Un Marks&Amanda atkal darbojās kopā:)

Tu mani ieinteresēji! Es vairs neatceros vai redzēju pirmspēdējo sēriju. LAikam būs jāapskatās!
:D

0

42

vai varat pateikt kur jūs skatāties šo seriālu??? lūdzu :):):)

0

43

zandix написал(а):

vai varat pateikt kur jūs skatāties šo seriālu??? lūdzu

Es parasti kačāju šīs sērijas no torrentiem, dc++ kādam varbūt arī ir kāda sērija.
TV3 trešdienās naktī vari skatīties 1. sezonu (tūlīt beigs rādīt 1. sezonu)
Vēl vari kačāt seriāla sērijas (ne visas) no pinocchio linkiem TE
Atradu arī web lapu, kur var skatīties internetā seriālu sērijas, jāpiebilst gan, ka jābūt labam interneta pieslēgumam, lai nebūtu nekādu lielu paužu un lai skatīšanās neizvērstos par vairāku stundu garu skatīšanos. tv-video.net ( man tur vispār nav ko cerēt, lai kko normāli noskatītos;] )

0

44

paldies indy :)

0

45

aww, es lasiiju, ka ne Gio, ne Henrijs nebuus vairs 3. sezonaa  :'(  Ja arii buus, tad tikai uz dazaam serijaam. Henrija atveidotaajam jau ir loma jaunajaa seriaalaa Harper' s island, bet Gio atveidotaajs ir aiznjemts ar citiem projektiem.

+1

46

indy написал(а):

aww, es lasiiju, ka ne Gio, ne Henrijs nebuus vairs 3. sezonaa  :'(  Ja arii buus, tad tikai uz dazaam serijaam. Henrija atveidotaajam jau ir loma jaunajaa seriaalaa Harper' s island, bet Gio atveidotaajs ir aiznjemts ar citiem projektiem.

Tu tikko sagrāvi visas manas cerības uz to ka Bettija varētu būt kopā ar Gio un izveidot burvīgu pāri! Es tūlīt raudāšu!

0

47

esmu ar tevi;[ Bāc, es tā cerēju, ka viņi būs kopā. Par Henriju:

"Horta didn't see a future for Henry and Betty. 'It just made sense to part ways (with Chris Gorham). It felt like it was time to move on.'"
-From Ausiello @ EW.com

Veidotāji pat laikam ir atraduši jaunu potenciālo Betijas kavalieri.

Val Emmich is joining ABC's "Ugly Betty." On "Betty," Emmich will play Jesse, a potential love interest for Betty (America Ferrera)

0

48

Aktieris pēc skata ir tīri foršs un cerams, ka viņam ar Betiju kaut kas sanāks un būs interesanti pavērot, kas vispār notiks ar Betiju un Danielu. I can't wait for the moment!

0

49

25.09 sākas 3 sezona
sneak peek 3x01
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=J9iGlFiH-6c[/youtube]

0

50

Atgūstu iekavēto un skatos 3. sezonu...patīk :) Es gaidu, kad Betija "saies" kopā ar Danielu. (ja tas notiks)

0

51

indy написал(а):

Es gaidu, kad Betija "saies" kopā ar Danielu. (ja tas notiks)

ņjā! Man ar tāda neliela gaidīšana ir uz to un joprojām nevaru saprast vai tas vispār ir reāli!
4 sezonā tur vispār tādi pavērsieni ir pilnīgi šausmas un pēdējā sērijā, kas izgāja bij vienkārīs perfekta! :D

0

52

Kā man patīk Bobijs  :love:  Man šis aktieris jau patika CSI. Patīk man tie sliktie puiši...Santos man arī patika. ārčijs man nepatika, es ceru, ka Hildai kkas izveidosies ar Bobiju...un tā grūtniecība, būs interesanti.

0

53

http://i48.tinypic.com/5arpm8.jpg

0

54

http://i50.tinypic.com/1z3xxdz.jpg

0

55

http://i49.tinypic.com/r0pedy.jpg

0

56

Paldies par galeriju!

0

57

šī sezona būs pēdējā :(

0

58

indy написал(а):

šī sezona būs pēdējā :(

kā tu zini?

0

59

bumerbmw написал(а):

kā tu zini?

Exclusive: ABC cancels 'Ugly Betty'

This is about as ugly as it gets, folks.

ABC has just informed Ugly Betty producers that the show’s current fourth season will be its last.  What’s more, the network has trimmed Betty’s episode order from 22 to 20.

Although not a complete shock given the show’s heinous ratings, the news is nonetheless a total bummer — particularly in light of Betty’s creative resurgence this season.

The good news is that ABC has given Betty’s bosses enough time to craft a satisfying series finale. Exec producer Silvio Horta and ABC president Steve McPherson confirmed as much in this joint statement:  “We’ve mutually come to the difficult decision to make this Ugly Betty’s final season, and are announcing now as we want to allow the show ample time to write a satisfying conclusion. We are extremely proud of this groundbreaking series, and felt it was important to give the fans a proper farewell.”

0

60

žēl!
Man beidzot atkal bija iepaticies skatīties!
Bet nu neko darīt!
Dažiem seriāliem vienkārši nav lemts ilgi pastāvēt!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Ugly Betty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))