TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 94. - 95. (FINAL)


Pasion 94. - 95. (FINAL)

Сообщений 1 страница 20 из 39

1

94. sērija

Dons Horhe atzīst donjai Sofijai, ka tā bijusi viņa dzīvē visnozīmīgākā sieviete, tikai, pateicoties viņai, Santjago, ar kuru Horhe tā lepojas, kļuvis par daļu no viņa ģimenes. Savukārt Ursulai dons Horhe paziņo, ka tā ir brīva izvēlēties vīru pēc pašas patikas. Dons Horhe jūtas ļoti slikti un nomirst. Pulkvedis Valensija paziņo Askanio, ka gatavojas apcietināt Alberto un donu Horhi. Manuela lūdz Askanio nejusties vainīgam tēva dēļ. Rikardo ierodas pie Kamilas ar mazo Pedro un pastāsta, ka Lisabeta atzina, ka tas patiesībā ir viņu abu dēls. Kamila pastāsta Končitai, ka patiesībā tieši tās bērns piedzima nedzīvs, bet šis ir viņas pašas un Rikardo dēls. Alberto tiek apcietināts un apsūdzēts par karaļa nodevību. Alberto trako, kad uzzina, ka dons Horhe ir miris un mēģina apvainot Santjago par to, ka tas bijis sava tēva līdzzinātājs. Bet Rikardo lūdz donu Gaspāru palīdzēt Santjago, kas nekad nav piedalījies krāpšanās. Lisabetas karietei uzbrūk laupītāji, kas nežēlīgi izmanto viņas bezpalīdzību. Santjago tiek notiesāts uz desmit gadiem cietumā, taču Rikardo izdodas panākt dona Gaspāra iejaukšanos, kuras rezultātā Santjago tiek atlaists brīvībā.

95.  sērija

Alberto tiek notiesāts ar nāvessodu. Inesa paziņo Kamilai, ka tās māte devusies projām kopā ar Santjago, taču pirms aizbraukšanas vēl lūgusi atdot mazo Anu Mariju Kamilai, lai tā audzinātu māsas bērnu kā pati savu. Mario bildina Himēnu. Donja Sofija atrod daļu no nozagtajiem Rikardo dārgakmeņiem un atdod tos viņam. Tomēr Rikardo lūdz tos nodot nabagajiem. Dons Gaspārs salaulā Kamilu un Rikardo. Formens ierodas pēc Ursulas. Donja Fransiska ir spiesta ubagot. Par jauno Sanfernando vietvaldi tiek iecelts Klaudio, viņš lūdz donju Sofiju un Fortunatu palikt pilī.

...~FIN~...

http://s43.radikal.ru/i100/0903/39/adc9caf36843.jpg

0

2

wiiiiiii....LNT mājaslapā rāda to reklāmu sīko, kruā Kolunga runā .. aaaaaahhhh  :love:  :love:  nu kāpēc tik īsa?? bet tik forši! tikai traucē tas latviešu tulkojums, kas pārklāj Kolungas balsi..bet tāpat varētu skatīties un skatīties..hmm..kaut kā jādabuj šī reklāmiņa..
Un Susanas reklāmiņa man arī diikti patīk  :love:  arī jādabuj.. kaut kā!!!!!

Отредактировано aNgeL (02.03.2009 15:41)

0

3

aNgeL написал(а):

Dons Horhe atzīst donjai Sofijai, ka tā bijusi viņa dzīvē visnozīmīgākā sieviete, tikai, pateicoties viņai, Santjago, ar kuru Horhe tā lepojas, kļuvis par daļu no viņa ģimenes. Savukārt Ursulai dons Horhe paziņo, ka tā ir brīva izvēlēties vīru pēc pašas patikas. Dons Horhe jūtas ļoti slikti un nomirst.

ak, tas bija tik jauki, tik skaisti...un visi tādi apmierināti, mīlīgi!! un man tiešām prieks, ka viņš nomira netiekot apcietināts.. tomēr Horhe nebija tik slikts, un nav bijis aukstasinīgs.. un vairākumā tomēr Alberto viņu noveda no ceļa..

aNgeL написал(а):

Rikardo ierodas pie Kamilas ar mazo Pedro un pastāsta, ka Lisabeta atzina, ka tas patiesībā ir viņu abu dēls.

aah!!!!!! dievinu tādus brīžus ar tām palēninātām un ainām un tml..un tik skaisti..man asaras gandrīz nāca... tik mīļi!! kaut gan viņiem labāk piestāv bērns piem Pako vecumā un izskatā, nevis tik maziņš :D bet tāpat mīļi :)

aNgeL написал(а):

Kamila pastāsta Končitai, ka patiesībā tieši tās bērns piedzima nedzīvs, bet šis ir viņas pašas un Rikardo dēls.

njāa. Končitas bērns diemžēl tiešām miris..naabdzīte, bet toties Končita var audzināt abus mazos bērnus ..palīdzēt Kamillai :)

aNgeL написал(а):

Alberto tiek apcietināts un apsūdzēts par karaļa nodevību. Alberto trako, kad uzzina, ka dons Horhe ir miris un mēģina apvainot Santjago par to, ka tas bijis sava tēva līdzzinātājs.

aNgeL написал(а):

Bet Rikardo lūdz donu Gaspāru palīdzēt Santjago, kas nekad nav piedalījies krāpšanās.

aNgeL написал(а):

Santjago tiek notiesāts uz desmit gadiem cietumā, taču Rikardo izdodas panākt dona Gaspāra iejaukšanos, kuras rezultātā Santjago tiek atlaists brīvībā.

sākumā tas bija riktīgi netaisni - uz 10 gadiem tos akmeņus valkāt , kur tie nežēlīgie cilvēki!!! es biju šokā par tādu spriedumu..Santjago pilnīgi noteikti ko tādu nebūtu pelnījis.. xe, bet tā jau arī zīme Kolungas vēsturiskajās telenovelēs - cieņa pret viņa pretinieku un viņa glābšana :) ak, cik jauki :)
un Lisabetas man žēl.. nu nebija viņa tik slikta, lai pelnītu to visu..viņa vairāk bija upuris šajā seriālā..
bet aina ar Alberto nāvi bija laikam trakākā šajā seriālā.. biju droša , ka īpaši neparādīs TO brīdi.. baisi :S :S  es vēlāk pieceļoties kājās jutu bišk nestabilitāti.. :S nežēlīgi..bez acs, bez kājas, bez galvas.. nu jā pelnījis jau viņš bija mirt - tikai tā varēja tikt no viņa vaļā..bet man uzreiz nāk prātā tas, cik daudzi realitātē šajos laikos tik drausmīgi mira.. un Manuela - nabadzīte :(
tikai vienu nesapratu - vai tad neatklāsies, ka Alberto nogalināja Ritu??
eh, palika 1 sērija :( :(  bet man nepatīk, ka beigās rada to beigu sajūtu, kaudzi sēru drēbju, nāves utt..
bet skumji.. :( negribu , lai beidzas..  :'(

0

4

aNgeL написал(а):

wiiiiiii....LNT mājaslapā rāda to reklāmu sīko, kruā Kolunga runā .. aaaaaahhhh      nu kāpēc tik īsa?? bet tik forši! tikai traucē tas latviešu tulkojums, kas pārklāj Kolungas balsi..bet tāpat varētu skatīties un skatīties..hmm..kaut kā jādabuj šī reklāmiņa..
Un Susanas reklāmiņa man arī diikti patīk    arī jādabuj.. kaut kā!!!!!

aaa - paldies, ka pateici!!! Beidzot vismaz redzēju! :love:

Skaista, aizkustinoša, skumja, taisnīga un pretīga sērija! :)

aNgeL написал(а):

ak, tas bija tik jauki, tik skaisti...un visi tādi apmierināti, mīlīgi!! un man tiešām prieks, ka viņš nomira netiekot apcietināts.. tomēr Horhe nebija tik slikts, un nav bijis aukstasinīgs.. un vairākumā tomēr Alberto viņu noveda no ceļa..

ahaaa, man ar ļoti patika, ka viņš tā nomira... Tik laimīgi visi jau bija.. un tieši pirms apcitināsānas... Es nebūtu gribējusi, ka viņš cietumā nonāk utt.. Tomēr uz beigām riktīgi foršs jau palika :) tagad tik kādam jāuzziet Rikardo dārglietu lādes... :D

aNgeL написал(а):

aah!!!!!! dievinu tādus brīžus ar tām palēninātām un ainām un tml..un tik skaisti..man asaras gandrīz nāca... tik mīļi!! kaut gan viņiem labāk piestāv bērns piem Pako vecumā un izskatā, nevis tik maziņš  bet tāpat mīļi

Aaah, tas bija tik super!! Tā Kamillas sejas izteiksme, kad atvēra durvis!! Un palēlinājums.. aaa! :love:
Nez, man ļoti patīk kā mazs bērniņš viņiem izskatās :P ipaši Rikardo - tik lielam tik maziņš.. Un Kamillai.. tādai smalkai. Skaisti ^^

aNgeL написал(а):

un Lisabetas man žēl.. nu nebija viņa tik slikta, lai pelnītu to visu..viņa vairāk bija upuris šajā seriālā..

Mjā.. nu šajā jautājumā mēs laikam nekad nebūsim vienisprātis. Es viņā nekādu upuri neredzu... Jā, tip tēvs nemīlēja viņu. Bet tvai tas ir iemesls tik daudz nelietībām un tādam ļaunumam, kas gandrīz vai ar vājpratu robežojas? Es nedomaju... Jā, tas bija smagi un riebīgi, kas ar viņu notika, bet manuprāt taisnīgi.. Un man patika, ka necieta visi, kas brauca, bet tieši izkāpa pārējie, un cieta tikai Lisabeta, kas bija tā lielākā ļaundare, tā nekrietnākā, tā sirdī ļaunākā. Jo viņas tante tomēr labs cilvēks, visu seriālu centās vest Lisbetu pie prāta tomēr bik... Lai gan protams, arī ar saviem trūkumiem, un tomēr :)

aNgeL написал(а):

bet man nepatīk, ka beigās rada to beigu sajūtu, kaudzi sēru drēbju, nāves utt..

a man patika šodienas sērijas saj'ta.. noskaņa... Man patīk kā viss nokārtojas.. Eh, jā ,skumji, ka beigas tuvojas, bet tik skaisti viss tas labais...

Jā, un vēl par taisnīguma lietu... Priekš Alberto arī taisnīgi... tāds nelietis.. bija visu pelnījis, kaut arī pretīgi tomēr... Es pusaizmiegtām acīm skatījos to nociršanu... Un Manuelas ļoti žēl, bet vismaz tagad viņa ir brīva no tā tirāna...
Un par Santjago.. es nevienu brīdi neticēju ka viņu varētu nopietni nosodīt, ka viņš varētu uz ilgu laiku palikt cietumā. Bet šis nedaudz bija vajadzīgs, par viņa darbiem. Un izskatās, ka nostrādāja, šķiet, ka vinš saprata savas kļūdas, par ko man milzīgs prieks! :)

Eh, nu ko... jāgaida rītdienas sērija... ek.

ā, un vēl... aNgeL, tā bildīte pēc aprakstiem ir brīnišķīga :love:  bet tomēr.... tomēr... o.O varbūt tu nojaut par ko es :)

0

5

Paloma написал(а):

aaa - paldies, ka pateici!!! Beidzot vismaz redzēju!

abas? Susanas un Kolungas? a pa TV it kā šodien nerādīja.. vismaz 2. reklāmā nebija :(

Paloma написал(а):

tagad tik kādam jāuzziet Rikardo dārglietu lādes...

oo,..jā :D tikai..tas sudrabs zagts, tāpēc pie Rikardo tāpat nepaliks..

Paloma написал(а):

ipaši Rikardo - tik lielam tik maziņš

nu tas jāa.. dikti foršī :) bērniņš tiešām tik maziņš.. wnk viņš daudz gaišāks par šiem abiem izskatās.. :D

Paloma написал(а):

Mjā.. nu šajā jautājumā mēs laikam nekad nebūsim vienisprātis. Es viņā nekādu upuri neredzu... Jā, tip tēvs nemīlēja viņu. Bet tvai tas ir iemesls tik daudz nelietībām un tādam ļaunumam, kas gandrīz vai ar vājpratu robežojas? Es nedomaju... Jā, tas bija smagi un riebīgi, kas ar viņu notika, bet manuprāt taisnīgi.. Un man patika, ka necieta visi, kas brauca, bet tieši izkāpa pārējie, un cieta tikai Lisabeta, kas bija tā lielākā ļaundare, tā nekrietnākā, tā sirdī ļaunākā. Jo viņas tante tomēr labs cilvēks, visu seriālu centās vest Lisbetu pie prāta tomēr bik... Lai gan protams, arī ar saviem trūkumiem, un tomēr

noteikti nekad nebūsim! Lisabetas dzīves pāridarījums nav tikai tēvs.. viņas dzīvē wsp nekā laba tikpat kā nebija.. es vispār uzskatu, ka ar viņu beigās bija jānotiek kam labam, tikai tālumā no San Fernando.. tālāk paklusēšu..

Paloma написал(а):

ā, un vēl... aNgeL, tā bildīte pēc aprakstiem ir brīnišķīga   bet tomēr.... tomēr...  varbūt tu nojaut par ko es

paaldies :) man arī dikti patīk :) hmm..runa par tekstu? vismaz vienīgais ko varu mēģināt nojaust.

0

6

Iespējams, ka jau bija forumā..Taču diezvai pati biju redzējusi, un nolēmu ielikt.. tagad , kad tuvojas beigas jūtu , ka gribēsies sākumā viskko paskatīties.. tā ka lūk Pasion treileris :) man patīk :)
http://www.youtube.com/watch?v=u6Th6HbCyMU

0

7

aNgeL написал(а):

noteikti nekad nebūsim! Lisabetas dzīves pāridarījums nav tikai tēvs.. viņas dzīvē wsp nekā laba tikpat kā nebija.. es vispār uzskatu, ka ar viņu beigās bija jānotiek kam labam, tikai tālumā no San Fernando.. tālāk paklusēšu..

Viņa pati to visu slikto izraisīja! Ne jau pirmā, kam nelaimīga mīlestība! Bet varēja nebūt tik ļauna un būt draugos ar Rikardo un beigās jauki un draudzīgi dzīvot. Kāzas ar Alberto viņa pilnīgi noteikti pati izpelnījās, savas apsēstības dēļ, lai tikai ieriebtu Kamillai ar to vēstuli. Kā tad vēl viņai dzīve pāri darījusi? Ka akla? Nu beidz... tas nav iemesls būt ļaunai un atriebīgai maitai ;)

aNgeL написал(а):

paaldies  man arī dikti patīk  hmm..runa par tekstu? vismaz vienīgais ko varu mēģināt nojaust.

pareizi nojaut :P

0

8

aNgeL написал(а):

aNgeL написал(а):
Dons Horhe atzīst donjai Sofijai, ka tā bijusi viņa dzīvē visnozīmīgākā sieviete, tikai, pateicoties viņai, Santjago, ar kuru Horhe tā lepojas, kļuvis par daļu no viņa ģimenes. Savukārt Ursulai dons Horhe paziņo, ka tā ir brīva izvēlēties vīru pēc pašas patikas. Dons Horhe jūtas ļoti slikti un nomirst.
ak, tas bija tik jauki, tik skaisti...un visi tādi apmierināti, mīlīgi!! un man tiešām prieks, ka viņš nomira netiekot apcietināts.. tomēr Horhe nebija tik slikts, un nav bijis aukstasinīgs.. un vairākumā tomēr Alberto viņu noveda no ceļa..

Piekrītu, man arī tas likās ļoti skaisti un aizkustinoši, kā īsta ģimene :) , it kā žēl, ka Horhe nomira, bet tā laikam labāk, jo viņš tomēr nebija pelnījis Alberto likteni 

Paloma написал(а):

aNgeL написал(а):
aah!!!!!! dievinu tādus brīžus ar tām palēninātām un ainām un tml..un tik skaisti..man asaras gandrīz nāca... tik mīļi!! kaut gan viņiem labāk piestāv bērns piem Pako vecumā un izskatā, nevis tik maziņš  bet tāpat mīļi
Aaah, tas bija tik super!! Tā Kamillas sejas izteiksme, kad atvēra durvis!! Un palēlinājums.. aaa!
Nez, man ļoti patīk kā mazs bērniņš viņiem izskatās  ipaši Rikardo - tik lielam tik maziņš.. Un Kamillai.. tādai smalkai. Skaisti

Man ar patīk, Rikardo rokās mazais izskatās tik aizsargājams un maziņš, bet Rikardo pats tāds spēcīgs... :)

Man arī ir žēl Lisabetas, jo neviena nav pelnījusi tādu vardarbību un šausmas :( Bija briesmīgi noskatīties, viņai visa dzīve tāda nelaimīga - tēvs, vīrs un tad vēl šitas - kaut arī tas nav attaisnojums visiem viņas sliktajiem darbiem...

Soda izpilde Alberto, jā, šausmīga aina...un viņš neko nenožēloja, pat pēdējos dzīves brīžos centās visiem gandēt dzīvi un izteikt briesmu lietas...šausmīgs un nelietīgs cilvēks...

aNgeL написал(а):

tikai vienu nesapratu - vai tad neatklāsies, ka Alberto nogalināja Ritu??

Jā, šito es arī gribētu zināt...parasti jau seriālos beigās viss atklājas..  :unsure:

0

9

Paloma написал(а):

pareizi nojaut

nu lāabi..nojautu pareizi.. a kas tālāk? :D es tomēr nesaprotu, ko ar to vēlējies pateikt :P

sigsaster написал(а):

Man arī ir žēl Lisabetas, jo neviena nav pelnījusi tādu vardarbību un šausmas  Bija briesmīgi noskatīties, viņai visa dzīve tāda nelaimīga - tēvs, vīrs un tad vēl šitas - kaut arī tas nav attaisnojums visiem viņas sliktajiem darbiem...

nu man liekas, ka viņas ļaunie nodarījumi jau nebija tiiik ļauni - salīdzinoši.. nu jāa.. par traku tas ko Kamillai izdarīja - bet tajā pat laikā varēja būt kaut kas trakāks par to, ka padarīt viņu par savu verdzeni.. turklāt - Lisabeta visu seriālu patiešām tic , ka Kamilla ir ļauna..nu vai arī mēģināja sev to iestāstīt.. galu galā.. Kamilla apprecējās ar viņas tēvu, dabūja viņa naudu un tad sagāja ar Rikardo.. ir jau par ko ienīst, ja mēgina iejusties Lisabetas ādā.. kaut gan, protams, viņa varēja mēģināt ar prātu pievērsties Kamillai , nevis tikai ar aklām emocijām..

sigsaster написал(а):

Man ar patīk, Rikardo rokās mazais izskatās tik aizsargājams un maziņš, bet Rikardo pats tāds spēcīgs...

jāa.. tas pat daudz labāks skats, nekā vīrietis gatavojot ēst :D

sigsaster написал(а):

Soda izpilde Alberto, jā, šausmīga aina...un viņš neko nenožēloja, pat pēdējos dzīves brīžos centās visiem gandēt dzīvi un izteikt briesmu lietas...šausmīgs un nelietīgs cilvēks...

aha.. ir tādi ļaunie, kas nenožēlo neko.. bet - viņam jau nebija ko zaudēt..un šādi cilvēki labi nevar palikt.

sigsaster написал(а):

Jā, šito es arī gribētu zināt...parasti jau seriālos beigās viss atklājas..

un es ļoti gribu, lai atklātos :/ tikai kurš ta var atklāt? kaut kad patiesībā stallī strādājošiem jau sen vajadzēja pamanīt, ka zirgs ievainots..

0

10

aNgeL написал(а):

nu man liekas, ka viņas ļaunie nodarījumi jau nebija tiiik ļauni - salīdzinoši.. nu jāa.. par traku tas ko Kamillai izdarīja - bet tajā pat laikā varēja būt kaut kas trakāks par to, ka padarīt viņu par savu verdzeni.. turklāt - Lisabeta visu seriālu patiešām tic , ka Kamilla ir ļauna..nu vai arī mēģināja sev to iestāstīt.. galu galā.. Kamilla apprecējās ar viņas tēvu, dabūja viņa naudu un tad sagāja ar Rikardo.. ir jau par ko ienīst, ja mēgina iejusties Lisabetas ādā.. kaut gan, protams, viņa varēja mēģināt ar prātu pievērsties Kamillai , nevis tikai ar aklām emocijām..

nu visi nebija gan, tur tev taisnība ;) un tā kā viņa tic, ka Kamilla ir ļauna un Rikardo nav viņu pelnījis, nu jā, tad ir saprotamāka viņas rīcība, bet tik daudz apmātas rīcības nevarēja novest pie nekā laba...viņa jau rīkojoties emociju varā sagandēja pati savu dzīvi...nez....grūti par viņu spriest, tik daudz atsevišķu notikumu, kas visu ietekmēja un izraisīja...

aNgeL написал(а):

un es ļoti gribu, lai atklātos :/ tikai kurš ta var atklāt? kaut kad patiesībā stallī strādājošiem jau sen vajadzēja pamanīt, ka zirgs ievainots..

Es ar tā domāju, ka sen jau vajadzēja to kādam pamanīt...

0

11

aNgeL написал(а):

nu lāabi..nojautu pareizi.. a kas tālāk?  es tomēr nesaprotu, ko ar to vēlējies pateikt

nu man vienkārši tas likās mazliet tā kā... simboliski... īpaši... bet nu labi :)

un par Lisabetu beigšu strīdēties :) jo tālāk gāja seriāls, jo vairāk man viņa riebās un jo mazāk varēju ko attaisnot. Viņai tak vienkārši smadzenes sviestā jau gāja... jukusi...

0

12

Paloma написал(а):

Viņai tak vienkārši smadzenes sviestā jau gāja... jukusi...

parādi man cilvēku, kuram smadzenes nesaiet sviestā :P

0

13

Pirmkārt  - ura, ka lnt neizgrieza neko!!!!!! :) forši :)

aNgeL написал(а):

Alberto tiek notiesāts ar nāvessodu.

mjāa. cerēju, ka šodien to atkal nerādīs sākumā. pat pārslēdzu..2. reizi skatīties vairs neiedvesmo šo brīdi..

aNgeL написал(а):

Inesa paziņo Kamilai, ka tās māte devusies projām kopā ar Santjago, taču pirms aizbraukšanas vēl lūgusi atdot mazo Anu Mariju Kamilai, lai tā audzinātu māsas bērnu kā pati savu.

mjāa.. wsp apbrīnoju, ka tik viegli meitu pameta.. galu galā taču viņa meita!! bet arī iepriekš viņš viņai uzmanību nepievērsa.. kgan bij teicis Ritai, ka pašiem vairāk jāvelta viņai uzmanību.

aNgeL написал(а):

Donja Sofija atrod daļu no nozagtajiem Rikardo dārgakmeņiem un atdod tos viņam.

kā man patīk tā lāde ar dārgumiem :D :D bet man jau likās, ka viņš atpakaļ tos nepieņems :)

aNgeL написал(а):

Dons Gaspārs salaulā Kamilu un Rikardo.

ah, skaisti :) Kamilla tik forši piespiedās pie viņa pleca..un abi tik grezni izskatījās :) tikai tā pamuļķīgi izskatījās, kā viņa sākumā gaja it kā nezinot ko darīt un māja ar roku..pierasts man , ka vīrietis vd pie altāra ..tēvs taču blakus bija..

aNgeL написал(а):

Formens ierodas pēc Ursulas.

tās 4 raudošās sievietes :D :D bet simboliski uztaisīja to sieviešu paaudzi, kā viņas apskāva viena otru 1 ainā - Tita, Ursula un Sofija :) skaisti! un jauki viss, ko Ursula meitai teica :) iedvesmojoši, ka tā teica, lai viņa cīnās par to, ko vēlas utt.

aNgeL написал(а):

Par jauno Sanfernando vietvaldi tiek iecelts Klaudio, viņš lūdz donju Sofiju un Fortunatu palikt pilī

biju droša, ka viņš atļaus viņām palikt :) kā ta citādi? es seriālam nepiedotu, ka Sofijai būtu jāpārceļas.. man gan prasījās, lai parāda, kā Kamilla , Himena atkal 1. reizi satiek Klaudio..
mm..kā man patīk arī Himena un Mario :) foršiņie!!
bet kopumā skaista pēdējā sērija.. savādāka :) kgan bērnu bišk par daudz..un Rikardo ar Kamillu nemaz tik bieži ar tiem bērniem neņēmās :D bet vienalga jaukiiii :) :) un forši, ka apprecējās un vēl pussērija bij priekšā :)
No 1 puses brīnos, ka Santjago dzīvs palika.. parasti tā it kā nenotika..vai arī iemīlējās citās, bet nu ticu, ka viņš citā iemīlēties nespētu.. žēl gan , ka ar mūku palika, bet .. galvenais, ka viņam viss labi :)
un vēl man nepatīk, ka Kamilla ar Rikardo pārcēlās no San Fernando..galu galā varēja tak palikt tajā mājā un pilsētā pie visiem :/
Bet tik forši Rikardo Påko gaisā pameta - aahh  :love:  un tik skaisti, ka beigas uz kuģa :)
tikai tagad tik skumji un nostaļģiski...kgan nemaz tik daudz sēriju nebija, bet pa TV katru dienu tikai pa vienai sērijai un tāpēc samērā ilgi rādīja.. njāa.. atceros, kā skatījos pirmās sērijas..zināju, ka patiks - kā nekā Kolunga!! Pirāti!! bet nezināju, ka tik fantastiski viss izvērtīsies, un tik skaistii  :love: 
pilnīgi noteikti viena no manām mīļākajām telenovelēm :) Prieks, ka vismaz datorā varēs skatīties atkal un atkal :)

Отредактировано aNgeL (03.03.2009 17:16)

0

14

aNgeL написал(а):

pilnīgi noteikti viena no manām mīļākajām telenovelēm

piekrītu. fantastiska telenovele!  :love:

0

15

Norkys написал(а):

piekrītu. fantastiska telenovele!

Priecājos dzirdēt :) .. kaut gan Tu samērā maz komentēji diemžēl :P

0

16

Uj, jāmēgina kkas nokomentēt.. lai gan pat negribas. Kkādu tādu iespaidu atstāja, ka nemaz īsti negribas neko teikt, gribas paglabat sevī šīs sajūtas :)

aNgeL написал(а):

mjāa. cerēju, ka šodien to atkal nerādīs sākumā. pat pārslēdzu..2. reizi skatīties vairs neiedvesmo šo brīdi..

es ar pārtinu :D nevajag man tādas šausmas :S

aNgeL написал(а):

ah, skaisti  Kamilla tik forši piespiedās pie viņa pleca..un abi tik grezni izskatījās  tikai tā pamuļķīgi izskatījās, kā viņa sākumā gaja it kā nezinot ko darīt un māja ar roku..pierasts man , ka vīrietis vd pie altāra ..tēvs taču blakus bija..

aw, tas jā! Kamiilla vsp tur tiiik laimīga bija, tāda smaidīga, dzīvīga, ak! :love:  tikai.. man būtu gribējies lai, ja ne balta, tad gaišāka kleita viņai būtu  bijusi... kkā neesmu par šo sajūsmā.

aNgeL написал(а):

tās 4 raudošās sievietes   bet simboliski uztaisīja to sieviešu paaudzi, kā viņas apskāva viena otru 1 ainā - Tita, Ursula un Sofija  skaisti! un jauki viss, ko Ursula meitai teica  iedvesmojoši, ka tā teica, lai viņa cīnās par to, ko vēlas utt.

aha, tas bija tik jauki! Bet man prieks par Ursulu, ka viņa atrada savu laimi! :)

aNgeL написал(а):

biju droša, ka viņš atļaus viņām palikt  kā ta citādi? es seriālam nepiedotu, ka Sofijai būtu jāpārceļas.. man gan prasījās, lai parāda, kā Kamilla , Himena atkal 1. reizi satiek Klaudio..

mjā.. tas par Klaudio... nu man likās iespējams neloģiskākais, kas ir bijis šajā seriāla.. protams, forši, ka viņš atgriezās, bet kā jaunais vieetvaldis...??? Es vēl saprastu, ja viņš pa to laiku būtu mainījies, kļuvis nobiedušāks, utt... Bet viņš ir vēl tik mazs, tik jauniņš un zaļš! Muļķīgi kkā..

aNgeL написал(а):

mm..kā man patīk arī Himena un Mario  foršiņie!!

ak jāāā! :D viņi ir ģeniāli!

aNgeL написал(а):

žēl gan , ka ar mūku palika, bet ..

man gan nav žēl :) man ļoti patika tas :) viņam piestāv.. :) un man patiešām prieks par viņu.. Es ticu, ka tagad viņš jūtas daudz labāk kā pēdējos gados :)

un vispār... kad vien rādīja Rikardo un Kamillu es kusu ārā un  beidzo nost! Viņi ir tāāāādi mīļumi!!! Un kad Rikardo atgriezās no kkurienes un Kamilla gulēja.. pamodās.. pastāstīja par bērnu.. viņai tā piestāv būt tik dzīvespriecīgi laimīgai!! Akkk!! :love:

Un beigas... ahhh!! Ideālas šim seriālam! Uz ūdens, uz kuģa! Tieši tā vajadzēja būt! :love:  kad sapratu, ka tūlīt sekos FIN, manam smaidam līdz ausīm pievienojās gandrīz-asaras..

Un vispār joprojām nespēju apjēgt, ka beidzās.. ka vairāk nebūs.. ka tas ir viss.. :(  droši vien pēc vairākām dienām apjģšu, kad sākšu izjust trūkumu...

0

17

Paloma написал(а):

tikai.. man būtu gribējies lai, ja ne balta, tad gaišāka kleita viņai būtu  bijusi... kkā neesmu par šo sajūsmā.

nu jā man arī. sākumā tāds kā šoks bišk bija..

Paloma написал(а):

mjā.. tas par Klaudio... nu man likās iespējams neloģiskākais, kas ir bijis šajā seriāla.. protams, forši, ka viņš atgriezās, bet kā jaunais vieetvaldis...??? Es vēl saprastu, ja viņš pa to laiku būtu mainījies, kļuvis nobiedušāks, utt... Bet viņš ir vēl tik mazs, tik jauniņš un zaļš! Muļķīgi kkā..

Viņam blakus ir Sofia!! Gudrākā sieviete tajā pusē :P turklāt - viņš ir labs cilvēks unn tas galvenais!

Paloma написал(а):

man gan nav žēl

re kāda! a pati gribētu par mūķeni kļūt? tomēr viņš visu seriālu cieta un tomēr bija pelnījis būt patiesi mīlētam un mīlēt kādu jauku sievieti..

Paloma написал(а):

kad sapratu, ka tūlīt sekos FIN, manam smaidam līdz ausīm pievienojās gandrīz-asaras..

mjāa. es sēdēju kā uz adatām ikreiz kad mainīja kadrus - jūra un kuģi un viņi, jūra ar kuģi un viņi,.. domāju..šas būs fin..- biedeja, ka fin būs tajā ainā kad wnk kuģis jūrā, nevis pie viņiem :D
ah, bet viņi peldēja uz "Kamillas" klāja.. kgan jocīgi.. it kā vienā sarunā runāja, ka "Kamilla" toreiz nogrima, nevis Salamandra.. ej nu saproti..

0

18

vai peedeejo seeriju te var noskatiities? neredzeeju shodien..

0

19

spāniski video ir pieejami..iespējams vēlāk varēšu dabūt ar subtitriem krieviski.

0

20

Uhh....tik skaista sērija un viss seriāls....kā man viņš pietrūks...viens no maniem mīļākajiem seriāliem :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 94. - 95. (FINAL)