TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio reitingi


Sortilegio reitingi

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

1.jūnija reitingi Meksika

Canal de las Estrellas

Salomé - 13,1
Atrevete a Soñar - 16,8
En nombre del Amor - 18,7 Últimas Semanas
Verano de Amor - 14,1
Un gancho al corazón - 22,1 Últimas Semanas
Mañana es para siempre 32,2 Últimos Capitulos
Sortilegio 26,6 - ESTRENO
Alma de Hierro - 22,3

Tv Azteca

Eternamente Tuya - 6,8
Vuelveme a Querer - 8,1
Pasion Morena - 6,9

Galavision

El Rostro de Analia - 4,1
Tierra de Pasiones - 6,5
El último matrimonio Feliz - 3,8
Doña Barbara - 12,1

0

2

Ooo..labs vērtējums!

0

3

Jā, bet nu Televisai raksturīgi. MEPS protams ir labāki - īpaši šobrīd, kad ir gandrīz beigas. Bet vispār MEPS nebija satriecoši un Sortilegio ar nav satriecoši.

0

4

nju satriecoši varbūt nav..bet uz visu pārējo šobrīdējo fona ir pietiekami labi :D

0

5

:D Tā tak ir Meksika un tā tak ir Televisa. Skaidrs, ka labi.  :rofl:

0

6

albalonga написал(а):

Tā tak ir Meksika un tā tak ir Televisa. Skaidrs, ka labi.

tas gan!! Man jau pašai tomēr arī Televisas vārds ir tuvākais..

0

7

nu es jau sen esmu totāla Telemundo fane. Vot neesmu es kaut kā Televisas fane un liela daļa no viņu superrazojumiem nu nav man tik tuvi un viss. Bet vispār ja man patīk, tad nav nozīmes, kas un kur ražojis. Piemeram mana dievinātā Luna ir Kolumbijas Caracol ražojums. Vispār Komubijā daudz labas noveles ražo - daudz svaigu ideju nāk no turienes. Neviena valsts gada laika nesaražo tik daudz jaunas noveles - es domāju ar jauniem, oriģināliem stāstiem, nevis rīmeiku rīmeikiem. Otra tāda valsts ir Argentīna, bet nu kaut ka neesmu es Argentīnas noveļu fane - specifiska parāk viņiem spāņu valoda un man tāda nepatīk un aktieri man lielāka daļa viņu nepatīk - var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt tos, kuri man liekas smuki. Bet nu tur ar oriģinālas idejas rodas, kuras pēc tam citi kopē. Nu vot a Brazīlijas vispār specifiskā Braziliāde man vispār nepatīk un nekad nav patikusi. un neviens viņu aktieris man nepatīk un portugāļu valoda man riebjas, pardon. Nu ta lūk. Un runājot par Televisu - ne velti viņi līgumus ar Telemundo sasniedza. Telemundo noveles pēdējos gados vairāk pasaules valstīs rāda neka Televisas noveles, lai gan vēsturiski Televisa pirmā vispār saka tādu žanru kā telenovele un visu laiku bija līdere visa pasaulē ar saviem ražojumiem. Bet Telemundo ražo ar vērienu, Telemundo nebaidas rsikēt un eksperimentēt, tapēc visa pasaulē tieši Telemundo noveles rada visvairāk. Televisa ir tāda kā Ķīna 20.gadsimtā - noslēgta pret jaunam vēsmām, reti un ar grūtībam pieņem vieskatierus - visu laiku ražo sava mazajā aplītī, savā sabiedrība ar saviem aktieriem, saviem paviljoniem un ēkām, kuras visu laiku atkārtojas. Reti kad taisa svesu valstu rīmeikus, bet pati sevi apražo. Viņi paši ir sapratuši, ka ir biki iestagnējušies.

0

8

http://i037.radikal.ru/0909/00/08b6f8f66c7a.jpg

0

9

sortilegio visvairāk konkurē tieši ar Hasta que el dinero nos separe. Bieži pēdējā laikā pat HQEDNS pārspēj SoRTiLeGo

0

10

Hmm..jāa.. reitingu dēļ gribētos palūrēt to hasta dinero...

0

11

aNgeL написал(а):

Hmm..jāa.. reitingu dēļ gribētos palūrēt to hasta dinero...

varbūt interesanta, vairāk tāda komiska, bet mani kaut kā trailers nepiesaistīja

0

12

7 оktobris

Sortilegio... 29.5/47.6
HQEDNS... 28.4/47.1
LEP... 18.7/33.0
Mi Pecado... 18.0/37.1
AAS... 16.2/37.5
La Rosa de Guadalupe... 15.0/34.3
Camaleones... 14.7/34.1
Pasion Morena... 10.8/18.2
Lo Que Callamos Las Mujeres... 9.6/22.0
Cada Quien Su Santo... 9.4/21.1
Mujer Comprada... 9.1/14.6
Pobre Diabla... 8.5/15.9

8.okt.
Sortilegio 30.3    
HQEDNS 27.7
Exitosos Perez 18.6
Mi Pecado 17.2
Atrevete AS 15.5
La Rosa de Guadalupe 15.0
Camaleones 13.5
Pasion Morena 11.2
Cada Quien Su Santo 11.1
Lo Que Callamos La Mujeres 10.6
Mujer Comprada 9.7
Pobre Diabla 9.3

9.okt.
Sortilegio (Final) 33.2
Hasta que el dinero: 29.1
Los exitosos: 18.8
Mi pecado: 18.2
Rosa de Guadalupe: 15.1
Atrevete a soñar: 14.9
Camaleones: 13.8
Esmeralda: 10.6
Betty la fea: 10.3
Pasión Morena: 10.1
Pobre diabla: 8.9
Mujer Comprada: 8.8

0

13

Sortilegio līderos :yep:Bet, pelnīti...Ak, kā man trūks Alekss un MH! :(  Pedējo sēriju, jau noskatījos, bet labāk neizteikšos..Bet, protams tā bija viena no skaistākajam sērijām kāda redzēta..   :love:  Man gan skumji, ka Pobre Diabla tik zemi..man viņa ar labi patīk! :)

0

14

Mariposa написал(а):

Sortilegio līderos :yep:Bet, pelnīti

nav jau brīnums, ja jau runa par pēdējām sērijām, un šajos reitingos ieturēja ap 1., 2. vietu.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio reitingi