TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » 90210


90210

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

promo fotogrāfijas otrai sezonai

http://i30.tinypic.com/19wj8m.jpg
http://i29.tinypic.com/140y9np.jpg

0

22

bet zināji, ka tagad būs divas 90210 sērijas nedēļā?
un abas vienā dienā?  ^^

0

23

danna написал(а):

bet zināji, ka tagad būs divas 90210 sērijas nedēļā?
un abas vienā dienā?  ^^

nop ,
zināji , ši meitene ir slika meitne, tik slika ka reizēm gribās bet negribās lasīt , tātad slikums zuvar , negribas ,  :yep: .

0

24

atceramies,atceramies,atceramies.

Season 2, Episode 1: To New Beginnings
Original Air Date—8 September 8:00 PM

At the opening day of the new school year at West Beverly High School, many of the students look forward to the new year. Others see the return to school not so promising, such as Annie, who is shunned and ignored by everyone. Annie confides in Dixon that she indeed was the one who called the police to let them know about the post-prom party to get back at Naomi for humiliating her. Dixon surprisingly also reacts angry and scornfully at Annie, since he was one of the many students who got busted, and refuses to talk to Annie anymore, believing that she went too far. But Annie is still troubled by the hit-and-run accident that she committed and can't shake the feeling that someone knows her terrible secret. Everyone hears that Ethan will not be returning to school. A new student, named Teddy Montgomery, arrives to make an impression by trying out for a spot the school's tennis team. But apart from that nobody knows anything about him. Liam also arrives back, conditionally, to attend despite his home problems. He returns to a hostile Naomi who's hell-bent on making his (and Annie's) life miserable. She continues to trust her sister Jen who continues her hide her true psychopath face behind a wiry smile.

0

25

season 3
treiler

Preview

0

26

sneek peak

0

27

Wow!  :O  :D  Okey, man bija aizdomas, ka viņi būs kopā, bet man kaut kā bija iemīlēts tieši Liam y Noami, bet nu arī šis pāris nav sliktāks. Vnk man labāk patika viņš kopā ar Noami! :disappointed:

0

28

Mariposa написал(а):

Wow!  :O  :D  Okey, man bija aizdomas, ka viņi būs kopā, bet man kaut kā bija iemīlēts tieši Liam y Noami, bet nu arī šis pāris nav sliktāks. Vnk man labāk patika viņš kopā ar Noami! :disappointed:

nu ja man tieši likās ka neomi viņš bija vairāk kā apģērbs ar firmas zīmi , reizēm viņa tiktiešam bija iemīlējusies reizēm pārāk sautīga, bet nu es jau kopš paša sākuma , kopš vulkāna laikiem , esmu bijusi par liamu un anniju , un pagaišajā sezonā viņi kļuva par manu vismīļāko iespējamo pāri , turklāt man patik , tas kā viņi abi čakarējas un tas ka viņiem vis sākas ar draudzību un tas kaviņi ir tik savāziņā lidzīgi, turklāt seriālos vismīļākie brīzi ir kad veidojas attiecības, nevis tad kad pāri ir jau kopā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » 90210