TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Dawson`s Creek


Dawson`s Creek

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://www.givememyremote.com/remote/wp-content/uploads/2006/08/Dawsons-Creek-Cast.jpg

Šim seriālam ir sešas sezonas. Tajā filmējušies vairāki tagad slaveni aktieri, kuriem šis seriāls bija reāls karjeras sākums, kas uzcēla viņus popularitātes saulītē. It kā galvenais varonis ir Deimsa van der Bīka atveidotais Dawson Leary, tomēr es uzskatu, ka lielā mērā galvenā varone ir Joey Potter, kuru atveidoja Katei Holms. Un kurš gan mūsdienās nezina Toma krūza sievu Keitiju Holmsu. Vēl vienā no galvenajām lomām ir Mišela Villiamsa - arī viņu daudzi iespējams atpazīs kā mirušā Hīta Ledžera meitas Matildes mammu. Un vēl te ir mans dievinātais aktieris Joshua Jackson, kuram ir īpašs starojums un šarms un fantastisks komiķa talants.

Tālākie mani komenti satur spoilerus!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Seriāls stāsta par jauniešiem mazā piekrastes pilsētiņā Capesaidā. Joey un Dawson dzīvo netālu pie ostas un pazīst viens otru no bērnības. Dawsonam ir labvēlīga ģimene un viņš ir vienīgais lutinātais bērns, bet Joey ir meitene, kuras mamma mirusi no vēža, tētis cietumā par narkotiku pārdošanu, bet vecākā māsa neprecējusies un gaida bērnu no melnādaina puiša. Dawson un Joey pazīst viens otru no bērnības un viņi ir dvēseles radinieki. Bet viņi pieaug un pamazām mainās. Vairs tas nešķiet normāli, ka pēc filmu vakara Joey paliek pa nakti pie Dawsona un guļ viņa gultā, jo viņi vairs nav bērni. Vēl viņiem ir trešais draugs Pacey, kurš ir pilsētiņas āksts un jokdaris savā ziņā. Viņa tēvs ir pilsētas šerifs, vecākais brālis Dags ir šerifa palīgs, vēl viņam ir 2 vecākas māsas. Pacey vienmēr ir izstumtais un ģimenes nepieņemtais. Ar pareizo zubrītāju Joey Pacey visu laiku strīdas, bet ar Dawson viņi ir draugi - ne tik seni, kā Dawson un Joey, bet tomēr - viņi abi arī strādā video veikalā. Un tad uz pilsētiņu no Ņujorkas pārceļas Džena Lindlija, kura apmetas pie vecvecākiem Dawsonam kaimiņos. Un ar to arī viss sākas. Dawsons ieķeras Dženā, Joey ir greizsirdīga, bet nespēj nekādi atzīties Dawsonam, ka mīl viņi un vairs ne tikai kā draugu. Dženai ir savas problēmas - viņas vecāki nosūtījuši meiteni prom no Ņujorkas, jo viņa pārāk agri sākusi darīt visādas lietas, kā piemēram sex, alkohols un narkotikas. Džena grib mainīties, bet Dawsons būdams sapņotājs nespēj pieņemt Dženas pagātni. Pacey savukārt visai agri gūst sexuālo pieredzi un mēs atklājam, ka zem viņa āksta uzvedības slēpjas ļoti iejūtīgs, uzticīgs un lielisks jauns vīrietis.

Otrajā sezonā pilsētiņā parādās brālis un māsa Makfī - Endija un Džeks. Sezonas beigās Džeks atklāj, ka ir gejs. Bet Endija nonākt garīgās ārstēšanas iestādē, jo nespēj pārdzīvot mammas nāvi.

Galvenais par ko ir seriāls, tā ir draudzība, īpaša draudzība, dvēseļu radniecība, mīlestība, kura nāk un aiziet, pāriet, rodas no jauna.  Man ir visu 6 sezonu DVD. Es noskatījos pirmo sezonu, kurā ir tikai 13 sērijas. Tā vēl ir ļoti bērnišķ';iga, naiva savā ziņā. Un tad es savā stilā pārlēcu uzreiz uz 3.sezonu, kuru slimojot pirmajās šī gada dienās noskatījos - visas 23.sērijas. Trešajā sezonā kopā saiet Joey un Pacey. Viņi abi arī ir mani mīļākie varoņi un mīļākais pāris. Tagad skatos 4.sezonbu, kuras lielāko daļu viņi ir kopā, bet tad pašķiras. Daudzi uzskata, ka labākās sezonas ir 1., 3. un 4. 5.sezona ir biki murgaina - visi galvenie varoņi pabeidz skolu un dodas uz universitātēm. 6.sezona jau atkal šķiet tīri lieliska. Joey un Pacey atkal it kā saiet kopā, bet Joey nobīstas un aizmūk. Un tad ir divas garās pēdējās sērijas, kur viens no galvenajiem varoņiem mirst. Visu seriālu gandrīz ir tā, ka Joey nespēj izvēlēties starp Daqwson un Pacey - abus it kā mīl. Un pašās beigās viņa tomēr paliek ar Pacey un viņi abi nezaudē arī Dawsona draudzību.

pinocchio, kad noskatīsies oc - silti iesaku šito skatīties. Man ir nojauta, ka tev varētu ļoti patikt. Tur dažas tik fantastiskas lietas ir. Un tāds siltums šitam seriālam. Es esmu kļuvusi par fani.

0

2

albalonga написал(а):

pinocchio, kad noskatīsies oc - silti iesaku šito skatīties. Man ir nojauta, ka tev varētu ļoti patikt. Tur dažas tik fantastiskas lietas ir. Un tāds siltums šitam seriālam. Es esmu kļuvusi par fani.

nu pinocchio the o.c. jau kādu laiku ir noskatījusies, un vienkārši gluži vienkārši nav uzrakstījusi , beigu sulīgo komentāru
- nu neiznu patreiz manā plānā ir nsoaktīties makleodu divas pēdējās sezonas un tad jau redzēsies kas darās, aktierus sastāvs, vismaz šajā attļā nav tik traki tuvs un piesasitos, un daudzko isaka tas, bet nu gan jau vismaz kautko paskatīšos vismaz kādus video, un ja tas ir tas serāls kas tev parakstā, tad ko gan neatceros, bet manas ausis litas ir dzirdējušas
- itkā jau prasās starp visiem nepabeiktajiem seriāliem - pašreiz ejošajiem ,v ienu pebeiktu, bet patreiz tā patraki ar likau, kad tas ir tad nav galīgi nekas novilcies, laikam kā pašeiz :crazyfun:
- bet nu tad jau rezēs laikam ejot, avasaras jaukumsam jau ar ko vajadzētu kaut ši vasara - cerams un solās būt aizņemta

0

3

albalonga написал(а):

Man ir visu 6 sezonu DVD.

o-ho. cik lasījusi esmu, tad tev tagad tie dvd padaudz ir visādiem seriāliem. nesanāk tā dikti dārgi?
es jau pasen loloju sapni par dažiem dvd. bet ne atrast, ne saprast kā dabūt , ne arī cik tā vidēji tādi prieki var izmaksāt nezinu.

0

4

Redzēju šitā seriāla grāmatu.. :) Vairākas daļas. Bija klāt vēl kkāds CD..

0

5

jā, ir daudz grāmatas sarakstītas, bet meklēju, meklēju, bet nevienu neatradu, kur būtu Pacey ar Joey kopā grāmata, tik ta vispārīgi par visiem. Un disks - moš mūzika - saundtreks ir iznācis.

danna написал(а):

o-ho. cik lasījusi esmu, tad tev tagad tie dvd padaudz ir visādiem seriāliem. nesanāk tā dikti dārgi?
es jau pasen loloju sapni par dažiem dvd. bet ne atrast, ne saprast kā dabūt , ne arī cik tā vidēji tādi prieki var izmaksāt nezinu.

Nu man ir The OC visas sezonas, Supernatural pirmās trīs sezonas un Dawson`s Creek visas 6 DVD. Domāju, ka kaut kad atļaušos arī OTH visas sezonas dvd iegādāties un iespējams arī Gossip Girl. Nu patīkami kādreiz paskatīties, pasēdēt normāli pie tv, moš kādreiz ar jums paskatīties. No telenovelēm man piemeram ir visas Campeones de la Vida ar Anu Serradillu. Nu danna - lieta ir tāda, ka DVD ir speciāli kodēti reģioni. Nu tā doma ir tāda - Eiropā nopērkamajiem DVD atskaņotājiem ir piemēroti Eiropai ražotie DVD, Āzijai savi, Austrālijai un Okeānijai savu u.c. 1.reģions ir ASV un Kanāda - respektīvi, ja DVD ir domāts 1.reģionam, tad Eiropā nopērkamie DVD atskaņotāji nerādīs šos dvd. Bet ir tādi speciāli multireģionu DVD atskaņotāji. Es tādu speciāli sev nopirku, lai varētu skatīties, jo tas, kas man mājās bija, nerādīja. Tāpēc danna pirms pasūti dvd seriālus (vislabāk to darīt amazon.com vai ebay.com) pārliecinies, ka tev ir dvd atskaņotājs, kas rāda 1.reģiona dvd diskus. Pati pasūtīšana viegla  - tev vajag kredītkarti vai visa elektron karti uz tava vārda. Reģistrējies un iepērcies - tur jāvada iekšā kartes numurs. Amazonā ir labāk pirkt, ja pērc daudz uzreiz - pasta izdevumi tad ir par visu kopā. BNet ebay.com pašas preces ir lētākas, tomēr bieži vien nav komplektā - katrai savs pārdevejs un katrs tev sūta preces atsevišķi - respektīvi tev jāmaksā arī par tiem visiem pasta izdevumie, kuri nav nekādi mazie uz Latviju. Es pērku ebay apavus un bieži sanāk, ka pasta izdevumi divreiz lielāki par kurpju cenu...

0

6

bet vspār jau būtu jauki kādreiz redzēt tavu tik traki lielo dvd kolekciju

nu nezinu kāda reģinona diskus mums rāda bet nu znu to ka mums ir dvd no anglijas - manurpat'tas kautko varbūt varētu mainīt , eh bet nu īstenībā kaut tas ir mans neko par to neiznu
nu jā par amzon zinu bet tikuntā traki žēl tā lielā nauda kas tā dēl aizietu

- un nejauki tā kārrdināt ar tādām kurpēm pinīgi jau domāju ka vajadzētu paskatities bet nu nē

0

7

Nesen sāku skatīties šo seriālu, kaut arī sen šo seriālu zināju, biju arī redzējusi vienu 3. sezonas sēriju, kurā Peisijs pie mašīnas noskūpsta Džoiiju, tāpēc pirms sāku skatīties jau zināju savus favorītvaroņus...Pacey and Joey!!! Nevaru sagaidīt, kad tikšu līdz 3. sezonai. Pacey ir fantastisks, galīgi nepatīk 1. sezonā viņa aizraušanās ar skolotāju, bet viņa dēļ to var pieciest;]Ļoti patīk izvēlētās dziesmas šajā seriālā, manai gaumei atbilstoša mūzika.

0

8

albalonga написал(а):

pinocchio, kad noskatīsies oc - silti iesaku šito skatīties. Man ir nojauta, ka tev varētu ļoti patikt. Tur dažas tik fantastiskas lietas ir. Un tāds siltums šitam seriālam. Es esmu kļuvusi par fani.

pēc o.c. un vēl pēc pārīti , gandrīz 10 seriāliem , sāku arī skatīties
nesen pabeidzu 3ssezonu un esmu jau iegrimusi 4.sezonā.

indy написал(а):

Ļoti patīk izvēlētās dziesmas šajā seriālā, manai gaumei atbilstoša mūzika.

jap , jap man gluži tas pats jau pēc pāris sērijām nolēmu dabūt visu mūziciņu

0

9

vakar noskatījos seriāla pēdējās sezonas pēdējo sēriju,lai gan es, protams, jau iepriekš sevi nodrošināju un paskatījos vai man ir tīkamas beigas, ko es parasti mēdzu darīt pēc seriāla pirmās sērijas, bet beigas man likās tik tiešām lieekas labas, un lai gan tas izklausīsies dīvaini un nedaudz ļauni, es nekād savādāk nespētu nobeigt jenas stāstu , viņa ir pārāk dorky un twisted, lai viņai piestāvētu happily ever after beigas, tā vietā to pabeidza tiktiešām skaisti, vis pārējais beigās bija vairāk vai mazāk parast, labi nedaudz neparasti ir tas ka mans mīļākais pāris tomēr palika kopā, bet tas tā.
seriāls tik tiešam bija lielisks, varētu teikt pat ka gandrīz visas sešas sezonas, bet tā īsti nebija , sestā sezona , nu tomēr nebija tik lieliska kā iepriekšējās, verbūt tomēr veidotājus iespaido , tas ka viņu darbs tiks nobeigts. nu sakiet ko vēlaties , bet man tiktiešām patika tās pāris random sērijas, kā piemēram tā viena ka pacey , joy un jack sēdēja un stāstīja savus briesmīgos stāstiņus. laikam jau ir tomēr tā ka pirms 2005 gada seriālus vairāk noteica veidotāaji, tagad to dara auditorija, kas vairumam vairāk patīk tas tiks darīt, bet šajā seriālā , tik ļoti es to neizjutu , varēja redzēt , ka ir tomēr citi laiki, un lūdzu būtu jauki ja tā atkal būtu , man apnikuši tie vienādie notiktumi , jo redziet amerikāņu bļāvējiem patīk vis parastais un pierastais.
see you later dawson's creek, dods klausīties šā seriāla fantastisko mūziku.

0

10

jej. hihihi.

Nu redz ir tā, ka jau te manāms sāka, ka skatītāji daudz ko nosaka. Tieši skatītāju mīlestības dēļ joey/pacey beigās palika kopā, lai gan no paša sākuma joey bija dawson paredzēta.

Par Dženas stāstu - pilnīgi piekrītu.

Manā izpratnē jau ceturtās sezonas beigas un piektā sezona bija sūdīgas, sestajā jau viņi atkal sāka uz joey/pacey vilkt. Vislabākās ir pirmās trīs sezonas, kuras tik skaisti ar joey/pacey viss notiek.

Sestās sezonas sērija, kur joey/pacey pa nakti tiek ieslēgtu supermārketā ir mežonīgi populāra sērija - pēc tās motīviem ir citiem seriāliem sērijas bijušas un ir daudz fanfici rakstīti citos fandomos.

0

11

albalonga написал(а):

Sestās sezonas sērija, kur joey/pacey pa nakti tiek ieslēgtu supermārketā ir mežonīgi populāra sērija - pēc tās motīviem ir citiem seriāliem sērijas bijušas un ir daudz fanfici rakstīti citos fandomos.

jap, jap, tam es noteikti piekrītu, pat vairākos seriālos esmu redzēusi , šo ieslēgšanu veikaļos, bet parasti man tas liekas prikuls un patīk , un arī dc nebija izņēmums, man pat ļoti patika tā sērija

albalonga написал(а):

Tieši skatītāju mīlestības dēļ joey/pacey beigās palika kopā, lai gan no paša sākuma joey bija dawson paredzēta.

nu tad šoreiz skatītāi neuzvedās dumi un ko labu panāca, jo es tiktiešām viltos ja joy un dawson paliktu kopā, man vi[ņu kopā būšana visu laiku ir likusies tāda pajēla , divi labākie draugi vienmēr ir gribēu;si palikt kopā un beigās tāa arī tas notiek, tas ir pārāk dzirdēti , turklāt, man nemaz nepatīk dawsons , it kā galvenais varonis , bet man viņš kā tēls liekas nepārdomātāks , nekā citi ši seriāla tēli, man likās ka diezgan bieži viņa rīcība nesaskanēja ar tā tēla uzsskatiem, turklāt pirmajās sezonās iņš tika ģēerbts vislielākajos maisos kādi bija vien iespējami, un vēl tie mati, :D .

albalonga написал(а):

Manā izpratnē jau ceturtās sezonas beigas un piektā sezona bija sūdīgas, sestajā jau viņi atkal sāka uz joey/pacey vilkt. Vislabākās ir pirmās trīs sezonas, kuras tik skaisti ar joey/pacey viss notiek.

nu redzi man vienmēr ir licies interesanti kā seriālos to māk vai nemāk pavērst ka visi pāriet uz koledžām, un man pat pa visu patka joy atiecības ar skolotāju un to rakstniek zēnu, man arī patika adry ,lai gan vienā brīdī viņas tās drāmas bija bis pa traku, un man noteikti patika charly, :D , un atseviškas mazāss litiņas, kur dēl man vēl noteikti patika 4 un 5 sezona, lia gan es nedaudz vīlos tajā brīdī kad izdomāa ka dawsonam arī jāpārvācas uz bostonu un šeku reku visi mācās kur vēlās un izrādās tā ir bostona, ā jā un es vienkārši biu sajūsmā par micha nāvi , tas izklausās slimi ,es zinu , bet tās sērijas kas sekoja, man likās ka nedaudz atdzīvojās.
atkal aizvāvuļoju, piedodiet.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Dawson`s Creek