TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Twilight


Twilight

Сообщений 1 страница 20 из 112

1

"When you can live forever what do you live for?"

http://i017.radikal.ru/0811/fe/e4a1f1df7cb8.jpg

17 gadus vecā Bella pēc mātes otrās laulības pārceļas uz dzīvi nelielā pilsētiņā pie tēva. Jaunajā klasē ir kāds noslēpumains puisis Edvards, kurš nelīdzinās nevienam citam - kā visi vampīri, viņš ir nemirstīgs. Edvards ir vampīrs, taču viņam nav ilkņu, un viņa ģimene izvēlējusies nedzert cilvēku asinis. Edvards ielūkojas Bellas dvēselē un atrod savai līdzīgu - tādu, ko viņš gaidījis 90 gadu. Drīz abu starpā uzvirmo kaislīgs, aizraujošs un neordinārs mīlas stāsts. Taču kad meiteni ievēro arī Džeimss, Edvardam nākas glābt meitenes dzīvību un uzveikt savas nevaldāmās slāpes... Vai īsta mīlestība to spēs?

Filma „Krēsla” par meitenes un vampīra mīlestību uzņemta pēc pasaulē populārās Stefānijas Meijeres grāmatu sērijas motīviem. Šoruden apgāds „Zvaigzne ABC” pirmo sērijas grāmatu „Krēsla” laiž klajā arī latviski.

Lomās:
Kristen Stewart   -  Bella Swan
Robert Pattinson  -  Edward Cullen
Billy Burke  -  Charlie Swan
Peter Facinelli  -  Dr. Carlisle Cullen
Cam Gigandet   -  James
Ashley Greene  -  Alice Cullen
Nikki Reed  -  Rosalie Hale
Jackson Rathbone  -  Jasper Hale
Kellan Lutz  -  Emmet Cullen
Taylor Lautner  -  Jacob Black
Anna Kendrick  -  Jessica Stanley
Michael Welch  -  Mike Newton
Christian Serratos  -  Angela Weber
Gil Birmingham  -  Billy Black
Elizabeth Reaser  -  Esme Cullen

Režisors: Catherine Hardwicke

Scenārijs: Stephenie Meyer, Melissa Rosenberg

Pirmizrāde: 28.11.2008.

Filmas garums: 2:00

Отредактировано Ragana (28.11.2008 13:42)

0

2

Gribu redzēt šo filmu, mani kaut kā piesaistīja reklāma. Manuprāt, varētu būt interesanta :)

0

3

Es arī ļoooti gribu redzēt. :) Tāpēc arī nolēmu ielikt info, kamēr gaidu to lielo brīdi. ;)

0

4

nu Palomas Karneolieši rīt iet cik zinu. A es rīt diemžēl strādāju. Nu ceru nākamnedēļ kādā darba dienā aiziet. Nu panākumi jau ir negaidīti lieli un būs turpinājumi - vēl ir 3 grāmatas jau no šīs autores, bez jau šitās ekranizētās. Domāju, ka gan jau visas četras galu galā ekranizēs un būs jaunā Poteriāde. Bet nu mani šitā tematika patīk. Vampīri vispār ir interesanti.

0

5

Tad jau redzēs, kā būs un kā patiks. :) Bet treileris likās pat ļoti saistošs. :)

albalonga написал(а):

Domāju, ka gan jau visas četras galu galā ekranizēs un būs jaunā Poteriāde.

Neiebilstu, jo Poters man it nemaz nepatīk. :P

albalonga написал(а):

Vampīri vispār ir interesanti.

Ahāāā.  ^^

0

6

Es domāju, ka vispirms izlasīšu grāmatu :)

0

7

ak nu ši filma tiktiešam ir varen siastoša, visu laiku tās noskatīšanos un pat novilkšanu atlieku jo lai gan dizļā doma ir varn jauka man tā visruspējā doma liekas nedaudz baisa, bet nu tā vispār liekas varen jauka filas - kaut jau atkal par nozēlu jāsaka - turklāt ja ja kādam interesē , šai filmai lijornal ir pils ar banneriem , vēl jo vairāk iconām, tā kā jā panākumi ir varen lieli

0

8

Jā, jā, jā, mēs rīt ejam uz Twilight ar Karneoliešiem!!! :jumping:  Gribu, gribu, gribu rezdēt!! Daļa karneoliešu ir angliski trīs grāmats lasījusi, man sanāks vispirms filmu redzēt, tad lasīt, bet nu nekas!! Plānoju drīzumā iegādāties arī grāmatu!!

Nu jā, un vispār viena no karneolietēm ir lielākoties vainīga, ka mni vsp tā interesē šī tēma, par vampīra un meitenes mīlestību. :D pat ļoooti!! :love:  Jē - rītdiena ir jau rit! ^^

0

9

Paloma написал(а):

par vampīra un meitenes mīlestību.

nu jā tādala irtā kas man liekas nedadz baisa jau no bērnības taloss r stāsts par vampīr māju, bet nu filma liekas pārāk lieliska lai tā vienkārši to kādu dienu nenoskatītos

0

10

Es biju!!!!!!!! ^^
Ak dieniņ, nespēju vārdos izteikt cik šī filma ir fantastiska! :love: Galvenais varonis, kas tēlo Edvardu ir fantastisks! :love:
Filmas sižets ir interesants un pati filma vnk lieliska! :love: Bože.. :D
Tagad gribu dabūt grāmatu un izlasīt! :love:

0

11

GaBy написал(а):

Es biju!!!!!!!! ^^
Ak dieniņ, nespēju vārdos izteikt cik šī filma ir fantastiska! :love: Galvenais varonis, kas tēlo Edvardu ir fantastisks! :love:
Filmas sižets ir interesants un pati filma vnk lieliska! :love: Bože.. :D
Tagad gribu dabūt grāmatu un izlasīt! :love:

ak nu nez man kā filmas skatīšanās ar grātas lasīšanu neiet kopā parasti skatos vairāk filmu
bet nu par aktiri atsauces tikeitešām dzirdētas arī vienkārši lielsiskas tā pat kā par filmu

0

12

ES ar nenormāli gribu redzēt šo filmu! Dievinu visādas filmas par vampīriem un pārdabiskām spējām. Nez kapēc, bet tas vienkārši tā ir un te vēl mīlestība iejaukta nu vienkārši perfekti! Būs nākamās nedēļas laikā jāaiziet!

0

13

Filma fantastiska!! Nez, man pat bija kaut kā, ka vietām kaut kas ne īsti patika it kā, uzfilmējumā utt., bet par spīti tam visam esmu beigta no šīs filmas! :D tik spēcīga! vNK... aaa! Biju kā apdullusi kad beidzās, ne īsti runāt spēju, ne ko pateikt utt.
Gribuuu grāmatu un ceru drīz dabūt!! Un gribu vēlreiz filmu redzēt! :D Nez kad alby ies? :P un bumy? :D moš aiziešu uz kino vēlreiz...

0

14

Paloma написал(а):

tik spēcīga! vNK... aaa! Biju kā apdullusi kad beidzās, ne īsti runāt spēju, ne ko pateikt utt.

Es visu laiku pēc filmas dumi smaidīju.. :D

Paloma написал(а):

moš aiziešu uz kino vēlreiz...

Es šausmīgi gribu vēlreiz! ^^ Ielādēju filmu caur torentiem, klausos tagad soundtrackus no filmas! :love:

0

15

A es nē... vot smaidīt nesmaidīju. Es gandrīz raudāju :D vnk tādā stāvoklī biju.. vsp neaprakstāmā!

0

16

ak nu es jau ar laprāt izietu , bet nu neiznu ākošnedēl traki daudkzas jādara kaut gribēties gribētos

0

17

Ehhh, es šitamajo filmu noskatījos jau 28.11! Visu dienu nevarēju vien sagaidīt 21:30 :D
Man ar sakāms viss labākais par filmu, vnk fantastika! Un Roberts Pattinsons ir vnk, rrrrr :love:  :flirt: Pēc filmas noskatīšanās abas ar draudzeni bijām tādā sajusmā, visu laiku dumjšs smaids pa visu ģīmi :D Noteikti drīzumā nopirkšu arī grāmatas un izlasīšu  :crazyfun:

BTW, Jau ir apstiprināts, ka uzņems Twilight turpinājumu New Moon. Scenārijs jau esot gatavs un baumo, ka filma uz ekrāniem varētu iznākt jau nākamā gada decembrī :jumping:

0

18

P.S - Dāmas, kura no jums pamostoties naktī, pie savas gultas gribētu redzēt šādu skatu?  :flirt:

Edward

Отредактировано cravey (01.12.2008 15:00)

0

19

:D

0

20

hihihi, nu es vēl neesmu gluži Edvarda fanu pulkā. :D Man vēl grāmata jāizlasa, nu paskatīšos filmu ar vēlreiz... ta redzēs. :P 
Mjā, no mums neredzēju, ka kāda dumji smaidītu :D mēs vnk nespējām parunāt. :D Eh, laimīgās 3, kas jau grāmatu bija angliski lasījušas... Es ar gribuuu! :( :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Twilight