TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Hex


Hex

Сообщений 21 страница 23 из 23

21

Oho, paldies, ka pateici. :) Lai gan... Hm, manis nebūs, tāpēc skatīties diez vai sanāks. :(
Vienīgais, ceru, ka skatīšos netā atkal. Kādreiz.

0

22

Šo seriālu, kad rādija, skatījos ar milzu interesi, man ļoti patika. Galvenā varone un viņas labākā draudzene šķita vnk lieliskas. :) Un visa tā mistērija un kā autors to atrisināja ^^

0

23

Jau cik gadus gribēju noskatīties, tad nu beidzot noskatījos arī. Par pirmajām sērijām vispār sajūsmā - visa tā maģiskā aura... mākslas skola vecas pils vietā, Kesijas baisie sapņi, noslēpumainais svešinieks, angļu akcents..Un tagad skatoties daudzi aktieri jau pazīstami - Kesijas, Telmas, protams Troja atveidotāji. Tāpēc bija interesanti sākt skatīties un atpazīt. Īpaši jau par Troju.. no viņa sākumā izdzirdēju balsi, pēc kā sekoja surprise, ka tiešām viņš.. :D Ļoti patika kā veidojās viņa un Kesijas attiecības.. un bija žēl, ka viņš aizbrauca tā arī neuzzinot, ka patiesībā viņa nav tāda, kāda izskatījās pēdējās dienās.. Bet arī Azaziels un Keisija man patika. Pavisam savādāks, bet arī interesants pāris. Keisijas nāve, protams, ir šoks.. vismaz noteikti būtu bijis, ja es to jau nebūtu zinājusi..Bez viņas tomēr vairs nav tas, lai gan atmosfēra bija saglabājusies.
Telma ir laikam viens no foršākajiem spokiem kādu esmu redzējusi! Ļoooti patika šī varone.. smieklīga un labsirdīga :)
Patīk, ka Ella mums parādīja citu Leonu. Keisija noteikti nebūtu ticējusi, ka viņš spējīgs uz visu mīlestības dēļ.
Patika arī Roksana. Ne gluži ļauna, ne gluži laba.. dažādās situācijās, dažādas iezīmes par sevi rādīja. Beigas gan viņai nežēlīgas :(
Un Malakais arī tāds interesants.. grūti bija saprast, kas viņā dominē labais vai ļaunais... lai gan, protams, notikumi visu salika savās vietās.
Bet tomēr kaut kā pēc Keisijas nāves..hmm..patiesībā pēc tam, kad Ella attīrījās no tās indes, kas viņu darīja vājpratīgu, man kaut kā sāka zust interese par seriālu. Brīžiem attapos, ka wnk jau esmu palaidusi kaut ko garām un vairs nesaprotu to, kas notiek. Tā ka man negribējās, lai ir vairāk sēriju par to, cik to bija.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Hex