TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Hex


Hex

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

http://www.tvsa.co.za/mastershowimages/1511_hex_468.jpg

Christina Cole...............................Cassandra "Cassie" Hughes
Laura Pyper..................................Ella Dee
Jemima Rooper.............................Thelma Bates
Michael Fassbender.......................Azazeal
Sam Troughton.............................Jez Heriot/Remiel
Amber Sainsbury..........................Roxanne Davenport
Anna Wilson-Jones........................Jo Watkins
Colin Salmon...............................David Tyrell
Jamie Davis.................................Leon Taylor
Joseph Beattie.............................Malachi

Stāsts:
1743. gads. Pils saimniece, Reičela Makbeina ir apsēsta ar melno maģiju. Viņa vēlas ar vudu burvja un asiņaino rituālu palīdzību iegūt varu pār cilvēkiem. Rituāla izmākums ir bēdīgs – tiek atmodināts kritušo eņģeļu vadonis – Azaziels. Reičela sajūk prātā, bet visa viņas sieviešu kārtas dzimta ir nolādēta. Nezināmais spēks vajā raganas pēcteces pa visu pasauli un iznīcina tās.

2004. gads. Medenham Hall tagad ir parasta koledža. Kessija ir viena no studentēm. Viņa ir kautrīga, bet ļoti vēlas būt populāra un mīlēta skolā. Viņa nožēlo, ka nav pūlī. Vienīgā meitene, kas Kessiju pamana ir viņas labāka draudzene Telma. Telma ir lesbiete, bet Kessija pati nesaprot, kāpēc viņai neizdodas izveidot kontaktu ar apkārtējiem.
Kessija jūt, ka viņu vajā kāds cilvēks – noslēpumainais svešinieks, kurs sauc sevi par Azazielu... Kessijai sāk  rādīties pārsteidzošas un biedējošas vīzijas.
Pusaudžu problēmas nonāk otrajā plānā, kad atklājas, ka meitene ir sestā un pēdējā ragana no Makbeinu dzimtas.
Azaziels nogalina Telmu Kessijas acu priekšā. Viņa paliek viena, ciņā ar nezināmu ļaunumu, kas viņu apdraud. Bet Telma nepamet draudzeni, viņa atgriežas pie viņas kā gars.
http://www.tvsa.co.za/images/shows/h/hex_1.jpg

Otrajā sezonā par galveno varoni kļūst Ella.
http://www.scifi.com/sfw/images/screen/20070601_HexSeas4_rev.jpg

Redzēju pirmo sezonu, bet diemžēl ne visas sērijas. Un arī no otrās tās sērijas, kurās vēl ir Kessija.
Atklāju, ka TV6 tagad rāda otro sezonu un nolēmu ielikt info.

0

2

ooo.. es pat nezināju par tādu seriālu :D nu man jau pietiek ar vārdu "magija" , "raganas" lai gribētos redzēt :D hmm..

0

3

aNgeL написал(а):

es pat nezināju par tādu seriālu

Es arī nebiju dzirdējusi.. :) Bet sižets ir ļoti interesants! :) Varbūt paskatīšos.. ;)

0

4

aNgeL написал(а):

ooo.. es pat nezināju par tādu seriālu

Pirms kāda laika to rādīja TV3, bet pēkšņi pārtrauca. :(

aNgeL написал(а):

nu man jau pietiek ar vārdu "magija" , "raganas" lai gribētos redzēt

Ar mani ir tāpat. :D Kurš gan to varēja iedomāties? :D

GaBy написал(а):

Bet sižets ir ļoti interesants!  Varbūt paskatīšos..

Hihihihī... :D

+1

5

Ragana написал(а):

Pirms kāda laika to rādīja TV3, bet pēkšņi pārtrauca.

biju laikam palaidusi garām to :D

Ragana написал(а):

Ar mani ir tāpat.  Kurš gan to varēja iedomāties?

:D

GaBy написал(а):

Bet sižets ir ļoti interesants!

jauks viedoklis,Gaby :D

+1

6

ak un man protams tv6 nerāda
un varen žle ka nevaru paskatīties šo seriālu
jo izklausās tīri interesansts

0

7

oo, šis man iepaticies, skatos pa TV6, dažas sērijas gan neesmu redzējusi pilnībā. Azaziels ir vnk uhhh...mmmm, konfekte. Kaut kā savādi, ka galvenā varone mirst, taču Ella arī ir ļoti interesanta. Telma ir arī forša. Leons arī ir foršiņš;D Jābrīdina, ka šajā seriālā ir daudz mazākiem bērniem nepiemērotu skatu un tēmu. Maz ir tiešām labu seriālu par maģiju, burvestībām utt, šis ir viens no labajiem.

+1

8

indy написал(а):

oo, šis man iepaticies, skatos pa TV6, dažas sērijas gan neesmu redzējusi pilnībā. Azaziels ir vnk uhhh...mmmm, konfekte. Kaut kā savādi, ka galvenā varone mirst, taču Ella arī ir ļoti interesanta. Telma ir arī forša. Leons arī ir foršiņš;D Jābrīdina, ka šajā seriālā ir daudz mazākiem bērniem nepiemērotu skatu un tēmu. Maz ir tiešām labu seriālu par maģiju, burvestībām utt, šis ir viens no labajiem.

ak un kārtējā gudrā puse par seriāliem trkoti priecē un reizē bēdina ka nav tv6 jo šis seriāls kautkā ziņā piesaista
un gribētos - kā mazi bērni saka - dikti, dikti
bet nu gan jau pārdzīvošu - katrā ziņā centīšos
un varen liels prieks redzēt arkal varen ajuko indy meiteni

+1

9

pinocchio написал(а):

ak un man protams tv6 nerāda
un varen žle ka nevaru paskatīties šo seriālu

Tiešām žēl, pinocchio. :(

indy написал(а):

Azaziels ir vnk uhhh...mmmm, konfekte.

Japiekrīt. :) Mani vispār piesaista tādi mistiski, noslēpumaini varoņi. Un tas, kas viņiem tur ar Kessiju bija... :D

indy написал(а):

Kaut kā savādi, ka galvenā varone mirst

Oj, par to vispār biju šokā. Man viņa patika. Ar Ellu redzēju pavisam maz, bet arī ir ciešami. Seriāla gars palika tas pats, manuprāt.

indy написал(а):

Telma ir arī forša.

Man kā kuro reizi, bet vispār laikam nepatika pārāk stipri. :no:

indy написал(а):

Leons arī ir foršiņš

Hm? Viņu vispār varētu teikt, ka neatceros. :D

indy написал(а):

Maz ir tiešām labu seriālu par maģiju, burvestībām utt, šis ir viens no labajiem.

prieks, ka tu tā domā. :) Salīdzinot ar Amuletu, HEX jau nu protams zaudē manās acīs, un visai daudz, bet tā nekas. ;) Tomēr burvestības. :)

Отредактировано Ragana (07.05.2008 19:58)

+1

10

pinocchio написал(а):

varen liels prieks redzēt arkal varen ajuko indy meiteni

aij, mīļā meitene, tu!

Ragana написал(а):

Oj, par to vispār biju šokā. Man viņa patika. Ar Ellu redzēju pavisam maz, bet arī ir ciešami. Seriāla gars palika tas pats, manuprāt.

Jā, man arī šķiet, ka seriāls savu garu nezaudēja, bet tomēr tas ir diezgan neapdomāti - tā darīt, galvenos varoņus parasti cilvēki tomēr iemīl, varbūt tas bija viens no iemesliem, kāpēc šis seriāls tik ātri beidzās.
Ja kāds redzēja vakardienas sēriju - kas tur notika, neredzēju.

0

11

indy написал(а):

neapdomāti - tā darīt, galvenos varoņus parasti cilvēki tomēr iemīl, varbūt tas bija viens no iemesliem, kāpēc šis seriāls tik ātri beidzās.

Aha. Manā gadījumā tā tas arī bija - es dikti iemīlēju Kessiju un Azazielu.
Hm, man šķiet, ka Christina nolēma pamest seriālu un Kessijas nāve sākotnēji nebija ieplānota. Varbūt kaut ko jaucu...

indy написал(а):

Ja kāds redzēja vakardienas sēriju - kas tur notika, neredzēju.

Neredzēju. :( Man vispār ir vēlēšanās noskatīties visu no sākuma. :D

0

12

Jā, man arī iepatikās Kessijas un Azaziela attiecības, viņu "stāsts" noteikti vēl varēja turpināties.

Daži fanu veidoti video.

Cassie and Azazeal - Deliver Me ( Sarah Mclachlan)

Leon and Ella When You were Young

Azazeal - Bringing Sexy Back

0

13

indy написал(а):

Jā, man arī iepatikās Kessijas un Azaziela attiecības, viņu "stāsts" noteikti vēl varēja turpināties.

Eh, nu man te asociācijas ar Fēbi un Koulu no Amuleta. :D Tā bija lielākā vilšanās, tā bija traģēdija, ko pārdzīvoju joprojām.
Par Kessoju un Azazilu tik ļoti nepardzīvoju. Bet nu arī žēl. :(
O, paldies, apskatīšos. :)

0

14

Jā, par Fēbi un Koulu arī piekrītu. Bet Amulets manu lielo patiktu zaudēja pēc Prū nāves;]
šodien noteikti skatīšos jaunāko Hex sēriju;]

0

15

indy написал(а):

Jā, par Fēbi un Koulu arī piekrītu.

Tiešām? http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7a2ce39fbde0efeb34001cdd5783511a.gif Prieks, prieks, prieks!!!

indy написал(а):

šodien noteikti skatīšos jaunāko Hex sēriju

Hm, a kuro sēriju rādīs? :D Nē, labāk jautāšu savādāk, cik sen Kessija nomira? Laikam nav jēgas man tagad pēkšņi skatītites, izlaižot pa vidu svarīgus momentus.

0

16

šodien rādīja Season 2, Episode 6: With a Little Help from My Friends: Part 2. Tad esi laikam iekavējusi kādas 4 sērijas.

0

17

O, nemaz nav tik daudz. :D
Bet vispār, pēdējo sēriju noskaījos jau sen, intriga ir zudusi.
Un pašreiz man nostaļģija pēc Kazaziela. :love:

0

18

Eh, galīgi atstāju šo seriālu novārtā, šodien iznāca noskatīties sēriju, nezinu, kura gan tagad pēc kārtas tā ir;]

0

19

indy написал(а):

Eh, galīgi atstāju šo seriālu novārtā,

Eh, žēl, ka tā. Nu bet to var labot. ;)
Es tā arī neatsāku skatīties pa TV. :P Eksāmeni, mācīšanās... Bet domāju, ka tagad noskatīšos. Ja spēšu pabīdīt malā Nip/Tuck. :D

0

20

Paskatījos programmu, izskatās, ka no nākamās nedēļas TV6 atkārtoti rādīs šo seriālu, no otrdienas, 18.25.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Hex