TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » mmaarriiaa, kur tu esi????


mmaarriiaa, kur tu esi????

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

esu baigi satraukusies, jo mary ir pazudusi jau mēnesi. Pēdējā sarunā viņa teica, ka viņai bij augsta temperatūra un  tapēc viņa nebija forumā, bet esot jau labāk un viņa spēlēs Islā ar Fernando. Un tad pazuda. Un es patiešām nopietni esmu uztraukusies. Uz manu meilu viņa ar nav atbildējusi. Varbūt kāds ko vairāk zina, tuvāk viņu pazīst??? :'(

0

2

Man nekādu ziņu nav un es arī esmu uztraukusies. :( albalongai jau jautāju.

0

3

Oho, tagad arī es uztraucos... :(

0

4

Jā, es arī jau esmu pamanījusi, ka viņa pazudusi...

0

5

em, man arī nemaz nepatīk, ka viņa nozudusi! bet diemžēl nav iespēju kontaktēties ar viņu citādi , ārpus foruma..

0

6

Es arī uztraucos, bieži atcerējos mmaarriiaa. Man pietrūkst viņas forumā. Mēs sarakstījāmies, bet tikai te, tāpēc nezinu, kā vēl varētu ar viņu kontaktēties... :(

0

7

Es arī biju pamanījusi, ka viņa ir pazudusi.. :( Diemžēl, nav viņas kontaktu.. :(

0

8

starp citu, ja man nerādās, tad es viņu te šodien redzēju.

0

9

Jā, angy - tuvērīgā - man uzradās, ka pēdejoreiz viņa forumā bijusi Сегодня. A pirms tam pēdejoreiz viņa bija bijusi 13. marta. Nu tagad kaut kā biki nomierinājos - ja jau šodien bija, tad jau gan jau viss kārtībā - m oš tikai kāda datora vai interneta problēma.

0

10

privet kak dela?
iam from mexico city

0

11

hola Emmanuel :D

0

12

Hola Angelina que gusto, ahora solo me queda poder entender lo que dicen en este foro jjajaja

0

13

jeje, vamos a aprender :D

0

14

ooo, mexicano!! Bienvenido!! :D

0

15

hihihi... angu savu meksikāni atstiepusi. Tad jau nebūs jakliedz, ka ne tajā tēmā te rakstāties... :D

0

16

es viņu neatstiepu, viņš man prasīja - ko dari?

es - pa forumu ložņāju.

viņš - pa kādu?

es atsūtu adresi.

viņš, protams, ierauga Lorenas bildi :D

prasa - kā lai es reģistrējos?

es - tu tiešām gribi reģistrēties??

viņš - jā.

0

17

:rofl:

0

18

alby, Emmanuels prasa, vai foruma valodu nevar nomainīt vismaz uz angļu? tas vsp ir iespējams? es zinu, ka dažos forumos ir, bet te tādu iespēju nekur neredzu...

0

19

:D Nabaga Emanuels! Ko viņš nabags iesāks latviešu forumā ar krievu lapu? :D

0

20

es jau to pašu domāju, bet ja reiz grib :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » mmaarriiaa, kur tu esi????